Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    186

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçen gün aşağıdaki ürünlerin Türkiye distribitörlüğünü yapan firmanın -genel cerrahi uzmanı olan- yetkilisi bana email yazdı ve aşağıdaki bilgileri paylaştı. Ben de bu bilgileri buraya aktarmak istedim...

Aklınıza takılan sorular olursa lütfen yazın. Ben kendisine iletip, cevapları burada paylaşırım (Siz de info@milmet.com.tr adresine yazarak bilgi alabilirsiniz tabii ki).

Not: Aşağıda köşeli parantez "[]" içinde yer alan eklemeler bana aittir. Onun dışındaki tüm içerik ya ilgili siteden (milmet.com.tr) ya da firma yetkilisi ile yaptığım yazışmalardan birebir alıntıdır.

1- [Sperm atımını ve ereksiyonu sağlayan bir cihaz. Elde edilen sperm özellikleri uygunsa, bu sperm ile üreme gerçekleştirilebilirmiş anladığım kadarıyla]
    ACTIVE Sinnflut®Man (Penil Stimülatör)
    * Titreşim özelliği sayesinde penil ereksiyon sağlar.
    * Spinal kord travması yada anejakülasyonu olan vakalarda ejakülat elde edilmesini sağlar.
    * Bu cihazın kullanımı çok kolaydır. Üzerinde penisin yerleştirileceği bir bölüm vardır,cihazı çalıştırmak yeterlidir. Joystick sayesinde vibrasyon hızlanmakta ve çeşitli modlara geçmektedir. Tamamen slikondan yapılmıştır, su geçirmez olup banyoda kullanılabilir. Ayrıca pil gerektirmez, şarj edilmesi yeterlidir. Active Sinnflut Man ile oluşturulan ereksiyonun devamı için, Active Loop Ring gereklidir.
    20090514013741 392 - Omurilik felci sonrası sperm atımı ve ereksiyon sağlayan tıbbi cihazlar

Spinal Kod yaralanması seviyesi yukarıda ise (Servikal - Boyun) vibratör stimülasyon etkisi %60 - %75, torasik seviyede %50 dir. Yani yaralanma seviyesi aşağı indikçe vibratör stimülasyonun etkisi de azalmaktadır. Periferik [beyin ve omurilikten oluşan merkez sinir sisteminin dışında kalan sinirler] tipteki felçlilerde etkisizdir.
    Ürünün Satış Fiyatı: 350 TL +%18 KDV [Engelliler.Biz'den referansla satın almak istediğinizi belirtirseniz, %10 indirimle 315 TL +%18 KDV'ye satın alabileceksiniz]
    2- [Oluşan ereksiyonun ilişki süresince devam etmesi için bir ürün]
    ACTIVE LoopRing - Uzun süreli "Ereksiyon" sağlayıcı tıbbi gereç
    20110312195427 392 - Omurilik felci sonrası sperm atımı ve ereksiyon sağlayan tıbbi cihazlar

Ürünün Satış Fiyatı: 59 TL +%18 KDV [Engelliler.Biz'den referansla satın almak istediğinizi belirtirseniz, %10 indirimle 53 TL +%18 KDV'ye satın alabileceksiniz]
    [Benzer başka bir ürün (READY Erection System) için verilen uyarıcı bilgiler:]
    • Sıkma halkasını 30 dakikadan fazla bir süreyle kullanılmamalıdır.
    • Kan dolaşımının uzun bir süre kısıtlanmasından veya kesintiye uğramasından kaynaklanabilecek doku hasarlarına meydan vermemek için sıkma halkası penisinize takılı vaziyette uyumayınız.
    • Sıkma halkası spermanın boşalmasını önleyeceğinden orgazm esnasında gözle görülür bir boşalma gerçekleşmeyecektir. Sıkma halkası çıkarıldıktan sonra sperma idrar borusundan boşalır. Spermanın geçici olarak tutulması zararlı değildir.
    • Sıkma halkalarınıkullanmadan önce kısa bir süre sıcak suya sokarak esnekleştirin. Bu, daha uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır.
    • Sıkma halkaları sarf malzemesidir, bu yüzden zaman zaman yenilenmeleri gerekmektedir.
    • Sıkma halkalarını mineral yağ ile yağlamayınız.
    • Bu amaç için uygun kayganlaştırıcı SYLK veya KLICK jelleri kullanınız.
    3- [Ereksiyona yardımcı bir cihaz]
    Manual Erection System - Ereksiyona(Sertleşme) Yardımcı Tıbbi Gereç
    20100606025325 392 - Omurilik felci sonrası sperm atımı ve ereksiyon sağlayan tıbbi cihazlar
    MANUAL Erection SystemNT®-Ereksiyon (sertleşme) oluşturmak için kullanılan bir tıbbi yardımcı gereçtir. Vakum pompası, penisi çevreleyen silindirin içerisinde negatif basınç oluşturur. Bunun sonucunda kavernozal doku kanla dolar ve penisin sertleşmesi sağlanır (Tanıtım videosu).

Ürünün Satış Fiyatı: 660 TL +%18 KDV [Engelliler.Biz'den referansla satın almak istediğinizi belirtirseniz, 470 TL + %18 KDV'ye satın alabileceksiniz]

[Konuya dair bilimsel bi çalışma var mı, diye sorduğumda ilgili bölümü bana gönderilen Prof. Dr. Sedat Tellaloğlu ve Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu' nun birlikte yazdıkları "Erkek Seksüel Disfonksiyonu" isimli kitabından:]
    9l7Ig - Omurilik felci sonrası sperm atımı ve ereksiyon sağlayan tıbbi cihazlar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunlardan kullanan ve faydasını gören varmı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    186

Bu arada, ben de ürünü kullanmadım. Bilgilerim sadace yukarıda yazılanlarla sınırlıdır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ürünü kullananlar daha detaylı bilgilendirise ii olur

Üye
    buzdan Avatarı

Son Giriş
    08.03-2013
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yurt dışında almanyada tanıdıklarınız varsa daha ucuz bu urun cunku oradan ithal ediliyor

kullanan varsa bilgi versin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    186

Google'da aradığımda ACTIVE Sinnflut®Man (Penil Stimülatör) cihazın Türkiye'de 560 TL'den satıldığını görüyorum. Bu firma ise 315 TL + KDV'ye satıyor...

Ürünün Almanya satış fiyatı ise 157 Euro (bkz). Hemen hemen aynı fiyat görünüyor...

Bu arada konuya dair İngilizce bir makale varmış:

Üye
    shifty Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu penil stimülatörü kullanan var mı acaba? sperm atımı gerçekleşiyor mu? buna göre almayı düşünüyorum

Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ejekülasyonu nasıl sağlıycak mantık kuramadım.

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sırf merakımdan kullandım halada kullanıyorum ayrıca her hangi bir ortepedik özrüm yok özellikle vakum yapanı çok özelliklidir..

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu örün için telefon yoluyla irtibata geçeceğimiz bir yetkili varmı görüşme sonucu eyer gerçekten spermleri dışarı atıyorsa ve orgazım sağlıyorsa fiyat hiç önemli deil onca haplara verdiğimiz parayı bi kere buna veririz yeterki bahs edildiği gibi işimize yarasın

Üye
    kunal87 Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    01.07-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çnegelköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar

Bu cihazdan kullanan varmıdır acaba, Bende sertleşme problmi yok fakt boşalamıyorum asıl problem budur. 2 Senedir cocugum olmuyor varmıdır yardımcı olcak bi arkdaş?

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güncell boşalma sağlayan var mı? bu cihazlarla veya farklı yöntemle OFli olan

Üye
    KOZANLIM Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    07.03-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    Yüreğir/ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç kullanıp sperm elde eden yok galiba arkadaşlar içersinde, tavsiye edebilecek...

Üye
    halil385 Avatarı

Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    konu güncel arkadaşlar boşaltım yapabiliyor muyuz?