Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2016 Ortaöğretim Ekpss puan ve sırlamalar

İsim olarak sıralaması düşmüştür.7 kişi 100 almıştır hepsini mi 1. yapacaklar?Zaten ankaralıymış arkadaş ankara istiyorsan güzel bir kurum istiorsan tabikide 90 üstü yapacan.Denizi yok ama ülkede bir yerlere gelmek istiosan ankara yazacan.

Ancak atanabilirmiyim diye sorması ukala biri olduğunu gösterir.engelli ve ukala biri gerçek hayatta ne yapar orası tartışılır?

İsim olarak sıralaması düşmüştür.7 kişi 100 almıştır hepsini mi 1. yapacaklar?Zaten ankaralıymış arkadaş ankara istiyorsan güzel bir kurum istiorsan tabikide 90 üstü yapacan.Denizi yok ama ülkede bir yerlere gelmek istiosan ankara yazacan.

evet 7. sıralamam.Çok tşk ederim vermiş oldugunuz cevap bir nebze rahatlattı içimi.

hangı kategorıden gırdın zıhınselmı genelmı

genelse helal olsun

helal olsun allah utandırmasın bız 58 aldık

ipnenin evladı yanlış tercih yaparsında herkes senin gerizekalı olmanı konuşur, amq iti

Neden küfür ediliyor anlamış değilim,diğer açılan konularda yazılan yorumları gördüğümde "93 aldım atanırmıyım" yazılmış..bende bir kardeşiniz olarak bu kadar puan aldım kafam karıştıgı için açtım konuyu .kimsede tebrik etmek felan yok ne bu ? kıskançlıkmı? çekememezlikmi?

ne kıskançlık nede çekememezlik değil! sadece bizlerle,engeli olan vatandaşlarımla dalga geçiyor bu şahıs.Bunu yapmaya hakkı yok yapamaz! 100 puan alanın burada işi olamaz zaten,dalga geçmek için gelmediyse tabii!

arkadaşlar ben 2014 te atanan biri olarak diyorumki
1-tercih puandan daha önemli
2-Lise mezunu olduğunuz için genelde hizmetli alıyorlar tabi engel durumunuza göre farklı görevlerde kullanılabilirsiniz
3-tercih yaparken şehir aslında çok önemli değil çünkü 1 yıl sonra yer değiştirip istediğiniz yere tayin yaptırabilirsiniz
4-eyer yerleştiniz diyelim masa başıda çalışabilirsiniz paspasta yapabilirsiniz tayin olduğunuz devlet dairesinin personel durumuna göre
5-küçük şehirlere atanma şansınız daha fazla ama masa başı şansınız daha az çünkü oralarda mutlaka sizin yerinize ahbap veya parti ayağına birileri masabaşına geçmiş oluyor

93 .50 aldim memur olurmuyum ankarada

puan güzel ama yinede tercihe ve alıma bağlı

84.4 puan ve sıralamam 1100 arkadaşlar sizce Konyada bir yere atanabilir miyim ?

olabilir kadro ve atama çok önemli

Arkadaslar bilen yazsın lütfen bende ortaöğretimden 78,5 aldım sıralama3933 sizce atanabilme umudum varmı

biraz zor kadroya bağlı

Puanım 77 başarı sıralaması 5223 polyannacılıkta kar etmicek sanırım :(

kıskançlık yada çekememezlık deyıl gözyaşı sen mılletle dalga geçer gıbı yuz aldım atanabılırmıyım dersen o yorumları alırsın.atanmak için yuzbır alacak deyılsınya sen atanmasan kım atanır .bak işine istedıyın yere atanırsın sen merak etme...

Ancak atanabilirmiyim diye sorması ukala biri olduğunu gösterir.engelli ve ukala biri gerçek hayatta ne yapar orası tartışılır?

Aynı puanı alanların sıralamaları da aynı olur bilmeden konuşmayınız.Bu arkadaş dalga amaçlı yazmış 100 tam puan alanın sıralaması her zaman 1.dir....

hizmetli demek hamal demek kardeşim her işi yapan demek sadece taşerondakı işçiden maaşı farklı fazla alırsın ve iş güvencen olur...

Yani memur statüsünde işci ? Peki 77 puanla şansım olabilir mi?

arkadaşlar öncelikle hepimizin hakkında en hayırlısı neyse o olsun 42 net 86 küsürlü bir puanım var 810. sıradayım benim kendi gözlemim
1-2014e göre puanlar düşmüş 2014 86 alan kişi sıralama 1300lerde bu sene 800 yani geçen senenin 89uyla bu sene 86sı aynı.....
2-en önemliside bu sene geçen senenin nerdeyse iki katı alım olacak

100 aldın da astarını mı istiyorsun ?
mesele nedir?
bu kadar kişi girdi. Bu insanları yarış atı muamelesi yaptılar. Bundan keyif mi alıyorsun?
birileri kazanırsa bu benden daha kötü durumda olanların kazanmasını isterim ALLAH'TAN
sana da yakıştıramadım.

.bunu unutmayın arkadaşlar engelli biri bu sınavlardan kesinlikle iyi bir puanla ayrılamaz.
Ben edebiyat öğretmeniyim. Paragraf benim işim paragaraf sorularına baktım. normal bir kişinin yapamayacağı zorluk derecesinde sormuşlardı. amaç süreyi daraltmak
ilahi adalet er yada geç tecelli bulacaktır.
umudunuzu kaybetmeyin sevgili dostlar.
umut korkuyu yenebilen tek güçtür.

arkadaşın üzerine gitmeyin. zihinsel eksikliği var.

Aynı puanı alanların sıralamaları da aynı olur bilmeden konuşmayınız.Bu arkadaş dalga amaçlı yazmış 100 tam puan alanın sıralaması her zaman 1.dir....

Herşeyi bilen ruhi çenet üstad sen neden 100 almadın onu da biliyorsan söylede aydınlanalım?Herkes herşeyi bilmek zorunda değil.Ben fikirleri daha çok önemseyen biriyim, bilgiyi değil.Zaten alta yazmışım ukala birisi açmıştır başlığı diye.

aklindansayitut

şartlar aynı değil arkadaşım sadece temmmuzda tek alımda 6000 kişi alacaklar bunun içinde lisan ön lisansta var 3500 yada 3000i sadece ortaöğretim olacak yani 2014e göre daha düşük puanlılarda atanabilir bence

leoner ortaöğretimden 3000 yada 3500 kişi alırlarmı gerçekten 1960 sıralamam olmaz diyodum sen öyle deyince belki olur dedim şimdi

İnşaat mühendisi olarak giren kaç kişi var

İnşaat mühendisi olarak giren kaç kişi var

leoner ortaöğretimden 3000 yada 3500 kişi alırlarmı gerçekten 1960 sıralamam olmaz diyodum sen öyle deyince belki olur dedim şimdi

Senin olur haci abim.benim 3900. Ben bile 2.atamaya cok guveniyorum.tabi ki hayirlisi

Puanım 77 başarı sıralaması 5223 polyannacılıkta kar etmicek sanırım :(

1.6 puan farkla 1300 kisimi fark etmis.ohaa.ben 78.6 ile 3895.yim.ortaogretim degil mi.biyerde bi yanlislik mi var

activisiony

arkadaşım sınava gireceğim günden beri bakıyorum 2012 alımlarına baktım 3 alım yapılmış he ralımda 4000-3000 -2000 civarı 2014 baktım az alım yapılmış toplamda 5000 anca iki alım toplamı ama bu sene bakan süleyman soylu temmuz sonunda 6000 kişi alacağız dedi her sene tek alım yapılıyor yani 2016 temmuz tercihi 6000 alım bazı arkadaşlar kızabilirler ama açıkcası 2014 ekpss puanıyla 3. bir alım olsaydı bu seneki 2016 ekpss girenlerin yani bizim tercih edeceğimiz kadrolar azalacaktı oda olmadı malum

bu sene muhtemelen refarandum olacak anayasa değişikliği için bundan dolayıda alım yüksek tutuluyor

Hocam 61 aldim maden teknikeriyim hizmetli kadrosuna yerlesme imkanim var mi

82 puan almışım sıralama 1960 sadece genel kültür çalıştım anca bu kadar yapabildim herkes 90 üstü aldığına göre şans yok gibi ortaöğretimden kaç kişi alırlar bilen varmı tahminen
arkadaşım 90 üstü alan 300 kişi falan var herkes demişsin ama

Merhaba arkadaşlar. İlk defa bu sene sınava girdim ve 67 puan aldım bölüm kamu yönetimi lisans.düşük bir puan olduğunu biliyorum ama yinede bu puanla atanma şansım var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum

yani burda çok gördüm 90 üstü o bakımdan dedim 2014 te 1428 kişi almışlar ortaöğretim bu seferde öyle olursa olmucak gibi

puanın biraz düşük ama yine de ikinci atamada şansın olabilir ...

Üst Alt