Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Açıköğretim fakültesi hakkında..?

ben 2 yıllık bılgısayar tekn ve prog bıtırdım kamu yonetımıne kayıt oldum ders kıtaplarını aldım ama süpreye dustum ben ya hangı kıtaplar olmalı bende devlet butcesı,iktısada gırıs,genel işletme,genel muhasebe 2 tane daha verecekler sanırım

DEVLET BÜTÇESİ
5.yarı yıl HİT102U HALKLA İLİŞKİLER
5.yarılyıl HUK 303U KAMU PERSONEL HUKUKU
5 .yarı yılKYT301U KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI
5 .yarı yılARY101U SOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ
5 .yarıl ÇEK101U SOSYAL POLİTİKAları http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Documents/2012-13-DersListesi.pdf burdan bakabilirsin dikey geçiş yaptığın için 5.6.yarıl yani 3.sınıf 7.8. yıl 4.sınıf derslerınden sorumlu olacaksın bak linkten cnm

açıköğretim 2.taksitini ödememiştim.sağlık raporumla muaf oluomuyum 2.taksiti ödemekten

bende halkla ilişkiler ve tanıtım programından mezunum. dün kamu yönetimine dikey geçişle kaydımı yaptırdım. ilk etapta 5 derstem sorumluyum ama akıma takılan bir şey var. AOF kradili sisteme geçti deniliyor nedir bu sistem ayrıntılı bilgi nereden bulabilirim.,

nurdane;
senin saydığın derslerin birtanesi var sadece verdiğim linkte linki incele 5.6.yarı yıl derslerini verirler henüz 3.sınıfsın çünkü sen bidaha büroya gidince sor de ben sadece 5.6.7.8 yarı yıl derslerinden sorumlu olmayacakmıyım de iyice öğren cnm birde verdiğim linkte olan dersleri iyi incele

syildirim1412;

Açıköğretim Kredili Sistem Öğrenci Klavuzu | Açıköğretim I Aöf I Anadolu Üniversitesi Destek Sitesi Açıköğretim Kredili Sistem Nedir? | Açıköğretim I Aöf I Anadolu Üniversitesi Destek Sitesi bunları incele arkadaşım

teşekkürler sebboy kardeşim

ayrıca yayınevleri artık yardımcı kitap basmayacaklarmış. Anadalu Üniversitesi telf hakkı vermiyormuş.bunun yerine soru bankası yayınlayacaklarmış. yardımcı kitap yeterli oluyordu hez zaman açısından hemde o koca kitaplat insanın gözünü korkutuyor. bizede o kitapları okumak kalıyor.

aynen haklısın yıldırım allah yardımcımız olsun rica ederim nedemek benimde sorularım var sende bana yardımcı olurmusun

açıköğretim 2.taksitini ödememiştim.sağlık raporumla muaf oluomuyum 2.taksiti ödemekten

Ama dogru mu ben bılmıom ya sence
cnm valla sana attığım linkteki 5.6.7.8 yarı yıl derslerinden sorumlu olman lazım dikey geçiş yaptığın için eğer yanlış kitap verdilersede bu onların sorunu sen arayıp sormuşsun peşine düşmüssün sonuçta sen derslerine çalışmaya bak cnm bence

Kayıt yenileyen var mı?

Sistem nasıl işliyor?

Harç ödüyormuyuz?

Raporun Orjinalli ile mi gidiyoruz?

Ben de II. üniversite olarak İlahiyat'a kaydoldum geçen hafta. 2 defa gitmek zorunda kaldım büroya. Diplomanın noter tasdikli olması gerekiyor. Sağlık raporunun fotokopisini kabul ediyorlar. Ama ne olur ne olmaz siz yine orjinali yanında bulundurun ki tekrar yorulmayın. Bir şey derse "işte bu da orjinali" dersin o da kabul eder. Benim ikinci gidişimde öyle oldu. Dün beni gönderen memur öyle kaldı :) onların da görevi tabi yapacak bir şey yok...

Raporu verdiğinizde para ödemiyorsunuz. Bir nevi banka makbuzu, ödendi belgesi görevi yapıyor... İşlemler için 1 saat bekledik o ayrı konu ama para ödemedik. Rapor Eskişehire gönderilecekmiş. 1 saat sürer, lütfen bekleyin dediler, biz de bekledik. Sabah büro açılır açılmaz oradaydık. Ve engelli olduğumuzu görevliye söyledik, bizi ilk sıradan aldılar. Bir hayli de kuyruk vardı. Güzel bir deneyimdi. Tekrar öğrencilik başladı ya çok heyecanlı bir şey.

sebboy

Kayıt yenileyen var mı?

Sistem nasıl işliyor?

Harç ödüyormuyuz?

Raporun Orjinalli ile mi gidiyoruz?
kayıt yenileme tarihleri [FONT=Verdana]kayıt yenileme tarihleri 22 ekim 16 kasım tarihleri arasında yapılacak.Ama önce internetten ders sil ekle işlemi yapıyorsun ondan sonra büroya gidersin sağlık raporunun aslıdır onaylı hem fotokopisini götüreceksin hemde aslını aslını göster fotopisini verirsin http://www.aofkredilisistem.gen.tr/aof-kredili-sistem-
2012-2013-guzbahar-donemi-kayit-yenileme-tarihleri-ve-islemleri/
buradan ayrıntılara bak olmadı aöf bürosuna ara sor riske atma
[/FONT]
[FONT=Verdana]
[/FONT]

Üst Alt