Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Nisan ayı evde bakım maaşı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
by_34;

yattı deyince kimse yazmıyor artık parayı duyunca herkes gitti sanırım :eek: :confused:

arkadaşlar bundan sonra herhangi bir yeri aramanıza gerek yok...444 00 00 arayıp hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz..saygılar

Arkadaslar mugla yattimi biz hala alamadik alan varmi

İSTANBUL YATMIŞTIR HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN::eek:

istanbuldan telle kontrol ettim maaş yatmış, hayrını görelim .

tşkler k.bakma maaşı aldığım gibi önce eczane daha sonra annem hasta olduğu için süreyyapa hastanesindeyim nu yüzden başka rumuzla yazıyorum acil çıkmak zorundayım hayırlı geceler

Herkese selam vallahi haftanın ilk günü maşallah sosyal hiz.müd.her ay oldugu gibi bu ayda canımızı sıktı kısacası istanbul yattımı aldım diyen varmı.....

BU ARADA SAFARİ EMEGİNE SAĞLIK.....

gitme değil inan çıkma zorundaydım + ben değil seslendiğim herkesin buna sağduyu ile yaklaşması hayırlı geceler

Arkadaslar muglamayosa sarkmis bunasil is yaziklar olsun

Merhaba arkadaslar muğladan haber yok mu daha alan yok mu

Merhaba taner mayısa sarkdıgı kesin mi bilgi nerden geldi

Taner bilgiyi nerden aldın

Bi mugla kaldı bu nasıl iş yazıklar olsun

arkadaşım üşenmedim sosyal hizmetleri aradım bir bayan çıktı sistemdeki hata dedi ama ankarada yolladık diyo yalan söyleyen hangi makamsonrada devlet yanınızda diyorlar (nerede bu devlet gören varmı)

yasin kardeş telefonunu vereyim sosyal hizmetlerin sor 2141240 muğla biliyon 252 kodu sende isyan et belki faydası olur

Arkadaşlar bilgisayarı bugün yeni açtım.Küçük bir tamir işim vardı.
Muğla halen yatmamış.Ablam gidip sordu.
Nisan sonuna sarktığını biliyorum.Eğer mayısa sarkarsa eyvah yandık.Borç yedik o da bitti.Borç da bulamıyacam.

allah kolaylık versin kardeşim.....

sağolasın kardeş ameliyat oldu 3 gün önce p.tesi gecesi ben bekledim düngecede hanım ama bu sabah sevindirici haber geldi gözlerini açmış durumu çok iyiymiş belkide bu yüzlerce kişinin duasıydı

rabbime sığınarak söylüyorum belkide 1 engeç 2 haftaya kalmaz evde olur sağlıcakla kalın

yüce ALLAH-a emanetsiniz

arkadaslar gözünüz aydınnnn muğla yattıııı

Ahmet Akkuş;
ahmet abi çekebilirsin gözün aydın muğla yattı

bodtaner;
taner kardesim gözün aydın muğla yattı çekebilirsin........

Teşekkürler Yasin 4806.
Siz paranızı çekin ondan sonra tam inanacam o kadar çok gidip sorduk ki,inşallah tamamdır.
Bu arada ilk kez evde bakım parası alacağız.İlk kez alırken ödeme emri mektubu vb bir belge geliyormu Muğla sosyal yardım dan,eğer gelmeden para alamıyacaksan ödeme belgesi bekliyecem.

Ahmet Akkuş;

ahbet bey bugun cektik eksik yatmıs ama 509 tl aldık

il alırken ne oluyor o konuda bilgim yok normalde 590 tl yatıyordu bu ay 509 tl yatmış muğla olarak

Teşekkürler Yasin4806.
Hayırlı olsun ben Datça nın köyünde oturuyorum.İnşallah sorun çıkmadan alırım.
Paranızı güle güle harcayın.

fethiye ilcesi olarak dün cektim arkadaslar 509 tl yatmıs bilginize.......

muğla dün yattı arkadışım

evet... fethiye de 510 tl yatmış..sosyal hizmetlere soralım ..

fethiyede olan arkadaşlar sosoyal hizmetlerden aldığınz cevabı paylaşırmısınız.ailem ( annem) de510 aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt