Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akşamları 1 saat yürüyorum. Tartıldığımda 106 buçuk kilo idim. Faydasını görürmüyüm?

Ekmek yemeyin sopora devam ekmek yemediginizde zaman icerisinde vücut kilo veriyor

ayDÜNYAvazo Hocam, hafif besinler olarak ketojenik gıdaları öneririm sizlere. Sabah kahvaltılarında sade yulaf iyi gider gevrek niyetine sütlü.

İnsülin direncim çıktı . 6 aydır kadar glifor kullanıyorum. Kilo verdiriyormuş bu hap. 4-5 kilo yu sporsuz diyetsiz bu hapla verdim. Son 3 aydır da spor yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum. Psikoz ilaçları kilo aldırabiliyor ama boğaza dikkat edince etkisi olmuyor. İştahı kontrol altına almaya bakın. Bomboş yaşamayın hedefleriniz olsun. Kilo vermek çok zor birşey değil , 3 ayda 10 kilo verdim. Çok az sporla ve yemeğide normal yedim. Ekmek yemedim sadece, onun yerine bakliyatlar pilav makarna yedim . Yulafta çok önemli bir besin.

Üst Alt