Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2016 Ortaöğretim Ekpss puan ve sırlamalar

ortaöğretimde 86 puan aldım 801. sıradayım atanır mıyım sizce? Zihinsel değil bu arada.

mrb benim puanıma göre memurluk gelirmi sizce

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
Doğru Yanlış
Genel Yetenek Testi 28 2
Genel Kültür Testi 22 8
EKPSSP1 Puanı 91,52773
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 200
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 52728

EKPSS1 Puanım:79.99
Öğrenm Durumundaki Başarı Sırası:3055
inşallah memleketime atanabilirim

Arkadaslar bilen yazsın lütfen bende ortaöğretimden 78,5 aldım sıralama3933 sizce atanabilme umudum varmı

Arkadaşlar ben 83.5 aldım 1447 sıralama şu an kamuda çalışıyorum.önceki sınava da girdim tercih yapmadım yine %99.9 ihtimal tercih yapmayacağım benim gibi kendini denemek için giren bayağı kişi vardır benimle aynı yerde çalışan arkadaşlarımda var aynı durumda yani puanı düşük arkadaşlar üzülmesinler azimle ösym memur ve işkur kamu işçi alımlarını takip etsinler .

2014 ekpss ile atandım puanım 80,99 du 4121.sıradaydım 2.tercihte atandım seninki kesin olur hayırlı olsun simdiden

EKPSS 2016 Ortaöğretim puanlarınız

Herkesin Gonlune Gore Verisn rABBİM

bir zahmet bakarmısınız atanabilme ihtimalim ? =?

Canlar yenı konu açtım doğrumu bılemıyorum ben ortaöğretimden 78,5 puan aldım sıralmam 3933 sizce tercihlerimi doğru yaparsam atanabılırmıyım ? yorumlarınız için şimdiiden tşkler:confused::confused::confused::confused:

Bu Puanla Memurluk Yazsam Atanma Durumum Kaç ? Lise Mezunuyum.

mLq31P.png

hep hizmetli yazarsam ve doğu 1de gelme ıhtımalım olurmu ?

Arkadaşlar bende 77 aldım sıralamam 4491 benim şansım varmı acaba lise mezunuyum

[FONT=helvetica] [/FONT][FONT=helvetica]ben 78,5 puam 3933 sıra ile hızmetli 1 atanabilirmiyim sizce [/FONT]

4406.sıradayım düz lise. Hizmetli olarak atanma şansım varmıdır acaba. 78 küsür puan almışım ilk defa giriyorum.

ryn

mebi tercih ederseniz sadece mebe özel ve bir kereliğine mahsus bulunduğunuz şehirde kalma imkanı varmış. öyle dediler. onu bir araştırın. forumda vardı

hergele 77 puanla hızmetlı olarak kesın atanırsın ama memurluk son atamayı beklerseen belkı ....

75 puan üstü arkadaşlar tercıhlerı ıyı yaparsa ılk atamada bıle hımzetlı şansı var bence

tercihler çok önemli olmakla beraber ilk 3000 içerisinde olanların atanma şansı kesinlikle vardır.
2 atama olacagını düşünürsek ki 3. atama bile olabilir sayı az olsada, sıralama da ilk 4000 kişi atanır bana göre, tercih kesinlikle çok önemli,

Ama ne olarak atanır Kaç bini memur kaç bini hizmetli olur. Yukardaki puanlardan bakarak 88 bin pıuan alan 467 ise 90 binigecen cok az. Gerçekten tercihler önemli oluyor sanki 80 binin üstüde memur olabilir gibi geliyor bana

Hocam bu hizmetli ne oluyo acaba yinede memur mu olmuş oluyosun ozaman

84.4 puan ve sıralamam 1100 arkadaşlar sizce Konyada bir yere atanabilir miyim ?

Ekpss'den 100 aldım atanırmıyım?

merhaba iyi akşamlar arkadaşlar kafam çok karıştı ...100 aldım 7.sıralamam ,sınavdan atanma şansım olurmu sizce???

82 puan almışım sıralama 1960 sadece genel kültür çalıştım anca bu kadar yapabildim herkes 90 üstü aldığına göre şans yok gibi ortaöğretimden kaç kişi alırlar bilen varmı tahminen

Küfretsen daha iyiydi 70 75 puan alan son atamada bir yere girebilirmiyim diye düşmemeye oynayan takım gibi hesaplamalar ile kara kara düşünüyor.Sen 100 puanla atanırmıyım diye soruyosun.O puanın daha ötesi varsa bilemem tabi :)

Bu kadar milletle dalga geçersen atanamazsin:mad:

bende 78 puan almışım atanırmıyım

ortaoğretim puanım ve ortapedik engel oldugu için,büyük şehir yazacağım o yüzden sordum,çünkü 90-95 te bile atama olmayabiliyor bunu siz daha iyi biliyor sunuz.

kesın zıhınselden gırmıssındır yada torpıllısın

Üst Alt