Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

25 bin TL'm var. Sıfır araç almayı düşünüyorum, ne tavsiye edersiniz?

selamun aleyküm hanfendi şayet bana sorarsanız 14 yıldır engelliyim geçirdiğim kaza sonrası 10 yıldır engelli statüsünde araç kullanmaktayım hatta bende değişeceğim önümüzdeki yıl allah nasip ederse size sadece şunu derim asla asla 0 araca girmeyin türkiyedede 2 ci el araç indirimi olmadığından yurt dışı altarnatiflerinize bakın göz gezdirdim formdada otomatikde hollanda vs vs diye yazılarda okudum ben 20 yaşıma kadar wosvagen kalfalığı yaptım kaza sonrası bıraktım mesleğimi şayet hanfendi araç alacaksanız iyi okuyun yazımı 1 zarar etmemek namına alacağınız aracın 10 yaş yaşlı modelinin fiyatını baz al bu 1 . 2cisi opel pejo ford hundai vs vs bu araçlar küllüm zarar olur almanız .ayrıca dökülür bunlar aldığınızda 0 ları en ucuzu 30 dan başlar 35 40 gider 10 yıl sonra bu arabalar 15 de etmez şayet neden 10 yıl siz 10 yıl sonra satabilirsiniz sağlıklı insana engelliye satarsanız zaten bu oran 10 bininde altına düşer.gelelim otomatiğe mercedes bmw audi gof bu 4 araç kalite olarak sıraladım şanzıman motor yönünden kaporta yönden mercedes audi bmw gof diye sıralama değişir siz bayansınız aracınızda ekonomik olmalı bana sorarsanız bu araçlarda tiriptnick yani otomatik türbünlüdürki bu araçlar şanzımanları en sağlam yerleridir ! mercedes duayendir şanzıman ve fren sisteminde keza size önereceğim bu durumda durumunuz iyi ise 30 bine yurt dışından a3 2011 td dizel alırsınız aşağı yukarı km de 200 krş yakar durumunuz daha düşük ise golf den şaşmayın km de 175 yakar ve en azından kaliteye biner araçla kaza yapmadığınız sürecede 10 yıl sonra size zarar ettirmez

Üst Alt