Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli Memur maaşları en az ne kadardır?

1900 civarı Kasım 2011 de. Ben tekerlekli sandalye kullanıyorum, ulaşımda güçlük çekiyordum o yüzden geçtim.

alijchan;
kadro önemli bilgisayar mühendisi olarak girersen yaklaşık 2500 lira maaş alırsın 9/1 dereceden başlarsın teknik kadrolara başvur maşı düz memurlardan yüksektir.

pro_license;
kadron teknik değil ondan az alıyorsun o maaş düz memur maaşı kamuda önlisans mezunu teknik kadroda bir memur yaklaşık 2000 lira alır

merhabalar
elektrik teknikeriyim. şu anda bi özel sektörde çalışıyorum ve 2. derece vergi indirimi dahil 1.830 TL maaş alıyorum.
önlisans ÖMSS puanım 81.074 sıralamam: 561
kamuya memur olarak atansam kaçıncı dereceden iş başı yapıyorum ve alacağım en düşük maaş nedir?
bilgi verirseniz sevinirim.

1653 net vergi indirimi olmadan alırsınız.

Engelli( ÖZÜRLÜ) Memur Maaşları Ne kadar ?

şimdi şuanda atamamız oldu diyelim net maaşımız ne kadar olur ?

% 45 engelli olan kişi total olarak memur olunca ne kadar maaş alıcak

Onlisans ekim 2011 de gih vhki olarak girdim % 72 vergi indirimim yokOcak maasim toplam 1.830tl donerli...henuz aselet tasdik olmadi ayriyetenHerkese saygi ve sevgilerimle...

kardeş hangi kurumdasın.

neden vergi indirimi yok

en son ne kadr maaş aldınız...

dereceniz kaç

teşekkürler şimdiden...

dostum ben önlisans teknik hizmetler mezunuyum ama hizmetli olarak ağrıya atandım burda kimseden bilgi alamıyoruz varsa senden yada bildiğin bi internet sitesi varsa ordan bilgi alabilirmiyim geçişler hakkında ben teknik hizmetler kadrosuna geçebilirmiyim geçebilirsem nasıl geçebilirim??

ist;
dostum ben önlisans teknik hizmetler mezunuyum ama hizmetli olarak ağrıya atandım burda kimseden bilgi alamıyoruz varsa senden yada bildiğin bi internet sitesi varsa ordan bilgi alabilirmiyim geçişler hakkında ben teknik hizmetler kadrosuna geçebilirmiyim geçebilirsem nasıl geçebilirim??

Görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği kapsamında gecebilirsin. Sorularına cevap bulabileceğin bir site.Orada cok sayıda görüş ve karar bulabilirsin.

Mili Eğitim Müdürlüğü hizmetli kadrosu lise mezunu vergi indirimsiz net 1.576 tl mayıs 2013

merhaba best kardeş çalıştıgın özel sektör işinde öalışıyon merakımı magdur gör bende de %42 rapor var bana ön ayak olursan yararlanmak isterim.

meb hizmetli 1892 tl ağustos 2013 çalışmayan eş ve 6 yaşından küçük çocuk ve %56 vergi indirimi dahildir...

2. derece vergi indirimindeyim, 3 senedir kesinti yoktu fakat 2014 ocak itibarıyla 15 tl gelir vergisi ödemeye baslamısım. :D

valla herkes dökmüş maaşını ;)
erkeğin yaşı kadının maaşı sorulmazmış der gecerim ;)
yanlış oldu galiba :)
kadının yaşı, erkeğin maaşı sorulmaz.. :)))

halınıze sukredın keske benımde bı ısım olsada 1070 tl alsaydım ıntıharın eslıgındeyım

2276 tl meb memurum vergi indirim agi çocuk yardımı dahil allah'a bin şükür 8 aylık memurum lisans

eğitimn durumunuz nedir ve kaç yıldır memursunuz, derece ve kademeniz nedir ?

1100 lira memur maaşım kaldı ya 2500 tl maaş alıyorum

Bir forum daki vatandaş demiş ki gümrük ve ticaret bakanlığına atandım. Ticaret il müdürlüğüjnde çalışıyorum. 1.300 küsür maaş 600 küsür ek gelir tooplamda 1950 filan alıyorum demiş. Ama sigorta 1.300 küsürden yatıyor demiş. Doğru haber mi ? 1-2 hafta önce okumuştum. aklıma takıldı. o yüzden yazdım.

serdaruz

Kaçıncı derece vergi indirimindesiniz ve kaç çocuk var ? Kendi maaşımla karşılaştıracağım da.Ben 9/2 aile yardımı dahil /çocuksuz 3. derece vergi indirimindeyim maaşım 2.122 TL.

Arkadaşlar bekar hizmetli maaşları nekadardır %93 engelli vergi indirimi ve temmuz zammıyla birlikte ne kadar olur blgisi olan var mı?

%90 üzeri fiziksel engelliyim, hastalıktan dolayı okula gidemedim açık öğretimden orta öğretimi bitirip EKPSS ile memur olsam maaşım ne kadar olur. Durumuma göre memur görevim ve kaçıncı dereceden indirim olur.

şu an en düşük memur maaşı 2150 lira civarıdır.

valla memur olmak gibisi yok boşuna özel sektörde zaman geçirmişim oh mis gibi

Arkadaşlar merhaba, Lisans mezunuyum.. EKPSS ile devlet sektörüne geçiş yapmak istiyorum.

Mesleğim; Diyetisyen

Devlete atandığım zaman hastane de meslektaşımın kazandığı parayı mı kazanacağım yoksa değişiklikler olacak mı ?

Büyükşehir belediyesinde çalışan lisans mezunu masabaşı bekar düz memur toplamda ne kadar alır acaba?

Üst Alt