Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS 2016 için Ücretsiz Kaynak Kitaplar, Soru Bankaları, Denemeler Burda!

Güvender yayınları türkçe ve sosyalde iyidir..
Konu anlatımı gayet akıcı bir şekilde gidiyor.
Tavsiye ederim..

Kısa bir zaman kaldı iyice çalış :)

Başarılar..

konu anlatımı kitaplarımı çoktan aldım bana soru bankası ve deneme testi tavsiyesi lazım

ArTe;

arkadaşım sana güveniyorum gerçekten burdaki arkadaşları çok güzel aydınlatıyorsun teşekkür ederim şahsım adına dediğin kitaplarıda alacağım

Sedat abi teşekkür ederim :)

Bende geçen seneye kadar ygsye hazırlandım o süreçten geçtim elimden geldiği kadarıyla arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım..
Şimdi de ekpss çalışıyorum inşallah oda olur :)

ka_rakartal
konularda belli bir seviye ilerledikten sonra denemelere geçmeni öneririm. soru bankalarını 2-3 konu ilerledikçe çözersen iyi olur.

1 yılınız var sindire sindire ilerleyin konularda. herşeyi baştan bitirirseniz sınava 3-4 ay kala sıkılırsınız canınız ders çalışmak istemez performansınız düşer kazancağınız sınavı da bedavadan kaybedersiniz

sarasota
bende teşekkür ederim . elimizden geldiğince bilgimiz imkanımız varsa yardımcı olmaya çalıyorum

Ekpss yardımcı kitap

Merhaba;

Piyasada 2016 ekpss hazırlık kitabı hiç yok daha zamanı varmış. 2014 ekpss kitaplarını da bir kaç yerde sordum stok yok elimizde yok gibi cevaplar aldım. Elinde 2014 ekpss konu anlatımı kitabı olup ihtiyacı kalmayan satabilecek bir arkadaşımız var mı ?

KİTAP YOK 1 ay snra kırtasiyelere gelecek geç olduğunu düşünüyorum bana alabileceğim iii kitabın linkini atarsan memnun olurum o kitabı bari siprş verip alayım ArTe krdeş yrdm etsn ii olur .
Numaram 0534922 25 83
sarasota kitap almak istiyorum

ÇOK ÇOK anlayışlı ilgili bir eylem.ben almak isterim nasıl temin etmeliyim?

bir ay sonra gelecekse normaldir hiçte geç değil ama illaki şimdi başlicam diyorsan geçen seneki kitaplara bakmanı öneririm

ben 2016 da ekpss ye gireceğim ve kaynak kitap araştırıyorum bana yardımcı olabilirmisiiz ?

Arkadaşlar bugün araştırırken rastladım pegem.net te kpss ya da ekpss kaynaklar diğer sitelerden daha makul fiyata almayı düşünenlere tavsiye ederim

Bende ekpss hazirlik kitabi alicamda hangi kitap ve yayini tavsiye edersiniz acaba tskler

Üst Alt