Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli Memur maaşları en az ne kadardır?

sınav ne sıklıkla yapılıyor.bı baraj puan varmı.öss gibi 500 puan uzerınden mı hesaplanıyor ve sınav ıcın nasıl hazırlanmam gerek bu sene öss ye gırdım bilgi birikimim var ama özel bir kitapcıgı flan varmı yanı.bide ben suan böbrek hastasıyım bu sınava gırme hakkım varmı.%90 ısgoremez raporum var suan.

Memura hangi kurum ne kadar maaş veriyor?

Ne kadar maaş veriyor sorgulamak gerek mi bilmiyorum. Sadece merak ediyorum.engelli memur ile normal memur arasında maaş farkı varmı? Bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Memur aynı memur ama kurumların maaşları arasına uçurumlar var.

Lütfen rastgele cevaplar yazmayalım.

E o da olur tabi. Her memurun yaptığı iş aynı değil. ;)

bldiğim kadarylaa çok büyük bi fark yok vergi indirimnden yarrlanırsn işte önlisans falnsn öyle fark oluur başka fark olduğunu hç duymadım keşke olsa :) ama bldiğim tek şey tapu sicil müdürlüğünde çalştım ve nüfüs müdürlüğünde ordaki memrlar mesai ücreti oalrk çok büyük paralr alıyorlar bldiğim bu :))

Rastgele mesaj yazmıyorum vergi indiriminden yaralandıkları için daha fazla alırlar aynı düzeydeki memurlar ;)

Vergi indirimi en fazla 50 60 lira farkettiriyor.

Raporu maliye hangi oranla kabul etti ise o kadar vergi indirimi oluyor.Benim 27 tl mesela vergi indirimi tutarı.

Bildiğim kadari ile iyi maaş veriyormuş ptt.

Ne kadar doğru bilmiyorum da

maaşlar eşitlendi.çok fark yok artık kurumların maaşlarında.

Geçende gazate de okumuştum en düşük memur maaşı hizmetli olarak 1700 küsür yazıyordu

Acaba yemek parası ayrıyeten mi veriliyor yoksa bu maaşın içinde

Birde maaş haricinde ikramiye varsa çok iyi olur

Kadrolu işçimi-- memurluk mu?

4 yıldır belediyede kadrolu işçi olarak çalışıyorum.

Maaş:1400 lira
yılda iki tam ve dört yarım ikramiye var.
Yaklaşık maaşım 1750 liraya felan geliyor.

ömss den önlisans puan türünden 95 aldım ve 27. Sırdayım.

Sorum şu: Memura bu maaştan daha yüksek bir maaş veren kurum varmı? Kadrolu işçi olarak devam mı etsem memur mu olsam. çakılı kaldım belediyede. Ne yükselme ne tayin hiçbirşey yok.

Bir fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

gazetede yazanlar gerçeği yansıtmıyor. yeni başlayan bir öğretmenin maaşı 1625 tl...

Arkadaşlar beklemekten hepimize gına geldi hergun nternet basında geçiyor hiç bir bilgi yok forum sayfaları herkesın bırlık oldugu sayfalardır bence memurlar.net e magdurıyetımızı haber yaptırmamız lazım en azından sesımız cıksın sıte yonetıcılerınden ve arkadaslaardann destek beklıyorum parlak fıkırler hadı bızde ayaklanalım tercıh klavuzu yayınlansın ösym baskanı 9 ay bu sınava calıstık dedı bazı yerlerde dıyorlar kıyok efendım kadrolar paylaşılamıyormus da ya ne kadar saçma yanı 9 aylık sureçte bellı olamadı mı lıse mı lısans mı onlısans mı alınacagı herkes magdur oluyor sınırler gerılıyor artık acıklansın klavuz ve atamalar ısımıze bakalım.duy sesımızı Öseyeme

Aile yardımı dahil öğretmen maaşı 2217 lira

Siz 1625 lirayı neye göre yazdınız ?

selo46;

üstat sizin şsartlarınız daha iyi ayrıca yasal olarakta haklarınız mevcut grev v.s. onun için kadrolu işçi daha avantajlı geliyor bana göre.

sedatmir;

6 aylık memurum lisans mezunuyum ..ama maaşım döner sermayeyle belirttilen tutardan daha fazlaya qeliyor..başlanqıçta az qelmişti ama iyi durumdayım sanki şu tabloyu qörünce :)

öğretmen maaşı ile lisans mezunu memur maaşı aşağı yukarı aynı.fakat öğretmenlerde ekders ücreti ve eğitim ödeneği de var.bu şekilde öğretmen lisans mezunu memurdan ele geçen toplam para yönünden kazançlı.

ortalama düz memur maaşı temmuz 2012 zamlarla 1850 tl.düz memurların yarısı bu maaştan fazla alıyorsa,yarısı da bu maaşın altında.25 yıllık,lisans mezunu,evli,2 çocuklu düz memur temmuz 2012 de net 2230 tl.alacak.

bir kit te işçi statüsündeyim. 6 yıldır. 4 yıılık iktisat mezunuyum. büro işçisi olarak.tahakkuk servisinde maaşları yapıyorum. yeni başlayan bir memur bekar 1750 civarı alıyor. tekniker (2100) mühendis (2750)
1550 maaş.
2 tam 4 yarım ikramiye
500 tl yılda bir giyim yardımı
ücretsiz öle yemeği
sabah akşam ücretsiz servis olanağı var ömss den lisans seviyesinde 91.074 aldım.
memur olsam aynı maaşı alacağımı sanmıyorum.işçi kalmakta fayda var gibi geliyor.

en düşük memur maaşı 1300 dü b undan 7 ay önce idi ...ama engelli falan değil normal yeni atanmış bir memur maaşı ...

maliye bakanlığında yhs sınıfındayım şuanki maaşım 1.810 lira. 1100 de nerden çıktı. 1100 diyenler ayrıca ek ödeme yada döner altında ek para aldıklarını neden söylemiyorlar .

Engelli öğretmen atamasıyla atandım.9/2 öğretmenim ve yeni zamlarla maaşım 1669 lira.2200 lira alanlar bütün öğretmen camiası içinde ancak yüzde 1'dir.gazetelerin yazdığına inanmayın.herkes full ek ders ve aile yardımı almıyor.

Lisans mezunuyum. 9/2 derecem 1633 TL Bekar olduğum için aile yardımı almıyorum.

ekonomist benim teknik öğretmen diplomam var ve önceden il özel idarede çalışıyordum 2011 Kasım'da belediyeye geçtim ve maaşım 1750 ye düştü. İki kurumda da Bilgisayar işletmeni olarak gözüküyorum bu normal mi? Bilgin varmı bu konuda?

ygunbt
il özel idaresinde ne kadar alıyordun acaba,neden belediyeye geçmeyi tercih ettin?

.

işin şakası beledıyede kal bır kışı bır kışıdır bızım ıcın :)

Üst Alt