Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 nisan: Her şeyiyle mükemmeldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkcası ben bir şey yazamayacağım......

Gerekli olan tüm detaylar yazılmış zaten, ve bir de kelimelerin anlamını yitirdiği anlar vardır yaa, ne yaparsanız yapın anlatmada hep beceriksiz kalacaksınızdır....sadece dudaklara yayılan bir tebessüm vardır ve o bile mutluluğun anlamını anlatmaya yeterli değildir. İşte öyle bir şey, ne diyeyim ki.....

Herkese teşekkürler.. :lol:

24 NİSAAAAAAANNNNNNNNNN

SÜPERRRRRRRR.....YAZILACAK VE SÖYLENECEK PEK FAZLA BİŞEY YOK..EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER....:)

öyle harika bir ortamdıki anlatamam insan yaşadığını hissediyordu keşke hepiniz aramızda olabilseydiniz hayata birde oradan bakabilseydiniz yaşamak,dostluk,sıcaklık,birlik,paylaşım,destek ve SEVGİ işte buydu.
harika bir gündü anlatmakla ifade edemiyorum.
bizlere bugünü yaşatan herkese binlerce teşekkürler hepiniz harikasınız.
sizi seviyorum ve iyki sizlerleyim

slm

bu organizasyonda emeği geçen herkese ve ogün ordabulunan tüm
doslarıma sonsuz teşekkürler ve sevgiler

hayatımda en dolu dolu yaşadığım günlerden biriydi emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ediyorum bu arada sponsor olan kişilere ve firmalara da ayrıca bir TEŞEKKÜR ederim .bundan sonra nescafe yi çaydan daha çok içicem ve yeğenime nestlenin çikolatalarını yediricem söz :)

ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYONDU. HARİKAYDI HERŞEY. HAVA, İKRAMLAR VE EN ÖNEMLİSİ SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLAR SİZLERLE TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM.

YAZILARINIZ OKUDUM ARKADAŞLAR VE KEŞKE BENDE SİZLERLE BİRLİKTE O GÜN ORADA OLSAYDIM DİYE DÜŞÜNDÜM. İNŞALLAH BAŞKA ORGANİZASYONLARDA TANIŞMAK ÜZERE. BU ARADA BU ORGANİZASYONU DÜZENLEYENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM VE SEVGİLİ ARKADAŞIM CATWOMAN'A BENİ BU SİTEYLE TANIŞTIRDIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Emeği geçen tüm yüreklere candan teşekkürler..

Yeni organizasyonlarda hep beraber olma dileğiyle.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

....

emeği gecen herkeze teşekkürler.......süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt