Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 nisan: Her şeyiyle mükemmeldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
14
Reaksiyonlar
0
WATTABE YE, SORUMLUSU AYDIN BEY E
BAĞLANTILARI KURUP GÜNLERDİR ORADA BİZLER İÇİN FIR DÖNEN SUNBURN ABİME
CANAVAR PRENSESİMİZ CİNCİN E
MM O NEFİS BAKLAVA İÇİN SEYİDOĞLU NA
OO ENFES ÇİKOLATALAR İÇİN NESTLE YE
BİZİ GÖTÜREN KAPTAN ŞÖFORLERE VE SORUMLULARINA VE ÖMERK YA
LEZZETLİ KÖFTELER (tavuk sevmem de ;) ) İÇİN ATEŞOĞLU VE DİĞER ŞİRKET VE TÜM ÇALIŞANLARA
SANATÇI, MÜZİSYEN VE EKİPLERİNE
UNUTTUĞUM DİĞER TÜM EMEK VE KATKISI OLANLARA
VE SEVGİLİ ŞEFİM BÜLENT E TEŞEKKÜRLER, SEVGİ VE SELAMLAR!

[size=6]HER ŞEYİYLE BİRİNCİ SINIF BİR ETKİNLİKTİ.
HER ŞEYİYLE MÜKEMMELDİ!

[/size]

BEN HAYATIM BOYUNCA BÖYLE HARİKA VE SIMSICAK BİR ORTAM GÖRMEDİM. DİLERİM YİNE GÖRMEK NASİP OLUR!!

CENNETTEN VEYA MASALLARDAN SÜZÜLMÜŞ SERİN VE PIRILTILI GÖLGELER KAZINDI YÜREĞİME. ZAMAN İNSAF ETMEYİP NE ÇABUK GEÇMİŞTİ. :(

[size=7]SİZİ SEVİYORUM HERKES![/size]

aile.jpg

[size=7]çok güzeldi[/size]

sevgili tırtılcık konuşmuş döktürmüş zaten :wink:

tırtıl gereken herşeyi söylemiş banada ona katılmak düşüyor.

herşey çok güzeldi

Bir kelimeye kaç anlam yüklenebilir?

Ya bir bakışa, bir gülümseyişe???

Bir iyi niyet kaç çiçek açtırabilir ruhlarda?

Ve sevgi denilen şey nasıl vücuda gelir???

İşte bunların resmiydi bugün çizdiğimiz…

Bugün 24 Nisan 05. Hayatıma katmaktan onur duyduğum bir gün olarak yaşamışlıklarım arasında yerini aldı. engelliler.biz olarak düzenlediğimiz yaza merhaba partimiz ülkemizin birçok şehrinden katılan 250 güzel insanın birlikteliğine sahne oldu. Hemen her engel grubundan insanlarımızın yanında, engelli camiasının mücadelesine gönül vermiş sağlıklı katılımcılarla beslenen etkinliğimiz, bu güne kadar görülmemiş bir gönül birlikteliğine dönüştü…

Usul bir Nisan gününde buluştuk, biz benzer sancıların insanları…Sevdik birbirimizi, zira hiçbir çıkar kaygımız yoktu bakışlarımızda…Kardeş bakışlı dostları oluverdik birbirimizin…Dertleşmelerimizde ayrı şehirlerde aynı ağrıları çektiğimizi fark ettik. Bunları çok iyi bilmemiz gerekmesine rağmen aramıza sokulan yapay uçurumlara inat yıkılmaz köprüler kurduk yüreklerimizde…Bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi kalmamasını istediğimizi haykırdık o yıllardır boğazımıza düğümlenen çığlıklarımızla.

Usul bir Nisan gününde buluştuk , biz ve gönül zengini dostlarımız. Uzun bir süredir aksilik eden ihtiyar güneş bile desteğini esirgemedi bu güzellik karşısında ve yılın en güzel gününü bize hediye ediverdi. Güzelim büyük çekmece gölünün üzerinde yakamozlar oluştu bizler çalan müzikle coşarken. Sadece yanaklarımız değildi tatlı tatlı esen meltemle okşanan.Yüreklerimiz de okşandı doğanın dokunuşuyla. Göl kıyısında insana dinginlik ve huzur veren bir manzara eşliğinde yedik,içtik,dans ettik ve dinledik birbirimizi,duyulmayan seslerimize inat!

Küçücük kardeşlerimiz vardı, hayata hep geriden bakma mahkumu olduğunu sanan…Ne kadar çok olduğumuzu haykırdık onlara ve asla yalnız olmadıklarını. Yaşadıklarımızın nasılda doğal nasılda normal olduğunu. Yüzlerimizde, çorak topraklarda açan o güzelim çiçeklerin renkleriyle gülümsedik.

Artık bir şeylerin değişmeye yüz tutuğunu haykırdık birde. Ahbap çavuş ilişkilerine kurban edilmiş umutlarımıza bundan sonra kurtların uzanamayacağı diyarlarda sahip çıkacağımızı haykırdık. Dünya değişiyordu ve biz bu değişimi çok iyi kullanacaktık. Kurt kanununun uzanamayacağı sanal alemde özgürlüklerimizi yeşertip haklarımıza sahip çıkacağımızın sözünü verdik. Önemli bir şeydi yaptığımız, bir ilkti ve aslında büyük bir devrimdi de…Büyük bir samimiyet devrimi…Hayata sadece çıkarlar üzerinden bakan ve bunun yegane kanun olduğunu haykıranlara inat kolektif bir varlık bilinciydi sergilediğimiz, öylesine çıkarsız ve öylesine sevgi dolu…

Evet bundan sonra her şey çok farklı olacak... Başkalarının acıları üzerinden yaşamaya alışmışlar korkuyla irkilecekler. Bu ateş tüm camiamızı saracak. Engelliler kulübümüz bu ülkede engellilerle ilintili yegane otorite oluncaya dek bu ateş dinmeyecek. Anadolu nun en ücra köyündeki bir engelli kardeşimiz kendisi hakkında alınan bir karara bir tuşa dokunarak ‘’HAYIR’’ diyebilecek. Bugüne kadar fikri sorulmayan insanlarımız zaman mekan mevhumlarını aşarak sesini haykıracak. Bu haykırış hiçbir çıkar ilişkisiyle kirletilemeyecek. Samimiyetle yükselen bu bayrak her bir engellinin desteğiyle büyüyecek ve engelliler kendi sorunlarının çözümlerini kendileri üretip talep eder olacaklar. Bu talepler onaylanmadığındaysa bugün piknikte vücuda gelen o kolektif yürek binlerce beden olarak meydanlara dökülecek ve hakkını kendi elleriyle alacak. Evet, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Bugün bu etkinliğe yürek veren tüm arkadaşlarıma , sitemizin kurucusu sevgili Bülent e , tüm şirinliği ve samimiyetiyle bizlerin bu günü yaşamasında ana rol oynayan sevgili Cem e ,Gülçine, hiçbir çıkar kaygısı gözetmeden sosyal bir duyarlılık gereği tesisini tüm masrafları karşılamak suretiyle bizlere açan Wattabe kurumu sahibi arkadaşımıza ve çeşitli destekleriyle etkinliğe katkıda bulunan sponsorlarımıza sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

YAŞASIN DOSTLUK,YAŞASIN SEVGİ,YAŞASIN GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ…

Oraya gelen her bir yürekte bambaşka duygular yaşatan harika bir organizasyondu,
Sanırım o yürekler bu günü en güzel anılarının yanında saklayacaklar....

Bu organizasyonun gerçekleşmesi için emek veren Gönül Dostlarına Teşekkür ederiz

Yaza Veda Partisi için yazın bitmesi mi gerekiyor :lol:

kıyıda nisanrüzgarı esiyordu :)

emeği geçenlere tüm güzellikler için teşekkürler..

Öncelikle bu güzel günü yaşamamızı sağlayan,ve emeği geçen herkese
bende kendi adıma teşekkür etmeden geçmek istemiyorum.
muhteşem bir gündü.yeni yüzler yeni arkadaşlar tanımama vesile oldu
herkes çok sıcak ve samimiydi.

Ayrıca.taaa Ankaradan, Bursadan, İzmirden gelen gönül dostlarımıda sonsuz teşekkürler. hepiniz harikaydınız. ve çok sıcaktınız.

hepinizi çok sevdim arkadaşlar,umarım en kıza zamanda tekrar biraraya gelme imkanımız olur. herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

[size=7][/size]MÜKEMMELDİ - MÜKEMMELDİ - MÜKEMMELDİ...

HARİKAYDI - HARİKAYDI - HARİKAYDI...

ÇOK GÜZELDİ - ÇOK GÜZELDİ - ÇOK GÜZELDİ...

MUHTEŞEMDİ - MUHTEŞEMDİ - MUHTEŞEMDİ....

SICACIKTI - SICACIKTI - SICACIKTI....

Ç O K M U T L U O L D U K..

SAĞOLUN VAROLUN

YILDIZ VERMEK İSTEDİM AMA GÖKTEKİ YILDIZLARI BURAYA SIĞDIRAMADIM.

aferits & yengeniz & pirhana & .....

24 nisan pazar

[size=6]Tek kelime ile harika, sımsıcak bir gündü.....

Katılan tüm arkadaşlarımıza çoooook teşekkür ederim , sağolasınız hep var

olasınız arkadaşlarım.[/size]

:D :D :D :D

Buket' Alıntı:
[size=4]BÜLENT ABİ (OTURAN BOĞA), HARİKASIN YAA
BİR SİTE BU KADAR MI GÜZEL YÖNETİLİR.. WATTABE'DEKİ ORGANIZASYONDA İNAN ÇOK DUYGULANDIM.. BİZLER İÇİN CANI GÖNÜLDEN ÇALIŞIYORSUNUZ SEN VE YARDIMCI YÖNETİCİLERİN... SİZE ÇOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. VE KESİNLİKLE HER KONUDA YANINIZDAYIM. ELİMDEN GELEN HERTÜRLÜ YARDIMI SEVE SEVE YAPMAYA HAZIRIM....
SİZLERE SONSUZ BAŞARILAR.... [/size]

Arkadaşlarrr sıcaklığınız buralara yansıdı.MUHTEŞEM bir gün olmuş..GÜlen yüzler ve gözler güneşin ve sevginin& dostluğun ısıttığı bir ortam..
Ellerinize ve yüreğinize sağlık :) :)

dostluk zincimiz

Yanlışlar yapıyorum , düzeltiyorsun.
Yalnız kalıyorum, yalnızlığımı paylaşıyorsun.
Ağlıyorum, göz yaşlarımı siliyorsun.
Gülüyorum, gülüyorsun.
Dostluk zinciriyle bağlanıyoruz..
Dostum diyorum, DOSTUM diyorsun.

[size=6]Hepinizi çok seviyorum…….[/size]
Başta Oturanboğa /Bülent olmak üzere hepinizi tanıdığıma çok sevindim….

Harika birgündü….
Emeği geçen herkese çok teşekkürler

Emeği geçen tüm arkadaşlarlarımıza ve sponsorlarımıza tşk.

[size=6]Çok Güzel bir organizasyondu. Emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum, bizleri destekleyen ve bugünün oluşmasına katkı sağlayan sponsorlarımıza da teşekkür ediyorum.
Engelliler.biz'teki arkadaşlarla kaynaştığımız ( izmir'den , Bursa'dan da arkadaşlarımız gelmişti) acaba hava nasıl olacak diye endişelendiğimiz bir günde sıcaklığımız ısıtmıştı havayı bile. Ne güzel bir gündü... Müzik güzeldi, arkadaşlar samimiydi. Burada tanıdığım arkadaşlarla tanışmak heycanlandırdı beni. Ayrıca dünle ilgili duygularını yazan Tırtıl ve Bülent'in yazılarıda çok güzeldi.
İyi ki sizlerin aranızdayım, iyi ki, bizi burada birleştiren bir sitemiz var tabii bu konuda ön ayak olan Oturan Boğa'yı da unutmamak lazım.
Sizlerle tanıştığıma çok mutlu oldu
[/size]
.

yaza merhaba partisine engelli çocuklar olarak biz de katıldık aranıza dun.şunu bilin ki biz o gun altı kişiydik ama. bizim gibi binlerce çocuk adına ordaydık..
korkuyorduk.uzuluyorduk.farklıydık bizler.herkes rahattı.işimiz zordu.ailemiz olmazsa belki yoktuk.sonra bize ailemiz dedi ki hadi geziye gidiyoruz.herzamanki gezilerden sandık.zorlanacaktık yine.uzaktan bakacaktık herşeye.kendimizi ayrı bir ucube gibi sanacaktık.bize ters bakanlara kızacaktık.ama elimizden bişey gelmeyecekti.oyun istemeyecektik.evimize evimize gidelim diyecektik.
ama dun bir geziye geldik evet.şaşırdık.bizi gorunce saygı duyuyolardı.bizi gorunce sevgiyle bakıyolardı.anladık bizi seviyolardı.
baktık onlar da bizim gibiydi.baktık mutluydular.dolaşıyolardı.onlar da uzaklardan gelmişlerdi.onlar da yorgundu başka gezilerden .tıpkı bizim gibi..
gorduk onlar da burda mutluydu.onlar da bizim gibiydi.
fakat şaşırdık.gucluyduler.engel gorunce ayaklarınızla vurun diyorlardı.vuruyorlardı.yalnız değildiler.uzgun degildiler.hayatlarından mutluydular.çok buyuk adam bayan olmuşlardı.hepsi guzeldi.hepsi buyuk..
ve biz heyecanlandık. diyorlardı ki asla eskisi gibi olmayacak!inandık...
evet yaparlardı tabiki...
niye yapmasınlar ki
bizi onlardan başka kim anlardı ki...
rahatladık.. rahatladık... biz buyuyunceye kadar koşacaklardııııı
biz oraya gelene kadar konuşacaklardııı
rahatladık. ve oyunumuza verdik kendimizi.. çayırın çimenin bizim için dogan guneşin tadını çıkardık. rahatladık. annemiz babamız anlamıyordu ama bizi onlar anlardı dedik.dans ettik.guvendik...
evet ablalarım abilerim sizlere teşekkurler.. umudugunuzu canlı tuttugunuz için. yureginiz için.bize dunyayı yaşanılır gosterdiğiniz için yurekten teşekkurler.bizi geçerketen sevdiğiniz için.....ENGELLİ ÇOCUKLARDAN TUM ENGELLİLER VE DOSTLARI KLUBUNE YUREKTEN TEŞEKKURLER.....

Merhaba;
öncelikle üzüntümü belirtmek istiyorum.Herkes gibi 24 nisan 2004 tarihindeki organizasyonu büyük bir sabırsızlıkla bekleyen üyeler arasında yer almaktaydım ama malesef cumartesi günü üzücü bir sebebiyetten dolayı pazar günü bu pikniğe katılamadım.
Eğlenceli bir gün geçirdiğinizi sitede arkadaşlarımın yorumları ile az çok hissettim.
Her şeyin kısmet olduğunu bir kez daha anladım.
Umarım yaza veda partisi olmadan yaz ortasında da bir piknik gerçekleşir. :cry: :cry: :cry:

mutluluğa giden yol :arrow: www.engelliler.biz
Sevgili dostlar bir çok arkdaşamız zaten gereken yorumu yapmış,lakin bende 2 satır yazayım müsadenizle.
Evet Pozitif gamze sende beni kırmızı halı ile karşılamadın ne yapalım sağlık olsun.
24 Nisan Pazar benim için ayrı bir özelliği vardı hani laf aramızda doğum günümü siz sevgili dostlarımla geçirdim ve şimdiye kadar geçen doğum günlerimin içinde en anlamlısı oldu.
Evet bende sevgili dostlarımın Bursaya gelirken yaşadığı tedirginliği yaşadım acab hava nasıl olacaktı........çünkü Bursa,dan yaklaşık 50 kişilik bir kafile ile yola çıktık ve düşünceliydim ama umduğumuz gibi olmadı ve mükemmel bir hava oldu.
Sonra o ne yağmur yağmadı ama birde baktım yağmurun kendisi geldi sohbetinden zevk aldım tanışmaktan onur duydum sevgili yağmur ablam.
bir çok arkadaşımla daha önce tanışma şeefine nail olduğum için gözlerim öncelikli onları aradı sonra teker teker döküldüler kendileri aradan geçen zamana rağmen sıcak bir karşılama ve içten bir merhaba ne kadar güzel unutulmamak.
Neyse, sonra o manzara ve doğal güzellik aman Allahım müthiş bir ortam sonra tabik birbirinden güzel insanlar hepsiyle tanışmaktan grubum ve kendi adıma onur duydum bütün arkadaşlarım aynı cümlelerle ifade ettiler hepsi de memnun kaldılar.
Sözün özü mükemmel bir çalışmaydı sevgili CİNCİN VE GEZGİN KRAL
sevgili dostlarım ellerinize yüreğinize sağlık.
Bursa adına misafir perverliğinize ve sıcaklığınıza teşekkür ederim.
bursa YG21 Engelliler Platformu Adına :wink:

Gelemesekte sizinle o ortamda bulunamasakta inanın tum kalbimizle oradaydık 24 Nisan da ve yaşanılanları okadar guzel aktarmıssınız kı bizlere yani orada bulunmayanlara hepinize sonsuz teşekkürler..

emeği geçen ve bizlere bu mutluluğu yaşatan yeni dostluklarla tanışmamızı sağlayan tüm dostlara şükranlarımı sunuyorum..sizleri tanımanın mutluluğu içindeyim iyiki varsınız.

Gelemedim ama gelmis kadar mutlu oldum yazilanlari okuyunca.
Tesekkurler.

Saygilarimla
Christian

arkadaşlar kıskanmamak mümkün değil herkes çok olumlu,güzel anılarla ayrılmış ben gelememiş şansssız azınlıktan biriyim ama sizin güzel geribildirimleriniz okuyunca sizin adınıza çok sevindim bende mutlu oldum inşallah bir gün bizde sizlerle böyle bir organizasyonda buluşuruz herkese sevgilerrrr hep mutlu olmanızı dilerimmm

Hava,su ve karanın buluştuğu güzel bir ortam...
Sıcacık,sevgi dolu [size=6]Güzel insanlar[/size] :)
Hayatımda unutamayacağım en güzel anlardan birini yaşadım.
Bu organizasyonda emeği geçen tüm Dostlara sevgi dolu sonsuz teşekkürler.

Ankaradan tüm engellere rağmen gelebilen Barış
Bursadan 50 kişilik bir kafileyle yollara düşen misafirlerimiz
İzmirden sırf bu organizasyon için o kadar eziyete katlanan izmirli misafirlerimiz
ve istanbulun her bölgesinden akın akın Wattabe'ye gelen tüm arkadaşlarım.

bütün bunlara göğüs geren yüreği kıpır kıpır insanlar
gözlerinin içine yansımış yüreğinden gülen insanların gülüşleri
bazıları hüzünlü,
bu güzel günün biteceği korkusundan
bazıları deli gibi ordan oraya devamlı dolaşıyor
herkesi yüreğine sığdırabilmek için
bazılarınınsa gözleri dolaşıyor,
gözden göze konuşuyor yürekler,

ve bazıları notlar alıyor
güzel insanların kalbindeki motifleri işlercesine kağıda
bazıları top oynuyor
sevincin verdiği enerjiyle
ve birini gördüğünde insan
önce yaka kartına bakıyor ve ardından
kucaklıyor hiç görmediği arkadaşını, sırdaşını dostunu
kaldıkları yerden devam ediyorlar, içten muhabbetlerine

ve anlatacak o kadar şey var ki, klavyemin tuşları eksik, duyguları anlatmaya yetmiyor. İnsan diyor ki keşke o gün bitmeseydi, o gün çok uzun olsaydı, çok azoldu, tadımlık oldu.

çok seviyorum sizi çok

Sevgili dostlar ne harika şeyler yazmışsınız ben hayatımda bukadar mükemmel pozitif insanı bir arada görmedim.Harikaydı pikniğimiz ben zaten cincinle tanıştıktan onun heyecanını gördükten sonra bu pikniğin şölene dönüşeceğini hissetmiştim dersem yalan olmaz.Zira cincinle tanışıp programın olacağı yeride gördükten sonra sizlere ulaşıp gelin pişman olmazsınız harika olacak demiştim, ama sizlerle süper harika birşey oldu.Sizlerle içimdekileri paylaşmak istiyourm aslında çok kişiyle paylaştım dün akşamdan beri anlatmadığım kimse kalmadı denile bilir de ama en doğru adres burası sanırım.Beni anlarmısınız bilemem ama ben bugüne kadar ne boş işlerle uğraşmışım diye kendimi suçlamaktan alamıyorum suçlu hissediyorum kendimi, birazda mahçup sizleri tanımak sizlerle olmak bana öyle iyi geldi ki bilemezsiniz hepinize orada bulunan bütün arkadaşlara dahada ileri gidip dostlar demek istiyorum sağolun en azından benim yarı açık gözlerimin tamamen görmesini sağladınız.Sağolun varolun.Ben özellikle Gülçine yani namı değer cincine çok ama çokk teşekkür ederim site kurucusu oturanboğa'ya minnettarım benim sizlerle bu site vesilesiyle bir arada olmamı sağladığı için.Hepinizi allaha emanet ettim sakınıp saklasın sevdikleriniz için.Sağolasınız dostlar.

Merhaba sevgili can dostlarım
Hepinizin eline,yüregine,gönlüne sağlık böyle güzel,böyle mükemmel,böyle bir arada olmak inanın çok güzeldi.Ben büyük zevk ve onur duydum kendimizden. O kadar çok eylendim ve güzel bir gün geçirdim ki sizlerde aynı duyguları yaşadığınızı biliyorum.
Bende iyiki gelmişim ve iyiki aranıza katılmışım.Sevgili oturanboğa (Bülent ),cincin (gülçin) ve gezginkral sizlere çok teşekkür ederiz bizleri bir araya getirip vesile olduğunuz için.Gün bile o kadar güzeldi ki güneş bile bizim için gülüyordu sanki herkezle tanışırken yaka kartlarımızdaki nikleri hatırlamak ve karşılaşmak da çok güzel bir duyguydu bitmeseydi dediğim bile oldu inanın.Herşey olağan üstüydü.

Sonsuz sevgiler :p

Sizler olmadan olur muyduk bizler!
Bizler kırdık bireyselliğin soğuk yüzünü…
Kırdık acıların belini…
Savurduk hüzünleri buğulu karanlıklara…

Biz o Pazar Büyükçekmece gölünde…
Gökyüzünün mavi rengini içtik…
Güneşin evine yolculuğa çıktık…
Yüreklerimize sardık denizin alşimini…

Derde ortak olmanın yükünü tuttuk…
Bir martının kanatlarında umuda uçtuk…
Ellerimizle işledik geleceğin gergefini…

Küf kokulu paradigmaları çiğnedik attık
Özgürlüğün soluğunu tenimizde hissettik
Sevgi duvarından akvaryumlar yaptık

Var olmanın, paylaşmanın, muhabbetin
Dostluğun, sevginin, bütünlüğün
Tohumunu toprağa ektik…

Yürüdük düşlerimizin üstüne…
Koştuk içimizdeki dünyaya…
Çoğaldık… Çoğaldık…

Aktık yüzlerce yıldız olup yeryüzüne…
Eksikliklerimizden
Yeniliğin…
Parçalarımızdan
Bütünlüğün…
Ayaklanmasını yaşattık yüreklerimize…

bu kadar güzel bır sekılde organıze edılmıs pıknık hakkında ne söylenebılır kı,MUHTESEMDI YA:)))Allaha sükür hava da cok güzeldı zahten soguk bıle olsaydı ınanın ordakı sıcak ortam bu sogugu unuttururdu :) ya gercekten ınanmak cok zor ınternet gıbı bır ortamda bu kadar sıcak dostluklar kurabılecıgımızı rüyamda görsem ınanmazdım
bböyle muhtesem bır organızasyonda emegı gecen bütün arkadaslarıma ve özellıkle bızlere her konuda yardımcı olan Aydın Bey'e ve ekıbıne yürekten tesekkür edıyorum :)
Arkadaslar hepınızı cok ama cok sevıyorum :)))

tek kelime harikaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı[size=7][/size]

24 Nisan Yaza Merhaba Partisi asıl adıyla Engelliler Biz'in Etleşip Kemikleşmesi,Gerçeğe Dönmesi.Biz 24 Nisan'da aslında bu oluşumu hayata geçirdik.

Türkiye'nin her yerinden üyelerin bir araya gelmesi bugün nice derneklerin sivil toplum örgütlerinin yada akrabaların bir düğünde bile beceremediğini biz bir birini sadece ve sadece bir ekranın arkasında tanıyarak 24 Nisan tarihinde bir araya gelerek gösterdik.Tek vücut,tek amaç olduk.Üstelik her renkten insanlarla, tek bir amaç için sevgiyle yürek yüreğe birşeyleri haykırdık.Ama bağırmadan, yürüyüş yapmadan; duruşumuzla ,sevgimizle elele tutuşarak yaptık bunu.Bizden sonra gelecek olan geleceğimize yani engelli çocuklarımıza güven verdik onların yanlız olmadığını, bunu aşacaklarını onlara iyi bir gelecek bırakabileceğimizin güvenini verdik.İşte Engelliler Biz'in farkıda burada zaten.

Ve şimdi asıl işimiz başlıyor.Şimdi daha büyük sorumluluklar bizi bekliyor.Dün sadece sanaldık.Bir ekranın arkasındaydık.Oysa şimdi Etleştik,Kemikleştik var oluşumuzun resmiyetini ortaya koyduk.Bu noktadan sonra bize düşen sorumluluklar artı.Biz 24 Nisan'da bunca yıl gelen süreçleri yıkabileceğimizi gösterdik.Bir şeylere dur diyebileceğimizi
gösterdik.Şimdiyse artık bunları yapmanın sırası geldi.Bundan sonraki organizasyonlarımız ise bunları yapabileceğimiz oluşumlar olacaktır,olmalıdır.Geleceğimiz içinde zaten bunu yapmak zorundayız bu bizim,bizden sonra gelecek olan nesile karşı sorumluluğumuzdur.23 Nİsan Çocuk Bayramı'nın hemen ertesi yaptığımız bu etkinlik 24 Nisan'da bizim Engelli çocuklarımıza yani bizim geleceğimize bir anlatımımız oldu.Onların gözlerinde bu ışığı gördüm ben.Biz ablalarına,abilerine bakarken güvenle bakıyorladı ve ne olur ablalar,abiler bize sizin yaşadığınızdan daha güzel Engelsiz bir dünya bırakın diyorlardı.İşte bu sese kulak vermeli bu sorumluluğu bir tek neden için yani onlar için taşımalıyız.Biz 24 Nisan'da çok şey yaptık çok şeyi anlattık.Bu etkinlik bu anlamda hepimizin taşıdığı sorumlulukları dahada artırdı.

Biz orada birşeyleri daha gördük; bu mucadelede yanlız olmadığımızı.Sunburn,Aydın bey ve diğer sponsor kuruluşlar Sevgili CİNCİN'imizin hazırladığı organizasyonda her ayrıntıda onunla olmuşlar önündeki her engeli kaldırmışlar,yanında onunla ve bizlerle bir yürek olmuşlar.Bu anlamlarla bizle olmuşlar.

Böylesi anlamları taşıyan 24 Nisan Yaza Merhaba Partisi yada diğer adıyla Engelliler Biz'in Etleşmesi,Kemikleşmesi Hayata Geçmesi Partisine gönül veren başta sitemizin kurucusu Oturanboğa,bu organizasyonu hayata geçiren güzel insan CİNCİN'e ve onla yürek yüreğe olan Sunburn'a sadece teşekkür etmek yetmiyor onların bize verdiği sorumluluklarıda taşımamız gerekiyor.Yeni oluşumlarda aldığımız yüreklerle,onların
yanında tam yürek olarak.

24 Nisan Etkinliğinde Emeği geçen herkese bizimle bir yürek oldukları için sonsuz teşekürler.Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt