Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

25 bin TL'm var. Sıfır araç almayı düşünüyorum, ne tavsiye edersiniz?

merhaba, opel ve chevrolet GM motor grubunun otomobilleri olduğu için motoru sıkıntısızdır güvenlik testlerinden 5 yıldızı üst puanlarda alan bir markadır. lpg de opel ve chevrolet uyumu biraz sıkıntılı çünkü magnezyum alışımlı sibop başlıkları oldugu için, 50-80bin km den sonra 1.500 tl civarı bi masraf acabiliyormuş. sehir efsanesimi desem bilmiyorum, yıllarca sıkıntısız kullananlarıda biliyoruz. ama forum sitelerinde sibopların eridiği için dediğim meblayı ödemek zorunda kalanları da okudum. 25000 tl ye net eğer elinde ise; biraz daha kata bilirsen chevrolet aveo 1.4 otomatik sedan alabilrisin. çok güzel tip güvenlik v.s. direksiyon v.s. kullanışlı. opellerde iyi. ben de hiç para yoktu banka ile alacaktım çok dolandım; kaç firma ve marka gezdim haddi hesabı yok üstelik. honda civic 33500 dediler ford focus 32-34000 arası, hundai acent blue dizel 32500, skoda yeti 34000, toyota corolla 1.6 35000-36000 civarı, peugeot 301 28000, citroen c elysee 26500 tl en dolusu idi citroenin ki. chevrolet cruze 1.6. lt at orta donanım 27,500 e aldım nasip. ha bu anlattıklarımı eskiden bilmiyordum. memnunmusun dersen evet araba süper. konforlu ve gösterişli. malzeme işçilik güzel. motoru ople ecotec motor. kasa daewonun kasa tasarım amerika ve avrupa mühendislerinin ortak tasarlaması. ben parama göre aldım. tüpü taktırmadım 4600 km oldu 8-9 ayda, en fazla olsun yılda 10.000 km yaparım gibi geliyor.

bütün tavsiyeleri unut :) alacağın araç wv golf 7 bu araca bakmadan sakın araç alma bende golf 6 var çok memnunum hele bu araç birde golf 7 ise muhteşem ötesi olur yakıt olarak baktığın araçlardan çokdaha az yakar ve vites geçişlerini kesinlikle hissetmessin dsg çift kavramalı çok atik performanslı bir araç wv kalitesi tartışılmaz zaten özelliklede golfün kalitesi almalın iyisini çekme kaygısını

elindeki para bu aracı almaya yeter

bu aracı aldığın zaman tüp taktırmana gerek yok fazla yakmaz

öyle olur zaten ben 25 bin gözden çıkarttım 35 araca verdim 38 civarına maal oldu... en son 45 binlik araçlara bakarken yakaladım kendimi gücümde vardı ama aşmak istemedim kendimi... ya bi an önce alacaksın yada ararsan kafa yükseltiyor otomatikmen

Lâ Tahzen;

Hangi araç 33 bine geliyor ötvsiz ?
Otomatik vites kullanman gerekmiyor mu ? Eğer otomatik kullanacaksan bu araç sana en hafif haliyle 40 bine geliyor artı aparat sigorta vs masrafları da var.
Geçen pazar opele uğradım bu araçtan bulunmuyor ve yeni modeli 2014 nisan da çıkacak yani bu arabanın sıfırını bulman zor. Eğer bulursan bana yaz ben alacam :D

ön sayfalarda arkadaş opel astra otomatik almış.28bine geldi yazmış.yüzde 40 ını düşünce 33 oluyo.ben aracın sade haliyle hesaplama yapıp söyledim.sigorta tertibat vs.onlar beni ilgilendiren kısım zaten.

hala almadınızmı aracınızı:) alın bir an önce sizde kurtulun bizde kurtulalım;)forumada çukulata dagıtın ama;).şaka bir tarafa günümüz teknolojisinde bütün markalar güzel,bende opel tavsiye etmiştim size,tabi ben ötv filan herşeyini ödedim,maalesef bizi devlet engelliden saymıyo;)engelliler arasında bile ayrım var yani,neyse ksıa zamanda aracınızı alırsıınız inşallahh,bizde hayırlı olsun deriz tabi;)

Lâ Tahzen;

Yeni bence alınır cünkü ben en fulunu 42,500 almıştım sende alt paketlerden ala bilirsin diye düşünüyorum

Fiat 500 bak bence yakıt yakmaz ufak güzel bi araç veya fiesta 1000motor citroen c1 veya ötv. Indirimi ws. Var ise smart da bakabilirsin

Lâ Tahzen;

arkadaşlar ben yeni üyeyim 23 yaşında 100/90 raporlu bakıma muhtaç zihinsel engelli kızım var 3 ayda bir engelli maaşı alıyor kızımın adına ötv indirimli otomobil alırsam maaşı kesiliyormu acaba net bilgiyi nereden alabilirim teşekürler

araç almak için raporumun aslı yok elimde(emniyete vermek için ehliyet kursu aslını almıştı.).hastaneden aldığım 3 adet aslı gibidir var.bayii bunu kabul etmedi.hastane onaylı olmaz,noter onaylı olmalı dedi.hastane onaylı nasıl olmaz yaa :( tekrar rapor çıkartmam gerekecek.

hakancan06,
daha bir hafta olmuş ben başlık açalı.hemen bıktırdımmı acele işe şeytan karışırmış.:) karıştı da...acele ettim sanırım..:(

raporun aslı bende olmadığı için noter basmıyo mühürü.aslını emniyetten alma şansımda yok,çünkü il değiştirdim.1000km uzaktayım

la tahzen ben espiri yapmıştım birazcık,ama yaşanan olumsuzluklarada üzüldüm gerçekten,ama 1000 km günümüzde çok uzak degil,ucakla aynı gün gidip halledip dönebilirsiniz.üzmeyin kendinizi bundada bir hayır vardır belki,inşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz kısa zamanda,hayırlısı olsun.

hakancan06
ben çalışan bir insanım,izin meselesi ayrı bir sorun,uçakla git gel 500tl eder sana :) yeniden heyetten geçmek inan daha kolay

lâ tahzen;

hasteneden aldığın aslı gibi mühürlüyü notden aslı gibidir yaptır ben öyle yaptırmıştım sorun çıkmaz ozaman ama 3 tane yaptırman gerek 1 tanesi vergidairesine 1 tanesi trafiğe 1 tanesi nereye bilmiyorum bayi alıyor sanırım

Emniyet vermez zaten sana aslını

Boşuna kendini yorma masrafa girme

bi müddet sonra sertlik mertlik vız geliyo ben juke kullanıyorum ilk bindiğimde çok badireler atlattım ama şimdi raliciler gbiyim maşallah her şey alışana kadar bence gönlün neyi stiyosa onu al derim severek bin aracına bi süre sonra bütünleşiyorsunuz arkadaş gbi oluyorsunuz ayağımı yerden kessin yeter diyorsan bilemem ama:) direksiyonada alışırsın herşeyine alışırsın otomatik çok rahat araba zaten, benmkide otomatik

Honda Jazz almanı öneririm. Ben kullanıyorum. otomatik vites yakıtı cok az ve her acıdan mükemmel arabadır. Aracın ötvsiz fiyatı 44.500 TL ötv yi düşünce 31.00 tlye geliyor. biraz pazarlık yaparsanız 30.000 tl sınıfının en iyilerindne biridir. düşünmenizi öneririm.

Bence Fiat fiorino panorama arabayı da tavsiye edebilirim, tabi bu benim kendi görüşüm.

herkese teşekkürler.2.el toyota corolla aldım. sıfır arabada engeller çıkarıldı karşıma uğraşamadım malesef.kısmet değilmiş.

otomatik mi corolla.kaç model ve kaç liraya aldınız?sakıncası yoksa eğer.

otv arttı45 olduartık 1,45 bolucez bundan sonra...

Üst Alt