Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı başvurum ne zaman sonuçlanır? [Soru]

en azından ters birşey yok onu anladık.
evrakların işlemde sabırlı olalım bekleyelim olumlu neticeyle sonuçlanacagını düşünüyorum...
rahat ol sabret olumlu sonuçlanacagını tahmin ediyorum..

ya bune yaaa kardesim 2 5 ay oldu hala kuruldan cıkmadbukadarda bekledılırmı lafta yeni kanun cıkmıştı 2 ayda maaşlar sonuçlanacaktıb bursaı turkuye herşeye inanmıcaksın demekkiı

Nevi :MUHTAÇ Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
14082008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
30/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
TARİHİNDE null

TANITIM KARTI

EVRAK AÇIKLAMA

Havale Yeri
Açıklama
Tarih
2.Açıklama
2.Tarih

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 23/09/2008

mehmet kardeş bu nedemek bi cvplarmısın arkadaşlar maaş baglanmışmı kurul uldan yuzde kac cıkmış o yazmıyo

gözün aydın kardeşim ziraat bankasına yarın tc numaran ve emekli sicil numaran ile bi kontrolde bulun yoksa eger ödeme emrini bekle ziraat bankasından paranı çek sonra maaşlarını aralık mart hazirn eylül olmak üzere postaneden alırsın tekrar hayırlı olsun güle güle harca..

sen ilk başvurunu il mal mdürülügüne kaçıncı ayda yaptın ve gönderdigin rapor kaç ona göre hesaplayalım??

03 31 2008 TARIHINDE YAPTIM YUZDE 85 RABORUM YANI MARTIN 31 DE YAPTIM BAŞVURUMU 2008

yaklaşık toplu para 1500 lira
normal sıralı alacagınız maaşlar 808 lira..

ya arkadaşlar benimkinde evrak tahsis servisine 25.09.2008 tarihinde gönderildi diyor ama hala bişey yok. arkadaşın evrak tahsis servisine 23.10.2008 de gönderilmiş ve ödeme emri çıkmış. arada fark yok neden bana bişey yok hala? bunun nedeni ne olabilir

allah bilir valla şansın açık olsun. 1,5 yıl dan aşşağı bıtmıyor bu iş.

mehmet kardeş bankaya yatmamış para odeme emri nezaman gelir ACABA BİRDE BANKAYA GIDINCE NE SOYLICEZDE ALCAZ PARAYI
SAKAT MAAŞİMI DICEZ

MEHMET KARDEŞ BU BANKAYA GITTIM AMA PARA YOK Da bu ziratın şübesıne gıttım ziraat bankasınınil bolge mudurlugune para YATI YOMUŞ ORAYa baksak acaba orayamı yattı para cvp verırsen sevınırım

yani emekli sicil numaran ve tc numaran ile eger imkanın varsa o bankayada bakıver şayet yatmışsa ne mutlu ama yatmamışsa ödeme emrini bekleyeceksin ama mutlaka bankaya paranın sgk dan geldigni belirt

bişey daha sorcam bu tpolu parayı aldıkmı aralık maaşi ayrı alcaz yoksa hepsi içindemi sandıgıma gore 2 maaş tutarında toplu para alcaz ozaman aralıkta MAAŞ ALCAZ YANLIŞMİ BİLİYORUM Bİ CVPLARMISINIZ TEŞEKURLER

yok gülüm bu toplu para maaş degil sen aralıkta maaş alacaksın toplu paradan hariç

mühim degil canım işin görülsün yeterki sen neticeden bilgi ver yeterli kolay gelsin hayırlı haberlerini bekliyorum..

Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
2022 SAYILI YASA UYARINCA AYLIĞINIZ BAĞLANARAK ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR.ÖDEME EMRİ BİLGİ MEKTUBU ADRESİNİZE İNTİKALİNDE BANKAYA MÜRACAATINIZDA TARAFINIZA ÖDENECEKTİR.
Bilgilerinizi rica ederiz.
MEHMET KARDEŞ BİLGİ EDINMEDEN BOYLE BİR CVP GELDİ Bİ ACIKLARMISIN HEMEN GIDEKMI YOKSA ODEME EMRINI BEKLIYELIM

mehmet kardesim bu odeme emri gelmedi daha ben bişey sorcam odeme emri aralıga kadar gelmezse ozaman ben aralık maaşinı alamacakmıyım ıodeme emrınmı beklıcem yoksa sadece toplu para içinmi bu odeme emri bir cvp verirsen sevinirim

Merhaba benim yüzde 41 engelli raporum var 3 ay önce 2022 maaş başvurusu yaptım e devlet bakıyorum başvuru çıkıyor bide başvuru tarihi çıkıyorum incelemeyede geliyorlar mı memurlar şimdiden teşekkürler

Ilyas2134
başvuru yapınca eve heyet gelir ınceleme yapar onların raporuna göre komısyon toplanıp olumlu ya da olumsuz cevap verir.heyetın gelmesı bulunulan yerın yogunluguna gecıkebılıo .sizin başvuru 3 ay olmus ve heyet gelmemıs çok sürmiş gelmış olmaları gerekıodu.evden pek bı yere getmeyın heran gelebılırler evde bulamazlarsa yenıden gelmelerını beklemek zorunda kalırsınız.
normalde 2022 de kabul edılrse başvuru tarıhnden ıtıbaren bırıkenlerı verıolar önceden öyleydı ama artık vermedıklerıde oluomus.

Üst Alt