Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 9 Nisan 2006: Beklenen İstanbul Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oya Tekin

Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
0
Evet arkadaşlar nihayet İstanbul'da uzun zamandır beklediğiniz organizasyonu duyuruyoruz. Bol bol sohbet etmek, şiir dinlemek, güzel bir pazar geçirmek isteyenler bu buluşmayı kaçırmasınlar. Hem uzun zamandır bir araya gelemeyişimizin tadını çıkaralım hem de sevgili şefimiz OturanBoğa'ya ameliyat sonrası bu buluşmada geçmiş olsun diyelim diye 9 Nisan Pazar Günü sizler için ben ve CinCin güzel bir buluşma hazırladık. O gün aramızda olacak olan şefimize doping vermek ve özlem gidermek isteyenler için İşte fırsat hepinizi bekliyoruz.

Organizasyonun Tanımı: İstanbul'da dost sohbetine davet
Organizasyonun sahibi: Engelliler.Biz
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): Cincin&Oya Tekin
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti:25 YTL
Organizasyon Tarihi: 9 nisan Pazar
Organizasyon saati: Öğlen saatlerinden akşama kadar
Organizasyonun gerçekleşeceği adres:

Ehli Keyif Restotant
Ehli keyif Restorant'ın adresi:

neşet ömer sok no .18 kadıköy/ istanbul
(kadıköy ptt nin arka sokağı)

Diğer açıklamalar:

AÇIKLAMA 1- Neden burası; Taksim ve civarında baktığımız yerlerde tuvaletlerin uygun olmayışı girişlerin uygun olmayışı. Birde kendi kendimize çalıp eğlenebilceğimiz bir mekan olması. Ayrıca mekan sahibi bizim için istersek şarkılar söyleyecek. Güler yüzlü personeliyle rahat edebileceğimiz bir mekan.

AÇIKLAMA 2-

Bursadan bizler için gelen Medcezir ailesinden Sebattin Abi ve Ayhan Zembilci bizlerle olacaklar. Sebaattin Abi'den şiir dinlemek isteyenler bu fırsatı asla kaçırmamalı. Sırf bizler için gelen dostlarımıza şimdiden teşekkürler.

AÇIKLAMA 3- Menümüzde neler olacak ve mekanımızın programı neler;

MENÜMÜZ

Ordöv tabağı

-Pilaki
-Haydari
-Acılı ezme
-Yaprak sarma
-Domates salatalık söğüş

Fileto mezgit tava

karışık mevsim salatası

kişi başı 1 meşrubat

PROGRAM

müzik:keman ve ud

Şiir dinletisi: Sebaatin Abi

Ve:

İçimizden sesi güzel olan arkadaşlarımızdan fasıl.

AÇIKLAMA 4-Restoranta ödemeleri önceden yapacağımız için ismini yazdıran arkadaşlarımız en geç 4 nisan akşamına kadar Gülçin Erdiş adına kızıltoprak(şube kodu:01071) iş bankası 477331 numaralı hesaba(banka kodu:0064) yatırmalıdırlar.

AÇIKLAMA 5- Merak ettiğiniz her konuda bana ya da Cincine özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Ve Mekanımız

HADİ BAKALIM PARMAKLAR ÇALIŞSIN.

KATILIMCILAR:

1-Oturanboğa
2-Cincin
3-Oya Tekin
4-Ayhan Zembilci+2
7-Sebaattin Abi
8-andante
9-Nafiye
10-penguen40
11-ömerk+1
13-Sezersin
14-Menekse
15-sevinc
16-Pegasus
17-burakgumus
18-gulcan1983
19-kaderb
20-mimfatih
21-IRMAK
22-GENÇ ADAM
23-kadir1981+1
25-şirine82
26-PERİ
27-refik beştaş
28-BLACK&WHITE
29-edayüksel
30-Cimcime
31-elif candan+1
33-KRAL ve KRALİÇE
35-ahmetdemir
36-yargıc
37-serseri_1984

Ohhh beee :)
Sonunda istediğim bir organizasyon oldu......
Oyacım ve ikizimm teşekkürlerr eee başka kimler geliyooooo :)

EYVAH PAZAR ÇALIŞIYORUM GELEMİYECEĞİM ÇOK KÖTÜ OLDU BENİM İÇİN TAM İSTEDİĞİM ORGANİZASYONDU .......

süperr

Çok mutlu oldum tabii kadıköy de bir organizasyonun düzenlenmesine katılabilirsem tabii. Kesin değil tabii şuan için katılabilmem ama mutlu oldum anadolu yakası ve kadıköy de olmasına. :lol:

Sevgili dostlarım,

Yine bir arada son derece güzel anlar geçireceğiz. Bu organizasyonu hazırlayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Hele bu sefer bizim yakada yapılacak olması ayrı bir güzellik.

Hergün bir buçuk saat Anadolu yakasından Avrupa yakasına yolculuk etmeye hala alışamayan ben için bu son derece güzel bir haber...

Haftaya pazar günü görüşmek üzere .....

Oh ne güzel daha ilk günden listemiz kabarık. Demek beklenen gün bugünmüş. :wink: Çok güzel bir gün olacak dostlar yine bir arada. Bugün kaçmaz arkadaşlar.

Eğer bir aksilik olmazsa bu organizasyonda bende varım...

Ahmet bence ayarlama yap arkadaşımm bak bidaha olmaz böyle organizasyon
haberin olsunnn :D

BENDE GELMEK İSTERDİM AMA KISMET BENİMDE SİVASTA NİŞANIM VAR O GÜN SİZE İYİ EĞLENCELER DİLERİM BEN MEMLEKETTE OLACAĞIM BOL BOL EĞLENİN BEN OLSA İDİM SİZE Bİ UD FASILI YAPARDIM NEYSE NASİP BAŞKA ORGANİZASYONA

Sevgili Oya ve Gülçin.
Bu organizasyonda bende olmak istiyorum benimde adımı yazarsanız sevinirim sizlerle vakit geçirip sohbet etmek,şiir dinlemek çok isterim. Sevgili Bülent'e oturanboğamıza tekrar geçmiş olsun diyorum. Elbeteki yanınızda olmak benim içinde çok güzel olucak özlemiştim böyle biroragnizasyonu bekliyordum.İnşallah bir aksilik çıkmazsa çok isterim gelmeyi .
En kısa sürede görüşmek üzere.

Sevinçcim yazdım adını canım seni de aramız da görmekden çok mutlu oldum.Güzel bir pazar günü geçireceğiz hep beraber emin ol.

addo58 hayırlıolsun bu arada :D

saz olsa gelirdim bülent abi neyse başka zaman tanışırız abi sşize iyi eglenceler

Saz olmayacağı kesin değil AsTeRuNyA her an bir süprizim olabilir :wink: Siz yine de gelin bence

Orda olacağım. Muhabbetinizle kaynatacağınız çorbanızda benim de bir kaç kelimem olsun.

Ancak tarih konusunda bir soru işareti var. Eğer bu etkinlik kardeşim Bülent için yapılıyorsa onun bir hafta içinde bu etkinliğe katılabilecek kadar iyileşmesi zor görünüyor, bilesiniz...

Oooooo çorbamız çook lezzetli olacak o zaman Bülent :wink:

Tarih konusunda endişe etme o zamana kadar Bülent fazlasıyla iyileşecektir emin ol :D

Bende gelicembu fırsatı kaçırmaya hiç niyetim yok :) işyerinden kaçıcam başka çarem yok :lol:
Kaçmazsam bana izin vermezler :?

Ooo Ankara'dan konuklarımız da varmış ne güzel ne güzel. Hadi bakalım Ankaralılar rekor yapın bekliyoruz sizi. Ha bu arada arkadaşlar bir not düşeyim hemen şehir dışından gelecek olan arkadaşlarımız için konaklamaları gerekirse yardımcı olacağız. Öğretmen evi ile bu konuda uygun şartlarda yer ayarlamamız mümkün olacak. Öğretmenle aynı koşulda kalmanız sağlanacaktır. Gülcancım tabiiki de kaç işten, kaçar mı bu fırsat işten atılmaya bile değer dimi :wink:

Umarım bir aksilik çıkmaz ise geliyorum

sevgiler.

IRMAK' Alıntı:
yaaa hani oya hanım ay başından izmirde yapacaktınız bizde izmirdeki arkadaşları tanıcaz diye seviniyorduk gene burada yapıyorsunuz izmire davet edilmiyormuyuz ne :) oya hanım artık izmirde de birşeyler yapın da gelelim

Irmak benim ağzımdan ay başında İzmir'de bir organizasyon olacak gibi bir kelime çıkmadı bunu nereden çıkardın anlamadım açıkçası. İzmir'de bir toplanma olacak ama sadece İzmir'deki üyeler kendi aralarında toplanacaklar bunun da kesin tarihini koymadık ve söylemedikte. Geçen yılki gibi konaklamalı düşünmüyoruz İzmir'de. Gelen olursa kapımız açık ama dediğim gibi biz konaklamaya karışmayacağız bu yıl. Gelelim yine İstabul'da toplanılıyor soruna. İstabul'da ilk kez bir araya geliyoruz uzun bir aradan sonra. İstabul'da tiyatro buluşmasından sonra site üyelerinin genel katılımının olduğu bir organizasyon olmadı bu bizim yaptığımız ilk organizasyon. Kendi aranızda yapmış olduğunuz doğum günü kutlamalarını sitenin genel buluşması olarak görmeye başladınız galiba ondan senin kafan karıştı Irmak. :wink: Ben senin kafandaki karışıklığı aydınlatayım; Sitenin genel organizasyonlarını sadece ben ve Cincin düzenliyoruz ve bizim yaptığımız genel organizasyonlarda her türlü ayrıntı düşünülüyor başka illerde organizasyon yapacak arkadaşlarda bizle bağlantı kuruyorlar bizler onları yönlendiriyoruz. Antalya'da olduğu gibi, geçen günlerde Ankara'da olduğu gibi ileride Güneydoğu'da olacağı gibi. Ama yaş günü gibi yada belli bir grubun toplantıları sitenin genel organizasyonu olmuyor. Yani özetle uzun bir aradan sonra ben ve Cincin'in bir organizasyon yapıyoruz yani sitenin genel organizasyonu İstanbul'da ilk kez yapılıyor. Artık kafandaki karışıklık gitmiştir her halde. Doğum günü toplanmaları ayrı site organizasyonları ayrı Irmak. :wink:

Kadercim sen bitanesin güzel arkadaşım.

çok t.ederim. ama buluşmanın pazar günü olduğunu dün akşam öğrendim. dikkatsiz davranmışım okurken. geçenki ist. sınav maceramdan talimliyim canım. o saatte binip otobüse 14 saat yolculuktan sonra mesaiye gelmek çok yorucu olacak.

çok çok istedim ama...

inşallah cumartesi gününe gelen ve açık havada yapılması muhtemel (geçen sene olduğu gibi) bir organizasyonda, yanınızda, aranızda olmaktan büyük keyif alacağım.... :):):)

SELAM

MERHABA ARKADAŞLAR GÜZEL ETKİNLİK AMA BEN İÇİN GELMEM İMKANSIZ KADIKÖY BİZE UZAK VE TEK GELEMEM 2 KİŞİ 50 YTL BANA ÇOK GELİYO EYER YARDIMCI OLURSANIZ BERKİDE GELİRİM ÇOK İSTİYORUM GELMEK AMA GELMEM ZOR BU DURUM BENİM PSKOLOJİMİ BOZUYO GELEMEMEK :(

Dilekçim bu organizasyon için değer bir daha düşün derim ben. :wink:

Bende katılmak isterdim ama işimden dolayı ve haftaya da Ankaraya gidecek olmamdan dolayı katılamayacağım uzun zaman oldu İstanbulu da özlemiştim ve sizlerle tanışmak isterdim başka organizasyonlarda katılmak dileğiyle iyi eğlenceler

Ya bu süper oldu cincin
bu arada aöf sınavını da atlatmış olacağız.
içim rahat bir şekilde olabilirim aranızda :)

Sevgiler...

Evet arkadaşlar ödeme tarihini de uzattık en geç 04.04.2005 tarihine kadar belirtilen hesaba yatırabilirsiniz.

İNŞALLAH BENDE GELMEYE CALIŞCAM. VE BÜYÜK İHTİMALLE GELECEM.
ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM.
O GÜN BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR GÜN TARİH İTİBARİYLE.

Hım hayırdır Fatih. :wink: O günün özelliği nedir? :wink:

Ah Irmak ertelenmeseydi, bu hafta beraber gidecektik, maalesef Ortopedik Özürlüler Federasyonu Başkanlar Kurulu toplantısı sebebiyle 7 nisanda sivasa gidiyorum, bu organizasyonda da olamayacağım, arkadaşlarla tanışmayı çok istiyordum, herkese iyi eğlenceler

güzel sevındım
burada ki arganıze için benım tarzım taverna tarzı olduğu için gelemıyorum tam emın değilim ama fasıl olucağı için bana da çok ağır gellir mekan için bana söyleseydınız size avrupa yakasında dada çok güzel düz ayak mekan bulurdum neyse
yınede tşk ler böyle organızeler için ben gelirsem benı konuk sanaççı olarak davet etmenızı ısterdım. gücendim vallahı neyse amaç kaynaşmak birlikten kuvvet doğar hepinizi seviyorum cin bana bu telden ulaşırsan
organize için özel görüşmek isterim
iş:0212.2760545.529
gsm:0538.229.28.59

herkese şimdiden iyi eğlenceler bence çok ıyı geçecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt