Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı başvurum ne zaman sonuçlanır? [Soru]

ARKAŞLAR BU SAGLIK KURULUNDAN Bİ SES SEDA CIKMADI HALA NERDEYSE 1 AY OLDU NEDEN BUKADAR UZUN SURUYO ACABA BIRDE BİŞEY SORCAM BİZ ARALIK MAAŞİNI ALIRMIYIZ ACABA YADA MAAŞ BAGLANDIGI ZAMAN SADECE TOPLU PARAMI GELİR MAAŞİ ARALIKTAMI VERIRLER

Maaş ve toplu para farklı toplu paradan sonra standart 3 er aylık maaşları almaya başlarsınız.

soru

arkaslar burda benımle ılgılenecek bır kışi yokmu 08 12 saglık kuruluna gıttı rapor ama hala bı ses yok bır bılen varmı acaba

HAYIR YA YENI BASVURU DEGIL BEN MARTTAVERDIM SUAN ANKARADA SAGLIK KURULUNDA BEKLIYO AGUSTOSUN 12 SINDE KURULA GITTI HALA SES YOK NEDEN ACABA

YA ben umdugum cvpları alamıyorum bu sıtede bı soru sordum 2 gunden berı cvp bulamdım arkas ben martta yenı başvuru yaptım yukseltme falan yok agustosun 12 sınde ankaradakı saglık kuruluna gıttı ve bir ay oldu hala kuruldan cıkmadı ben bunu sordum hala cvp nı bulamadım aslında bıldıkten sonra basıt bı soru bılmedıgımız için bende buraya sordum inşallah anlasılmıştır sorum

evrak takip sitesi bazen geç güncelleme yapılıyor saglık kurulundan zaten raporlar yeri geliyor 2 ayda çıkıyor yeri geliyor 10 günde çıkıyor saglık kurulunda kalan bir rapor olmadı şimdiye kadar ama biraz sabırlı olun çıkar elbet isterseniz bilgi edinmeye yazın bi gerekn cevabı onlar daha net verirler size ben bilgi edinmenin linkini veririm..

linkten gerçek kişiyi seçip şöyle yaz;
.. tarihinde kurumunuza gönderdigim sağlık kurulu raporun .... tarihinde halen saglık kurulundan çıkmamıştır.
sağlık kurulunda raporumun ne aşamada oldugunu, bilgi edinme kanunu kapsamında tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum..
(noktalı yerleri sen tarihleri yaz) 2-3 gün içinde bilgi verirler..

http://bilgiedinme.ssk.gov.tr/bilgiedinmebasvuru/Welcome.do

syn arkadaslar evrak tahsıs ervisine gonderıldi demek nedemek demınden baktımda evrak kayıtta oyle yazıyo bı acıklarmırsınız

sana zahmet evrak takip sitesinin tamamımı bi kopyalarmısın bakmak istiyorum..

2022 Sayılı Kanuna Göre
Evrak Takibi

Giriş Sayfası
Adı :MÜŞERREF Soyadı :
T.C Kimlik No :Sicil :--- Durumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
14082008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
12/08/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
TARİHİNDE null

TANITIM KARTI

EVRAK AÇIKLAMA

Havale Yeri
Açıklama
Tarih
2.Açıklama
2.Tarih

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 23/09/2008

ya krdeş bu kuruldan roporun cıktıgı yazmıyo nekadar kabul edıldı onuda bılmıyorum bı acıklarmısın birde nekadar para alirım toplu para 03 31 2008 basvuru tarıhım bırde bana bi kehıt gelcekmı ben onunlamı alcam paranı yoksa hemen gıdıp alcammı

evet bende şimdi dikkat ettim rapo oranı belli degil saglık kurulundan daha çıkmamış ama saglık kurulu raporu çıkmadan evrak tahsise gitmez büyük ihtimal evrak takip sitesine girmemişlerdir sen bi bilgi edinmeye sorsana raporun durumu neymiş bilgi edinmeyi adresini biliyorsun degilmi bi sorsana bende merak ettim.

ropor oranını mı gırmemıştırler takıbe simdı gonderdım bakalım ne cvp gelcek

03 31 2008 tarıhınde başvurdugum 2022 maaşi için evrak takıp sıtesınde saglık kuruluna GITMIŞTI 08 12 2008 tarıhınde saglık kuruluna gıtmıştı ancak saglık kurulundan cıkmadan evrak tahsıse gıttı dıye bı ıbare duşulmuş bunun sebebı nedır benım evrak saglık kurulundan cıktıysa yude kac kabul edıldı cıkmadıysa neden evrak tahsise gonderıldı yazıyo tarafıma bılgı verılmesını arz ederım

Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
İŞLEMLERİNİZ DEVAM ETMEKTE OLUP.SONUÇ ADRESİNİZE BİLDİRİLECEKTİR.
mehmet kardeş bunu gonderdıler bılgı edınmmeden nedıyo

demekki saglık kurulundan evraklarınız halen çıkmadı işlemde oldugu görünüyor dolayısıyla saglık kurulu raporu çıkmadan para almamız mümkün degil bi eksiksiz sorunsuz saglık kurulu raporu çıksın gerisi bitmiş zaten bi müddet daha bekleyelim şu aşamada yapacak pek bişeyimiz yok.

ya mehmet kardeş bu saglık kurulundn hala ses seda yok ben bu işten hiç bişey anlamadım evrak tahsisise gittı dıyo ama saglık kurulundan cıkmadı nasıl iştır bu

ya normal olarak evrak tahsise gitmiş ama raporun saglık kurulundan çıkmamış olmasına şaşırdım ama bilgi edinmeye bi soralım istersen bi bilgi edinelim..

beklemekten bşka çare yok biraz sabırlı olalım zaten bu bekleyiş toplu paraya yansıyacaktır..

Soru : 08 12 2008 tarihinde evraklarım saglık kuruluna gitmişti 09 23 2008 tarihinde evrak tahsise gonderıldı diye yazıldı evrak takipte ama saglik kurulundan rabor cıkmadı yanı raborun yuzdekac kabul oldugu yazmıyo saglık kurulundan rabor cıkmadan evrak tahsise nasıl gidıyo eger cıktıysa kuruldan yuzde kac kabul edildi cıkmadıysa neden evrak tahsise gıttı diye yazıldı tarafıma bıgı verılmesını talep edıyorum

Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
2022 Sayılı yasa uyarınca aylık talebiniz üzerine düzenlenen belgeleriniz işlemleri devam etmekte olup, Gerekli inceleme ve işlemler yapılarak sonuç adresinize bildirilecektir.
Bilgilerinizi rica ederiz. mehmet kardeş gelen bu hiç birşey anlamadım soru soruyom ama işleminiz devam ediyor diyo nasıl bılgi edınme bılmiyorum insanı zorla delirtecekler bunlar :lol: :oops: :x

Üst Alt