Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli olanlar EKPSS ile atanır mı?

E kpss atama

Malulen emekli olan bir kişi
1- e kpss ye başvurabilir mi
2- iyi bir puan alındıktan sonra atamada sen malulen emeklisin devlet işinde çalışamazsın diyebilir mi
3- nerden öğrenebiliriz bu cevapları

ayDÜNYAvazo

halen emekli maaşınızı almaya devam ediyormusunuz. son durumunuz nedir ben de vergi indirimi emeklisiyim sınava girip kazanıp atanırsam maaşım kesilmeyecek mi.

shuul111

Emekli sandığı yani 4C girişin yapıldığı andan itibaren maaşın ister vergi indirimi olsun ister başka olsun daha önce bağlanan maaşlar kesiliyor. ÇÜNKÜ AKTİF SİGORTALI(4C) OLUYORSUNUZ.

Bende SSK dan vergi indirimi ile emekliydim, benim maaşımda kesildi.

Sizosalgun

vergi indiriminin amacıda bu degilmi emekli olduktan sonra çalışabiliyorsun bence komik degil

shuul111

Vergi indirimi almak ile emekli olanın çalışması arasında herhangi bir bağlantı yok ama!

Allah aşkına biraz mantıklı şeyler yazın hem emekliolacaksınız hemde devlet memuru olup memur maşı olacaksınız... bu nasıl oluyor demez lermi adama ??
işislzik ten kırılen cebinde 5 kuruş parası olmayan adamların hakkını yemiş olmayacan mı bu durumda ???

Engelli emekliliği sonrasında yeniden EKPSS ye girip atanma gibi bir olay varmı? Yada hiç emekli olmadan ekpss ile başka bir yere atanılabiliyormu

Emekliyim. EKPSS ile atanabilir miyim?

ben engelli emeklisiyim ssk dan.
memurluk sınavına girdim puan tutar memurluk kazanıp da atanma durumuna gelirsem.
memur olarak atanabilirmiyim.
emekli maaşımı kestirip de mi memur olabiliyorum.
her kuruma atanabiliyormuyum yoksa belirli yerlere mi engelli emekli olarak.
nerelere atanabilirim.

Kurum farketmiyor, emekli maaşınız da kesilir.

Emekli olan ekpss'ye girebilir ama atanmaz. Atanırsa emekli maaşı kesilir.

Üst Alt