Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Gündem] Sakatların otomobil alım-satım ve kullanımı ile ilgili talepleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende gönderdim inşallah faydalı olur, HAYIRLI OLSUN.

arkadaşlar herkese merhaba,
forma yeni katıldım sayılır ama
bu haklı isteklerimizin dile getirildiği dilekçeyi bende şimdi gönderdim,
hepimize hayırlı olur inşallah,

Bildiyiniz gibi bende başka Turan'dan Azerbaycan'dan yazıyorum, ve bende Devletimizden bazı haklı isteklerde bulunuyorum.

Bunlardan biride engellilerin taksi sorunudur ve bunun hall olunması üçün www.president.az , www.mot.gov.az ve www.ombudsman.gov.az adreslerine yazdım ve sonuc olarak bu otobüsleri Baküye getirdiler.

yeniavtobuslar2008avquskr1.jpg

yeniavtobuslar2008avqusxg4.jpg

yeniavtobuslar2008avqustd4.jpg

55mu8.jpg

arkadaşlar dılekcelerı gonderdım ve dılekce ornegınıde tum tanıdıklarıma gonderıp desteklerını ıstedım

Ama bu yeterli değil, hala yazışıyorum, engelli bir vatandaşın T sandalyesi ile otobüse binmesi az inandırıcıdır, bu yüzdende bu tip Taxi'lerin getirilmesin talep ediyorum;

İnşallah Allahın yardımıyla isteklerimiz en kısa zamanda gerçekleşir, AMİN.

Bende gönderdim arkadaşlar ama bir sonuç alıcağımızı hiç zannetmiyorum çünkü bu ülkede bizlere değer verilmiyor.

Oturan boğa abim ayrıca benım sana bır onerım var TBMM başkanı sayın Köksal TOPTAN gecmıste mılletvekılı donemlıgınde bızım aılecek gorustugumuz ve sıkıntılıramızı (engellılık, karsılastıgımız sorunlar vb durumlar) paylastıgımız saygıdeger bırınsandır..Ayrıca Sayın Köksal TOPTANın oğlu da bızım gıbı engellı oldugundan onun bızım sıkıntılarımızı daha ıyı anlayabılecegıne ve bıze daha ıyı yarımdıcı olabılecegı kanaatindeyım..TBMM başkanı Köksal TOPTAN ile görüşebilme yada sorunlarımızı bır dılekce halınde ona ıletebılme durmumuz olursa ben gonulden ınanıyorumkı sorunlarımız kısa surede ya cozulur yada mantık cercevesınde yanıtlarını bulur.. Bu sadece benım bır tavsıyem eger degerlendırmeye alırsan sevınırm..

% 90 Sıkıntısını birebir yaşayanlardan biriyim .bende gönderdim hayırlı olur İnşaallah

bende gönderdim inş. çabalarımız bir sonuca varırda bizlerde önemli olan bu konularda ilerlemiş oluruz.

Umarım beklediğimiz etkiyi yaparız.
saygı ve sevgilerimle.

ben de yolladım umarım bu birliktelik örneği bizi amaçlarımıza ulaştırır herkese selamlar saygılar!!!

cesar39, ileti Meclis başkanına da gönderilebilir tabii. Ama bu gönderilecekler listesini seçerken doğrudan konuyla ilgili kişi ve kurumlar olsun istedik. Zira konunun Meclis'le bir ilgisi de yok...

İş oraya kadar gelse zaten kimse engellemez ki... Yeter ki oraya gidene kadar bürokraside bi irade oluşsun

Emaili gönderdin benim sorunumda elimden ve bana vergi muhafiyeti uygulamıyorlar. yani sakatlar arasında bile ayırdım yapıyorlar. yok sağ bacağından sakat olan adam ötv indiriminden yararlanır elinden sakat olan yararlanamz diye bu konununda gündeme getirilmesini rica ediyorum. Saygılarımla selamlar.

Arkadaslar bende yolladım bugun.
Umarım ilgililerin gozleri iyi gorur kulakları iyi duyar.

Sevgiyle kalın

TÜM DOSTLARA SELAM OLSUN.

''bende gönderdim sayın oturanboğa keşke motor sınırlandırlımasınında kaldırılmasını isteseydiniz'' alıtıdır. Maksat yerini bulsun.. selamlar.

bende gönderdim. umarım sesimizi duyarlar ve bir girişimde bulunurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt