Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 9 Nisan 2006: Beklenen İstanbul Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eminim çok güzel bi eğlence olmuştur. bende çok gelmek istedim ama otobüslerle aram pek iyi deil :) babamın doğumgünüydü bide bugün, başka ulaşabileceğim yollar arayabilirdim belki ama doğumgününde yanında olmak istedim. umarım başka bir organizasyonda görüşürüz. bu sefer kaçırmamam lazım :cry:

Evet arkadaşlar bende çok eğlendim gerçekten güzel bir pazar dı. Tüm katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum sizler herşeyin eniyisine layıksınız , daha güzel organizasyonlarda buluşmak üzre saygılar...

Evet arkadaşlar eğlenceleriniz daimi olsun ne mutlu İstanbulda oturanlara
Hepinize saygı ve selamlarımı gönderiyorum.

Irmak sanat musikisine dayanamıyorum yaa.. elimden geldiği kadar söylemeye calıştım.şunu belirteyimki söylediğim anlarda hiçbir şey duymuyodum. acaba alkışmı geldi yoksa yuhh seslerimi bilmiyorum. ama şunu biliyorumki kafama domates gelmedi!
tekrar herkese sonsuz teşekkürler...
İYİ Kİ VARSINIZ engelliler biz
yoktur engelimiz

Yaaaaaa...Nooolur resimleri görelim baaaariiiii... :(

CİN CİN immmm....Hadi amaaaa...Sıva kolları.....

OYA ablacımmmm......Hadiiiiii....

Çabucak resimleri görelim..... :wink:

çok güzel eylendiğinize çok sevindim
Evet barbiciiim bende sabırsızlanıyorum resimleri bir görsem ya :D

güzel geçtiğine çok sevindim.

bir dahaki sefere buluşabiliriz inşallah...

Bu arada, artık sitemizin daimi oryantal'i de var. Sevgili Ayhan Zenbilci. Adam oyun havasını bi duydu, tutabilene aşk olsun... :) Şaka bir yana gerçekten de çok keyifliydi. Bir ara bir baktım herkes oynuyor... Süperdi.

Not: Hadi arkadaşlar, çekilen onca fotoraf ve video görüntülerini Site Albümü forumunda görmek istiyoruz...

anlaşılan Güzel Bir Organizasyon olmuş ve çok eğlenmişsiniz. Sizler adına Sevindim.
eehh biz Kutuplarda yaşadığımız için İstanbul bize çook uzak :) gelemedik Bari Resimlerinizi görelim. :roll:

Organizasyon için teşekkürler

Gerçekten çok ama çok eğlenceli bir organizasyondu. Kızım ile birlikte yazılarını okuyup resim ve avatarlarından tanıdığımız insanlarla tanışmaktan çok mutlu olduk.
Bu kadar sıcak içten ve sevgi dolu olduğunuz böyle organizasyonlar düzenleyip geldiğiniz için teşekkür ederiz. Zamanın nasıl geçtiğini anlıyamadık. Tadına doyum olmadı.
Bütün kurtlarımızı döküp :) pozitif enerjiyle dolduk.
Elif Sude sitemizi zaten seviyordu, şimdi sitemize ve üyelerine aşık oldu. :)
Herkese Oturan boğa ve pegasus abilerinin nekadar yakışıklı ve sevgi dolu olduklarını. :)
Cincin, Oya, Kader, Gülcan, Menekşe, Irmak, Esra, Sevinç, Cimcime ve Elif ablalarının güzelliklerini ve sıcacık olduklarını. :)
Nafiye ablasının yanaklarının bal gibi olduğunu :) anlatıyor.
Yeni organizasyonları sabırsızlıkla bekliyoruz

Ah bebeğim bizde onu çok sevdik dilekcim
Allah sana bağışlasın güzel kızımızı :)

ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZE İDİ KISACASI KUSURSUZDU AMA ARKADAŞLARIN ÇİFTETELLİ OYNAYAN KRALI GÖRME HAKLARI YOKMU :) KRAL ÇOK GÜZEL ÇİFTETELLİ OYNADIN HARİKASIN SEN
EN ÇOK TEPKİYİDE BEN ALDIM GALİBA EN KISA SÜREDE GÜZEL Bİ RESİM ÇAKİP AVATARIMI DEĞİŞECEĞİM YA ÇOK EYCEYDİ YAA
:) :) HELEDE SANT MÜZİKLERİ KRALLA BENİM SEVMEKTEN KİM USANIR PARÇASINI KATLETMEMİZ APAYRI İDİ HALA GÜLÜYORUMM NEYSEKİ PARÇANIN YAZARI ÖLMÜŞ YOKSA KRALIDA BENİDE KURŞUNA DİZERDİ :): :)
OYA VE CİN CİN TEŞEKKÜRLERR

İMZA SON DAKKADA GOL OLAN ABDO58

SEVGİVE SAYGILARIMLA

Herkesin keyfi yerindeymiş anlaşılan. Darısı İzmir"lilerin başına inşallah.
Yavaş yavaş biz de toparlanalım sevgili hemşerilerim. Hepinizi görmek için sabırsızlanıyorum.
Bir de İstanbul fotoğraflarını görsek...
Sevgilerimle

Fotoğraflar Site Albümü forumuna eklenmeye başladı abi...

Herşey çok güzeldi..Umarım tekrar bir araya geliriz.

sevgili OturanBoğa birkaç gün içinde çoğaltıp kamera çekimlerini CinCine ulaştıracam. Burakcığım çekimler iyi olmuş ben O buluşmayı defalarca yaşadım.kaç defa seyrettiğimi hatırlamıyom inanki.defalarca izledim. sağol ellerine sağlık.

Fatih cimbomlu kardeşimm canımm bak eğer kameradan benim şaşkın olduğum zamanlar varsa oraları fluu yap arkadaşım anlamasınlar benim olduğumu tamam mı canım kardeşimm..

Ya sen ne kadar yakışıklısın ....

Not:İltifatımı lütfen yanlış anlama :D flu yapmak diyorum ondan değil yani
Bütün Galatasaraylılar yakışıklıdır ve güzellerdir anlamında :D

Ve bütün cim bomlular güzeldir
senin gibi nafişim :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir organizasyonu düzenldiği için Gülçine ve Oya arkadaşlarımıza çok çoookkk tşk ediyorum.
Muhteşem bir gündü hiç bitmesini istemediğim anlardandı.Herkes mükkemmeldi Restoran sahiplerine sonsuz tşk ediyorum.Servisleri,ilgileri,sıcak davranışları ve güler yüzleriyle bizleri bir o kadar coşturdu.yeni tanışmış oldugum Dilek arkadaşımın tatlı kızın bir harika bir o kadar neşeli Allah bağışlasın kalbindeki güzellik yüzüne yansımış bir o kadarda duygusaldı inan beni bile ağlattı boncuk gözlüm beni yakın olsaydı her fırsata görmeyi isterdim inşallah bir dahaki organizasyonda.
Sevgili Kaderinde dogum günü süprizi muhteşemdi unutulmaz bir gündü.
Şiir dinletisi,müzik muhteşemdi hepsini doya doya izledim,dinledim bir ara tüm arkadaşlarım coştu bizlerde yerimizden eşlik ettik.Sevgili bülentin aramıza dönmesi sağlıgına kavuşmasına çok sevindim.
Ve tüm gelemeyn arkadaşlarımızıda anmış olduk inşallah yaza merhaba partisinde bir arada olmak umuduyla.
Tüm yeni arkadaşlarla tanışma fırtsatıda oldu.
Tşk ediyorum :p

Bir organizasyonu daha hakkıyla, Engelliler .Biz e yakışır şekilde, tüm arkadaşlarımı mutlu ederek bitirmiş olmanın gururunu yaşıyorum.

Bu organizasyon için Sıraselviler’de ve İstiklal’de emin olun girip çıkmadığım mekan kalmadı, ama nafile!.Sonra Ehlikeyif bana söylendiğinde, soluğu orada aldım.Taner Tüzün’ün ve Hayri beyin güzel yaklaşımı, mekanın uygunluğu beni çok etkilemişti.Hem ulaşımı da çok kolaydı...
Oya Tekin ile beraber 9 Nisanın en güzel şekilde gerçekleşmesi için inanın çok kafa patlattık. İyi ki de patlattık, çünkü bu çalışma çok iyi bir şekilde siz arkadaşlarımıza dönüş yaptı.
Yazılarınızdan mutlu olduğunuzu bir kez daha görmek beni çok sevindirdi.

Sevgili OturanBoğa’nın sağlıkla aramızda olması bizleri ayrıca sevindirdi. Her zaman sağlıkla bizlerle ol, olur mu Bülentçim.

Kadercim bir kere daha sana mutlu yıllar. Umarım bundan sonraki tüm doğum günlerin bu yılki kadar güzel ve mutlu geçer.

Tüm arkadaşlarım ve özellikle küçük şeker kız ELİF harikaydı.

Siz sevgili arkadaşlarıma, Ehlikeyif in sahibi Taner Tüzün’e ve Baş garson Hayri Bey’e güler yüzlü.bilinçli ve yapıcı yaklaşımları için,

Sabahttin Abi ve radyo medcezir ailesine güzel şiirleri için,

Sevgili arkadaşım Zafer Yurtsever’e güzel türküleri ve sazı için,

Ufuk ve Mehmet Ali beyelere bizlere sanat müziği ziyafeti çektikleri için,

BLACK&WHITE arkadaşımıza güzel sesi ve gitarı için,
ve
Canım ortağım Oya Tekin’e teşekkür ederim.

Sevgili dostlar,

Herşeyden önce gelmeyi çok istememe rağmen bu organizasyona gelemediğim için üzgün olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu duygumu daha önce yazabilmeyi isterdim ama rahatsızlığım nedeniyle hemen yazamadığım içinde üzgünüm.

Bir organizasyon düzenlemek zor bir iştir. Çünkü söz konusu insan olduğu zaman onları memnun etmek gözüktüğü kadar kolay bir iş olmayabilir.

Gerek fotoğraflarınızdan, gerekse yazılarınızdan anladığım kadarıyla harika zaman geçirmişsiniz. Bu sebeple bir başka organizasyonda sizlerle beraber olmak için aksiliklerin olmamasını beklemekten başka bir şey yapamayacağım.

Çok özlediğim dostlarımı da göremediğimden dolayı üzgünüm. Bazen çatlak sesler çıkabilir insanın olduğu heryerden, burada çatlak seslerin olmaması ve gönlünüzce eylenmeniz ise benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu.

Açıkcası sizlerin yeteneğini bildiğimden bir aksiliğinde olmayacağını adım gibi biliyordum.

Ama herşeye rağmen son derece güzel biten bu organizasyon için sadece oluşturanları değil, katılanları da kutluyorum. Bir arada olabilmenin derin mutluluğuna erişmiş insanlar olarak anılarınıza bir anı daha katıldı.

Ne güzel.... Bundan başka söyleyecek bir cümle bulamıyorum ve sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

Oh oh ne güzel sefanız olsun arkaşlar!

Ne güzel eğlenmişsiniz. Kıskandım doğrusu...

arkadaslarr gercekten çok eglendik çok mutlu oldum ben
oya ve cincin ablama çok teşekkür ederim.

sessiz dünyanın prensesi

Bazı Anlar vardır bitmesini hiç istemezsiniz, işte öyle bir gündü 9 nisan-pazar. O küçücük mekan sanki bambaşka bir hal almıştı o güzel insanlarla dolunca. Bu kadar temiz ve iyi insanları belkide hiç görmemişti gittiğimiz küçük şirin fasıl meyhanesi. Adeta duvarları gülümsüyordu sevinçten meyhanenin bu güzelliğe tebessüm edercesine... Okunan Türküler, Çalınan şarkılar okşayan şiirler beni bambaşka alemlere götürdü. Bunları yaşadığım için bu güzel ortamda yer kapladığım için kendimi çok şanslı hissettim. Emeği Geçen Herkese Teşekkür ederim.

BU RÜYA HEP YAŞANMALI....

Sadece şunu diyeceğim, sizlerle orada olmak beni onurlandırdı...doğru karar, doğru yer, doğru insanlar.

SEVGİYLE KALIN PERİ...

video çekimlerini coğaltmaya verdim bugün. yarın alacağım. sitede yayınlayacağız o görüntüleri.
SAYGILARIMLA..

Evet bir organizasyonu daha geride bıraktık; güzel anları ve anılarıyla. Henüz evime yeni döndüğüm için yorum yapmakta geciktim biraz. Önce herkesin mutluğunu bir kez daha görmenin onurunu yaşıyorum. Benim ve sevgili ortağım, sevgili dostum Gülçin'in yani namı değer CinCin'in prensipteki insan ve insana saygı ilkesi ile gerçekleştirdiğimiz bir organizasyonumuz daha amacına ulaşmış olarak her ikimize de sizlerin oradaki yüzlerine yansıyan mutlu ifade ve burada ki yorumlarınızla geri dönmüştür. Bu da bizim için en önemli mutluluktur, gururdur.

Bu işe başlarken yani ilk organizasyonu hazırlarken yaşadığımız heyecan ve coşku hala aynı tazeliği ile ikimizin de içinde. O zamanlar bunu ete kemiğe bürünmenin heyecanı olarak yorumluyordum ama öyle değilmiş. www.engelliler.biz adresinde yakaladığımız sıcak dostlukların bir araya gelişin heyecanını yaşıyormuşuz biz. Sıcak paylaşımları yeniden yeniden paylaşmanın heyecanı imiş bu. Yani özetle engelliler.biz'in farkıymış bu.

Evet dostlarım o günü bizlerle paylaştığınız için bizlerle o güzel anları yaşadığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ayhan abim, sevgili Sebattin her organizasyonda bizlerle olduğunuz için, bizi hiç yanlız bırakmadığınız için size, BLACK&WHITE sana; gitarınla bize güzel dakikalar yaşattığın için, Bülent Yılmaz (Pegasus) sana ; sazı hiç tereddütsüz çalarak bizle paylaştığın için, Osman Eren sana ; Zafer'i bizle buluşturduğun için, Sevgili OturanBoğa sana; bizi kırmayıp kendini zorlayarakta olsa hasta hasta geldiğin için ve tüm konuklarımız dostlarımız hepinize hepinize kucak dolusu sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Ve tabiki sevgili ortağım Gülçinim sana teşekkür ediyorum iyi ki yanımdasın, iyi ki varsın.

Bu sefer her zaman yaptığım klasiği yapmayacağım tek tek anı sizlere aktarmayacağım. Neden der iseniz bazı anlar sadece yaşanmak içindir. Bu yüzden 9.Nisan 2006'da sadece yaşanan bir gündür tüm güzellikleri ve içinde yaşattığı dost paylaşımlarıyla.

İçinde İnsan ve İnsana saygı ilkesini barındıran yeni organizasyonlarımızda yeniden buluşmak ve paylaşmak üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt