+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 59 1 2 3 4 5 11 51 ... SonSon
Toplam 882 mesajın 1-15 arasındakiler
Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mesen Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.

Engelsiz internet!
    Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yapılan çalışmalar neticesinde engelli vatandaşların internete daha düşük fiyatlarla erişiminin önü açıldı
    04 Ocak 2012 Çarşamba, 17:09:15

BTK'nın internet sayfasında yer alan Kurul kararına göre, engelli kullanıcılara sunulacak DSL internet hizmeti için mevcut ücretlerde yüzde 25 indirim yapıldı. 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek uygulamaya göre özür oranı yüzde 40 ve üzerinde olan engelliler 6 DSL internet paketini indirimli olarak alabilecekler.

Uygulamadan hem ilk defa abone olacak hem de halen DSL internet abonesi olan engelli kullanıcılar yararlanabilecek. İndirimden faydalanmak isteyen engelli vatandaşların veya birinci dereceden yakınlarının özürlülük oranını gösteren belge ile abonesi oldukları ya da olacakları İnternet Servis Sağlayıcıya başvurmaları gerekiyor.

Özür oranı yüzde 40 ve üzerinde olan engellilerin indirimli olarak alabilecekleri 6 DSL internet paketi şöyle:

Erişim HızıKota

1 Mb/sn1GB1 Mb/sn2GB1 Mb/sn4GB8 Mb/sn;ye kadar4GB8 Mb/sn;ye kadar6GB8 Mb/sn;ye kadarLimitsiz

kazazede

teşekkürler verdiğin bilgi için

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

başak_98

bu indirim tüm internet sağlayıcıları için geçerlimi?? uydunet ttnet fark ediyormu??

saww

Benim anladığım sadece türktelekom için uygulama.
    Nasıl ki THY indirim yapıyor. Diğer hava yolu şirketleri engelli indirimi yamıyor.
    Buda öyle olsa gerek.
    Tabi siz genede bir sorun belki ben yanlış anlamışımdır.

Acetes

yarın halletcem ttnette indirim yapıyor en sonunda hayırlı olsun.limitsiz tarifeler icinde gecerli değilmi?

pasam

başvuruyu nereye yapacaz arkadaşlar ptt yemi yapacaz mevcut lımıtsız ınternet kullanıyorum ttnet uzerınde aylık 55 tl fatura ödüyorum

Acetes

evet ptt den başvurmamız gerek.

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

İşte beklenen haber

Ancak, anladıgım kadarıyla yukarıda verilen tarifeler dışında bir tarife seçemiyoruz?
    Birde tarife değişikliğinin ptt ile ne alakası var ?

Yera BTK Kurul Kararında Engelli vatandaşlara internette indirim

- Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yapılan çalışmalar neticesinde engelli vatandaşların internete daha düşük fiyatlarla erişiminin önü açıldı.

BTK'nın internet sayfasında yer alan Kurul kararına göre, engelli kullanıcılara sunulacak DSL internet hizmeti için mevcut ücretlerde yüzde 25 indirim yapıldı. 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek uygulamaya göre özür oranı yüzde 40 ve üzerinde olan engelliler 6 DSL internet paketini indirimli olarak alabilecekler.

Uygulamadan hem ilk defa abone olacak hem de halen DSL internet abonesi olan engelli kullanıcılar yararlanabilecek. İndirimden faydalanmak isteyen engelli vatandaşların veya birinci dereceden yakınlarının özürlülük oranını gösteren belge ile abonesi oldukları ya da olacakları İnternet Servis Sağlayıcıya başvurmaları gerekiyor.
    Özür oranı yüzde 40 ve üzerinde olan engellilerin indirimli olarak alabilecekleri 6 DSL internet paketi şöyle:
    Erişim Hızı - Kota
    1 Mb/sn 1GB
    1 Mb/sn 2GB
    1 Mb/sn 4GB
    8 Mb/sn;ye kadar 4GB
    8 Mb/sn;ye kadar 6GB
    8 Mb/sn;ye kadar Limitsiz( 25GB AKN)
    ( http://www.tk.gov.tr/mevzuat/kurul_k.../kk.php?ID=346 )

Kaynak: Anadolu Ajansı

cicikıs

Türk Telekom'a başvuru yapılacak arkadaşlar ne ptt' si ama bayi yerine müdürlüklerine gitmek gerekebilir telefondaki indirimden faydalanmak için öyle yapmıştım ben.

Jungle

oo harika haber ama bunun uygulanabilirliği nasıl olucak ne zaan ve nasıl faydalanıcaz?

murat-t

fatura ablamın adına bende yaralanabilir miyim ki acaba aynı evde yaşıyoruz ?

golden_heart

murat-t;
    Abonelik başvurusunu engelli son kullanıcı yapıyorsa abonelik, engelli son kullanıcı
    üzerinde olacaktır. Eğer engellinin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu)
    abonelik için başvurursa engelli indirimden faydalanabilecek ve abonelik engelli yakını
    üzerine gerçekleşecektir.

kardeş şartlarda bu şekil yazıyor ...ablan evli değilse aynı evde kalıyorsanız olabilir belki..bence telekom bayisine git sor..daha sağlıklı olur..

iskocyalim

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    1 Mbit sınırsıza ben 49 ödüyorum.
    şimdi ;
    26,34 veya 26,34 + 16,19 = 42,53 iki seçenekten birini ödücem ben bunu anladım

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 59 1 2 3 4 5 11 51 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye