Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 9 Nisan 2006: Beklenen İstanbul Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oya hanım o günün özelliği izninle bende kalsın.
görüşmek dileğiyle.SAYGILAR

Bu habere bende herkes gibi sevindim cincin hanım bakalım gelmeye çalışacağım planlarım tutarsa

Planlarınızın tutması için elinizden geleni yapacağınızı ,bizimle beraber olacağınızı biliyorum yalnızlık :wink:

Sevgili YARGIC
Bu organizelerde önemli olan bizlerin tarzlarının ne olduğu değil katılımcı arkadaşaların tanışmaları ve eğlenmeleridir.
Keyifhane de oldukca düzayak bir yerdir resimlere dikkat etiysen bunu görmüş olmalısın.Bu Kadıköy deki ilk organizemiz.
Site üyelerinin hepsi tüm organizelerimize davetlidir.Siz de bizimle güzel sesinizi paylaşırsanız çok seviniriz ,alınganlık yapmanıza gerek yok ud ,keman,saz ,klavyemiz ve şiir dinletimiz olacak .Bu da demek ki organizemize katılacak tüm arkadaşlarımız mutlu ve memnıun ayrılacaklar.Zaten amacımızda bu.
Sizin de dediğiniz gibi amaç kaynaşmak
Çok eğleneceğiz çoook

tabiki cincin hanım gelmeye çalışacağım

Ehli Keyf

Elbetteki tanışma, kaynaşma ve inanılmaz bir olay internet vasıtasıyla bir araya geliyoruz birbirimizi ilkkez görecek arkaadaşlarda olacak elbet küslük alınganlık yapmayalım hepimiz insanız hata ve kusurlarımızla birbirimizi kabul edeceğiz. Dost arkadaş olmak istiyorsak eğer.

İstanbul'da olsam yada yakın olsam kesinlikle gelirdim. Size iyi eğlenceler..

Dostlarla yeniden bir araya gelmek kesinlikle güzel olacaktır şimdiden merak ediyorum,sevgilerimle.

9 nisan Ehlikeyif Restoranda sizler için bakın kimleri ayarladım

Medcezir ailesin den Sabahattin Abi

sebahatt304nab30430818x7013vs.jpg

Zafer Yurtseven

Gurup Revan ve Mustafa

revankapak.gif

gurup_revan_k_46.jpg

ve

Ud da Ufuk
Keman da Mehmet Ali

ve ve

İçimizden biri

YARGIÇ

213559704342a93b9623fb0.jpg

Canım ortağım benim ellerine sağlık tam bir açık hava konseri gibi oldu programımız. Eee daha ne duruyorsunuz bu program kaçar mı? Hadi parmaklar çalışsın.

ben de gelebilirim sanırım:) kesinleşince soylerim size... maddi sorunu halledersem inş. buyuk ihtimalle gelebilirim...

PERİ VE BENDE VARIM:)ŞİRİN ŞİRİN ŞİRİNCE:)ALLAH KISMET EDERSE....

:shock: :shock: :shock:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bende şans olsa zaten istanbul'da doğardım.. (yaklaşık 6 senedir söylediğim söz burda da kanıtladı kendini.. hay lanet :cry: )

GoKcHe Bursa çok uzak bir yer değil ben daha bir hafta önce günü birlik geldim ve döndüm istersen sen de yapabilirsin bence.Benim geldiğime değmişti yararlı ve eğlenceli olmuştu Bursa gezim .Gelirsen senin içinde eğelenceli ve yaralı olacağına garanti verebilirim.Düşün bence :wink:

Sanırım şu istanbula gelme işini biraz daha düşünsem iyi olcak =)))

Evet Dilekçim mutlaka düşünmelisin bunu kaçırma. Hem böyle fırsatlar her zaman ele geçmez. Bir gün izin al işi as oda mı zor. Hadi hadi fazla düşünme parmaklarını çalıştır. Ben de geliyorum diye yaz. :wink:

Ve GoKcHecim Cincin'in de dediği gibi Bursa uzak değil artı Bursa'dan katılacak arkadaşlarımız var onlarla gelebilirsin sen de.

Ogün masada olacak tabağın içeriği:
-Pilaki -Haydari -Acılı ezme -Yaprak sarma -Domates salatalık söğüş
Arkadaşlar,ortalama 50 kişi toplanıp neşeli sohbetler yaparak eğleneceksiniz.
Ama sakın olaki birbirinize sarmsak kokmamak adına haydariyi olduğu gibi bırakmayın,yazıktır :lol:
Eğer hepiniz yerseniz birbirinizin sarmsak kokusundan rahatsız olmassınız.Ama biri yer biri yemezse koku rahatsız eder :shock:
Demekki neymiş,herkes haydari yesinki,kimse kimseyi acaba rahatsız edermiyim diye boşuna hayıflanmamış olur.Yoksa kimseler dokanmazsa vallahi günah billahi günah o caaaaaaaaaanım haydariye...

Anlaşıldı.....Oya ablammm sarmsağı sevmiyoooorrr..... :roll: :mrgreen:

Evet Barbi doğru tespit sarmısak yiyen insanlarıda bu yüzden otobüslerde çok kavga etmişimdir. İğrenç:twisted:

Evet gerçekten istanbula taşınmak şart oldu Dilemma... İstanbul'lular bana bi iş bide bi ev ayarlayın geliyorum :lol: :lol: Bana Yeni bi iş Yebi bi ev Yani bi ben habide eşte olsun :lol:
Şimdiden iyi eğlenceler size...
Sevgilerimle...

Oya Tekin' Alıntı:
Evet Barbi doğru tespit sarmısak yiyen insanlarıda bu yüzden otobüslerde çok kavga etmişimdir. İğrenç:twisted:
Hehehehehe arkadaşlar,demekki o gün Oya haydariye dokunmayacak.
Eğer siz yerseniz sakın yanına bile yaklaşmayın vallahi.
Demek bu kadar nefret ediyosun sarmsaktan.Ben dayanamam onunla yapılan yemeklere.
Düşünsene,patatesle biberi kızartmışsın,üstüne sarmsaklı yoğurdu bocalamışsın...ÜÜÜÜÜÜÜ - ÜFFFFFFFF...

Birgün sabah sabah yemiştim akşamdan kalan bu kızartmadan,minübüse bindim dükkanı açmaya gidiyorum.
Dayanamadım istem dışı geğirdim.Önümde annesinin kucağında oturan 6 yaşlarındaki çocuk dediki:
-Anneeeeee,sucuk kokuyor demiiii

Vallahi şimdiden anlaşıldığı gibi,haydari yemeyenlerle yiyen arkadaşlar baya eğlenceli sohbetler yapacak hehehehehee.
Garanti olan birşey varsada,haydari yerken illa birileri beni anacak :lol:

arakdaşlarrrrr cem'i bu sefer siteden biz mi atsak acep :D :D :D

walla durduk yerde kötü kokular gelmeye başladı banaaaaa :shock: :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt