Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ADSL için engellilere indirim var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sadece görme engellilere kampanya var.Türktelekom sısyal tarifeyi cıkardı ttnette grup şirkeri olarak bir düzenleme yapacaktır.Türktelekom çalışanı olarak Beklemek gerektiğinizi söyleyebliirim...

türk telekom indirimi.

arkadaşlar bügün tt koma gittim indirim yaptırmak için fakat aldığım cevap telekom indirimi durdurdu........

engellilere yönelik bir indirim hiç yoktu ki durdursun, size laf olsun diye söylemişler indirim durduruldu diye

Bende araştırma yaptım . aradım sordum .. sadece Görme Özürlüler için yapılan bi indirim varmış.
diğerleri için yok ama TürkTelekomda da %40 ve üzeri engelliler için sosyal hat tarifesi var (3000dk şehir içi sadece 12,50 TL)

Adsl indirim için gelen cevap

Değerli Müşterimiz,

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kampanya çalışmalarımız devam etmektedir. Aktif kampanyalarımızı www.ttnet.com.tr internet sitemizden takip edebilirsiniz.

TTNET’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.

HERKES YAZSIN İNDİRİM İSTİYORUZ DİYE BELKİ İMANA GELİRLER :)

E-posta: iletisim@ttnet.com.tr

boşuna yazmayın bu soygun düzeni sizi kala almaz

Bence yazmakla bir şey kaybetmeyiz. Aksine arz talep meselesi bu hep birlikte yüklenirsek neden yapmasınlarki.

eğer eğer müstakil ev değilde,bir binada oturuyorsanız,bina sakinleri toplanıp,ortak internet bağlattırabilirsiniz.17-18 kişi,aylık 6 tl. geliyor.

turkuaz06;

en iyisi müstekil evleri üst üste koyup ortak olalım :D:D:D

isterseniz kurbanda danaya girer gibi internete girelim ne dersiniz:D

görme engelliler için TTNET kampanyası

Merhaba;
Kendim için araştırma yaptım.Fiziksel engellilere herhangi bir özel indirimlerinin olmadığını fakat görme engelliler için kampanyaları oldukları bildirdiler.
Gelen cevabı sizinle paylaşmak istedim.

Değerli Müşterimiz,

Engelli abonelerimize yönelik kampanya olarak sadece görme engeli olan müşterilerimiz için düzenlenmiş bir kampanya bulunmaktadır. Görme Engelli olan ve bunu hastaneden aldıkları raporla ya da Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı tarafından verilen Özürlü Kimlik kartı ile % 40 ve üzeri görmediğini kayıt altına alarak belgeleyen, TTNET’e yeni abone olacak aboneler ve mevcutta TTNET müşterisi olup devam eden bir taahhüdü bulunmayan müşteriler faydalanabilecektir.

TTNET‘e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.

merhaba arkadaşlar 1 şubat itibariyle internettede artık %25 indirim olacakmış ttnetle konuştum

ne belirtmemiz gerekiyor. yüzde belirten rapor mu ? vermemiz gerekli ttnete

büyük ihtimal!!!rapor fotokopisi aslı ile istenilcek aynı telekom ev telefonunda olduğu gibi...

mami; sınırsız nette var mı indirim, valla okumaya üşendim linki :)

8mb net limitsiz tarifesi kullananlarda bu indirimden yararlanabilir

Ben bugün gitti Vodafone bayiisine, mobil modemimde indirim yapsınlar diye.. haberimiz yok dediler bu ne biçim iş?

mami, ok bekleriz de Şubat'taki indirim oranı ne olacak fikrin var mı?

Mami Junıor, internet indirimi tüm internet kullanıcılarını kapsıyor dendi.. bu sebeple benim kullandığım mobil modemden dolayı Vodafone ye gittim...bu ve diğer özel internet sağlayıcılarda interneti ordan alıyor demişlerdi..benim okuduğum haber şöyle:
İnternet ücretlerinde Özürlüler için %25 indirim Şubat ayı başından itibaren başlayacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulunun 21.12.2011 tarih ve2011 DK-07.653 sayılı kararı ile Türk Telekom AŞ ile yapılan çalışmalar sonucunda getirilen internet ücretlerinde indirimli tarife uygulanması Kurul tarafından onaylanmıştır. Bu karara göre indirimle ilgili karar Türk Telekom internet sitesinde bir hafta süre ile yayınlanacaktır. İnternet indiriminde son kullanıcı olan özürlünün kendisi veya birinci dereceden yakını ( anne-baba-kardeş )faydalanacaktır. Şubat ay başından itibaren başlayacak bu indirimli abonelik için asgari % 40 özür oranı aranmaktadır. Abonelik için Özürlü kimlik kartı veya özürlü raporu ile nüfus cüzdanları internet Servis sağlayıcı (İSS)şirkete verilecektir. İndirimli abonelik için geçerli olan ücretler erişim ve kota durumuna göre ayrı tespit edilmiştir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulunun bu kararına eklerine www.tk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Mami Junıor, Tüketiciye internet hizmeti sağlayan kuruluşlar interneti türk telekomdan sağlıyor. 1 şubatta göreceğiz.. inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt