Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ferti Care: Felçli erkeklerde sperm atılımını sağlayan cihaz..?

Dante

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,

Belki aramızda duyanlar olabilir, Ferti Care adlı bir cihaz var ve erkeklerde sperm atımını sağlıyor. Tabii bu cihazı geliştiren üretici firmanın sayfasında yazanlardan edindiğimiz bilgiler.
Aramızda Ferti Care'i duyan veya tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?
www.medicalvibrator.com

FERTICAREUPCLOSE.jpg.w300h85.jpg

Ferticare "penil vibratör" cihazı ve belirttiğiniz gibi yapay boşalma sağlamaya yarıyor.Tr de birçok kullanıcısı var.

10 yıl önceki bi teknoloji

10 yıl kadar önce Omurilik felçli bi arkadaşım prof. Halim Hattat'a penil protez taktırdı.sonra evlendi.. Epeyce bi para harcadıktan sonra suni döllenmeyle ikiz çocuk sahibi oldu. Spermleri testisten ve idrardan temin ettiklerini söyledi. idrarda bi miktar olurmuş. onu ayrıştırıp kullanabiliyorlarmış.
(haaa..önce bi üçüzü oldu ama ölü doğdular.)
fakat o zamandan bu yana teknoloji müthiş gelişti. HER ZAMAN ÜMİT VARDIR düşüncesindeyim .
GELELİM PENİL VİBRATÖR e...
isminden anlaşıldığı kadarıyla bi titreşim sağlıyor.
Ben kullamadım. ama yöntemi uyguluyorum.
titreşim veren bi masaj aleti işimi görüyor.
ruh durumuma göre 5 ila 20 dk. içinde ejekülasyonu sağlıyor.
hiç sağlamadığı da olabiliyor..tamamen beyinle ilgili bir süre bu.
şunu da ekleyeyim bu yöntemi OF. olduktan 10 sene sonra keşfettim.
geçen bu 10 sene içinde görünen üretim sıfırdı :)
penisdeki duyuyu merak ederseniz % 20 oranında falan diyebilirim.
Bi ilginç noktayı daha yazayım..benim tansiyonum normalde 8-9 arasıdır.Yani hipo tansiyon var bende. o anda 18-19 a çıkyor. sen şimdi kolunda tansiyonla mı..? diceksiniz he valla öyle...dijital bi alet zaten. .
Bunu da benim yöntemimi uygulamaya kalkışcak olan varsa bilsin diye yazıyorum. TANSİYON FIRLIYOR.
Yine merak edenlere benim kesim C 4-5 arası boyun yani
O zamazingo da bu ..ingiliz malı markası WAHL.
Bana onu nerden aldın sööle biz de alalım demeyin. yıllar önce iki ingiliz misyoner beni imana yani hristiyanlığa davet etmişti(!) tüm tedavimi üstlenip ABD ye götürceklerdi..uzun ve ilginç bi hikaye ki konumuz bu değil.yalakalık amacıyla bana bu masaj aletini hediye ettiler..koluma bacağıma falan şeettireyim diye. Ulan dedim bi de başka tarafıma şeettirdim bakiim nocek. olayın özeti bu yani

p8QNivC6.jpg

AHAHAHAH

bayke; ne diyim abi sana, ne yazsan acaip hoşuma gidiyor müthişsin vesselam.

C4-5 seviyem, olaya noktayı da koyuyorum bu zamazingoyla diyorsun banada gazı veriyorsun. İstanbul'da olsaydım çok çekerdin benden, bu aletten bir tane de bana aldırana kadar ütülerdim kafanı.

Neyse en azından Ferti Care benzeri mantığa sahip bir aparatın işimize yarayabileceğini senin deneyimlerinle öğrenmiş olduk, sağol varol. :)

Konu disi:
Dayanamadim gece 3 de bunu okuyunca; ama kotu birsey mi demisler size ki alayci bir ifade kullandiniz? insan insana yardim eder, yalakalik olur? cubbeli ahmet efendiye, bilmemne hocaya muska yazdirmalar, okunmus su icmeler daha bir komik, daha bir yalaklik geliyor bana..

Acil sifa dilerim.
Esenlikle.
Christian

Türkiye'de yaşayan biri bu ürüne nasıl ve kaça sahip olabilir? (Yurt dışı satış fiyatı 750 $)
Konu hakkında detaylı bilgi verebilecek birileri var mı?

teşekkür ederim oturanboğa sende olmasan

bu aleti ankarada bulunan rehap center gatadaki gaziler için temin etmişti, alet kullanımda spermlerin dışarı çıkmasında kesin net çözüm sağlıyor. düzenli kullanıldığında sperm sayısı ve kalitesi artabiliyor(parapleji olanlar için geçerlidir, hormon ve yumurta sorununa çözüm değildir).
bu aleti kullanarak çocuk sahibi arkadaşlarım mevcut, herhangi bir tedavi görmeden elde ettikleri spermlerle kendi döllemelei sayesinde bu da bir ipucu olsun.

Kötü haber şuan rehap center bu aleti ithal etmiyor...

Madem bu ürün zamanında GATA'da dağıtılmış, o zaman tecrübesi olan bir çok arkadaş olmalı. Bu tecrübeleri paylaşırsanız herkes bilgilenmiş olur...

Not: Bi şekilde yazmaya çekinirseniz, bana Özel Mesaj yazın, ben isim vermeden burada paylaşırım...

oturanboğa bu aleti anca yurt dışından getirtebilerceğiz sanırım. türkiyede bulma şansı yok. zamanında alamadık belli sayıda gelmişti. eğer zamanında alabilseydim tüp bebek ünitelerine bu kadar para kaptırmazdım sanırım...
bazı arkadaşlar pahalı diye yazmıştı ; doğrudur. ama benim gibi tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar bilir ; hastaneler sperm almak için bile ayrı para istemekte. bunu hesapladığımızda inan bunun fiyatı bedavadan biraz fazla sayılır.
birde belli periyotlarda kullanıldığında sperm kalitesi ve sayısı artıyor... bu alete özellikle evli olanlara tavsiye ederim. elde ettiği sperle dr suz dölleme bile yapıla bilmekte... spastik kasılmalara bile etkisi olmaktadır, bölgede gevşeme sağlıyor, tabi kalıcı bir spastideyi önleme özelliği yok...

Arkdaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı, nerden alabilirim , nasıl gerçekden bir faydası varmı,kullanan varsa detaylı bir şekilde yazsın teşekkürler.özel mesaj da atabilir.

Bizim sorunumuz galiba Sperm olmadığından değil de dışarı atmak için kaslarımızın çalışmaması galiba.Spermi dışarı çıkartacak her hangi bir yöntem bulduğumuz zaman tüp bebek tedavisine gerek kalmayacak anlaşılan.Doğrumuyum...

Evet Cumali, doğrudur. Sperm dışarı atılabilse (başka da bir mani yoksa) çocuk sahibi olunabilir.

malesef ben bunu çok araştırdım ama türkiyede satıldığı yer yok...
amerikadan getiriliyor...veya avrupadan...

bahsedilen Ferti Care adlı ürüne benzeyen muadil bir ürün bulmuştum...
aynı amaç için kullanılıyor...
ürünün ismi Reflexonic Viberect...
bilgi için web sitesi:
Reflexonic

ama bu üründe türkiyede satılmıyor sanırım :confused:

arkadaşlar bende of liyim t 12 t 11 5 sene oldu ama herhangi bir boşalma yada ereksiyon olmuyor eyer gerçekten bahs ettiğiniz örünün kesin faydası olacaksa bana fiyat önemli değil bi şekilde alırım ama eyer faydası olmiyacaksa yazık olmasın parama lütfen kullanan ve faydasını güren varsa lütfen bilgilerini paylaşsın saygılarımla

Hala bu cihazı bulan yada alan yokmu varsa paylaşsın lütfen

malesef hala temin edemedik, yurtiçinde kesinlikle yok
bu aleti kesin yurtdışından temin etmek gerekiyor. internet sitelerinden online satış olabiliyormuş, ama ne kadar güvenli olur bilemiyorum. anlaşılan yurtdışa giden bir tanıdık vasıtasıyla temin etmemiz gerekecek sanırım.
canfeda20 kardeşim. bu alet kesin ereksiyon sağlar diyemem ama ejekulat yani spermi dışarı atımı garanti hatta penis ereksiyonda olsun ereksiyonda olmasın her iki durumdada spermi dışarı çıkardığı kesin, test edilip gözle görülmüştür.

slm bu cihaz guzel bizim gıbı of olan arkadaslara lazım tam olarak nedır nasıldır alabılecegımız bakabılecegımız bır fırma adresı telefonu yazarsanız daha belırleyıcı olacak acık yazamıyorsanız bana ozel mesaj yazabılırsınız veya bulent beye yazarsanız konuyu dahada genısletır saygılarımla

bu bi çeşit masaj aleti yanılmıosam oturan boğa,verdiği titreşimle bolşatım sağlıo normal masaj aletleri bu işe yaramazmı acaba?

bu cihaz ile birlikte elektrik akımı sağlayan artı bi cihaz ile kullanılıyo gatada bu şekilde uyguluyolar ben test amaçlı yapmıştım ve olumlu sonuçlar aldım

bu konuda da bi gelişme olmuyo mu???? spinal cord hasırından sonra 3 yıl sonra 5 yıl sonra 10 yıl sonraa..hiç bi gelişme olmuyo mu vücutta? bunu bile geri kazanamıyo muyuz ?

Elektrikli masaj aleti ile olumlu sonuç alan varmı acaba.Varsa neden bu kadar pahalı bir cihaz alalımki değilmi.

Omurilik felçli hastalarda sperm boşaltımı nasıl mümkün olur?

Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.
Ben kaza sonucu paraplejiyim sorum şu ereksiyon hakkında sorunum yok fakat ejakülasyon sorunum var yani sperm atılımı hiç bir şekilde gerçekleşmiyor. Ferti-care isimli bir cihaz varmış tek çözümü bu cihaz mı? Masaj aletlerinden olumlu sonuç alan varmı? ferti-care isimli cihazın fiyatı malûm biraz uçuk, masaj aletlerinden olumlu sonuç alabilen varsa hangi tür masaj aleti olması gerektiğini yazarsa sevinirim. Teşekkürler

İnternette satılıyor ferti care fiyatı 850 dolar işe yarayıp yaramadığını bilmediğimden ben cesaret edip alamadım bilsem işe yarıyor bi şekilde parayı temin ederdim

Projetor

aynen öyle o paraya bende razıyım ama işe yarayıp yaramadığından emin olmak lazım doktorum deneme dedi merak ediyorum aslında papaverinde en azından belki süreyi kısaltır ve rahatlatır...

Ben normal titreşim veren aletle denedim olmadı bende ejekülasyon rahatlama zaten hiç olmuyor

Üst Alt