Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Nisan ayı evde bakım maaşı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cazador;
şimdi sordum bankaya daha yatmamış bide öğleden sonra bakalım bazem öyle oluyor, umarım bu gün yatar.....

İstanbul maalesef pazertesi günü alacakmış çok sinirlendim çoooooooooooook...:mad:

22.04.2011 itibariyle Adıyaman evde bakım yatmıştır 570 lira ilgililere ve kamuoyuna duyrulur...

evet hüseyin yılmaz yattı şükürler olsun :) ADIYAMAN / KAHTA yattı. 570 tL;)

Arkadaşlar şimdi sizlerde istanbul için söylüyorum hepiniz şu sosyal ilhizmetleri arayın yoksa parayı çarşamba vereceklermiş birtek ben ısrar ediyormuşum bukadar para için lütfen istanbul şu nummarayı ısrarla arayıp paranın neden yatmadığını üstüne basa basa sorun onlara kalsa para henüz gelmemiş bende yalancısınız gelen parayı nerden yatırmıyosunuz diye tartıştım erken alınca iyide üçgün geç gelince kötümüymüş lafa bakaın sanki babasının cebinden veriyorlar tel442-31-62

oscar71;

şimdi aradım yetişmemiş çarşambaya yatacak dedi....ne diyebilirsinki

Ben az önce ankarayı aradım ordan da dediler ki sizin paralarınız 1 ay öncesinden yatıyor vermeleri gerekiyor dedi ama yetkili kişi alanyada konferans dalarmış 1 hafta sürer dedi .

oscar71;

böyle birşeymi olur ya bu kadar insan onun . kahyasımı olucaz bu kadarınada pess artık her ay aynı dert aynı tas

öncelikle .:: Devlet Bakan Selma Aliye KAVAF ::. - bu adrese iletişim formunu doldurup derdinizi sıkıntınızı çekinmeden anlatın üye olduğunuz sosyal veya külterel tüm sitelerde bu konuyu açın size destek vermeleri için onlardan destek isteyin yani öncelikle sanalda tanıdığınız arkadaşlar yakınlar uzak kişiler her kim olursa olsun kendilerine site içi msj veya mail msjı atarak bu adresi verip durumu anlatın formu doldurması gerektiğini söyleyin ve yine üye olduğunuz sitelerden konu açıp özellikle dikkat çekici konu başlığı atıp konuyu anlatıp forum adresini verinki herkes anlasın sizin durumunuzun ne olduğunu sakın çekinmeyin siz değil sizi bu duruma düşürenler utansın

ben şimdiden en az kendimle beraber 100 e yakın forum gittiğine inanıyorum ve bu yatana kadar dvm edecek

eee siz ne bekliyorsunuz hala hadi öncelikle yukardaki linki tıklamakla başlayın

safari_054;

bende yolladım bakalım bi işe yarıycakmı, hemen okuycaklarmı mesajımızı çarsambayı bulmasa bari.......

bende şimdi ist aradım. maaşlarla ilgilenen kişinin cenazesi varmış o yüzden gecikmiş. 27 son gün mutlak yatar dediler. yazıklar olsun koskoca sosyal hizmetler bir kişinin cenazesiyle sarsılmış.

Sağol sayın Safari kardeşim verdiğin adres için bende şimdi şikayette bulundum ve bizlerle nasıl alay edildiğinide dile getirdim umarım bir işe yarar ve bu maaşgünlerimiz artık eziyet olmaktan çıkar inşallah Bakanımız da yazımızla ilgilenir...

arz77;

koskoca istanbulla 1 kişimi ilgileniyormuş yuhhhhhh yani hem ne cenazesi böyle yalanın ben ta ............. anca dalga geçsin şerefsizler tabi oturdukları yerden alıyolar maaşlarını tuzları kuru nasılsa tok açın halinden anlamaz.

sosyal veya kültürel sitelerde nasıl yazacağınız konusunda zorlanıyorsanız bu benim yazdığım konuyu kopyalayıp içindeki kendi sorunlar vb kısımları değiştirerek msj atmanızı istiyorum

!!!-LÜTFEN GÖZ ATIN ACİL-!!!
beni tanıyan tanımayan saygıdeğer arkadaşlarım lütfen 10 dk nınızı bana ayırmanızı istiyorum
baştan tanıyan arkadaşlarıma ve sanalda olsa can dostlarıma sesleniyorum biliyorsunuz oğlum hem kişisel hemde bedensel engelli ve kendisine bakmakla yükümlüyüm her ay almam gereken 4 çeşit ilaç var ve hem bakım hemde ilaç almam için devletten maaş alıyorum
fakat bu ay her neden ise çeşitli bahaneler uydurularak gecikme yapılmak isteniyor şimdi sizden manevi destek bekliyorum lütfen aşağıda vermiş olduğum linki tıklayarak bana manevi destek vermenizi istiyorum
bana 10 dk yı ayıran kısaca destek veren vermeyen tüm herkese şimdiden teşşekürü bir borç sayıyorum yüce ALLAH işinizi rast getirsin
.:: Devlet Bakan Selma Aliye KAVAF ::. - bu adrese TÜZEL KİŞİ BSŞLIĞINDA MSJ ATMANIZI RİCA EDİYORUM
SAYGILARIMLA

fecebook.j

safari arkadaşım msj attık ama bugün bir değişiklik olucağını sanmıyorum carsamba dediler bikere mecbur bekliceğiz.......

bende bekliycem

bekliycem ama ozaman aşımındada kaç kişiye duyuracam ve msj attıracam bende bilmiyom

her nekadar olursa olsun bunu hem mecburiyetten hemde bir görev saydığım için yapıyorum

burdan şimdilik çıkıyorum gelecem birazdan

arkadaşlar ist yatmıştır güle güle harcayın ..

444 00 00 arayıp öğrendim hesapta para gözümüz aydın

serengeti;

eminmisin arkadaşım ?

madem yatıracaklar neden bu kadar laf söyletiyorlar küfür ettiriyorlar kendilerine çok mu meraklılar :mad:

hımmm demek isteyince oluyormuş haber verdiğin için çok sağol bağlantı kurduğum tüm herkese bildirecem güle güle harcayın

iyi günler

yüce ALLAH-a emanetsiniz

sayın safari bu maaş buğün yatmazdı sen bize bu mailleri attırmasaydın dediğim gibi kalabalıktan güç doğar boşuna dememişler isteyince nasıl yatırıyorlar...

Sizin sayenizde almış olduk yoksa kesinlikle buğün para vermiyeceklerdi.

ben bişe yapmadım kendim hem mecburdum sonuçta bir can var ortada kadına söz vermişim ayın 254 inde ilaç paranın yarısını getircem diye hemde bi görevdi onun için diyom ben bişe yapmadım ve şimdiye kadarda neredeyse tüm konulara ve attığım özl msjlara bağlantı kurup uyardım hayırlı günler size

arkadaşlar ilginize çok tşk bnd anca burdan takip edebiliyom güle güle harcayın tşk

safari_054;

bence sen çok şey yaptın teşekkürederiz gerçekten her zamanki halimiz böyle artık sıksık email atalım buna bir çözüm bulunsun böyle olmuyor iş gibi olduk maaş verdiler vermediler insanların buna ihtiyacı var ondan alıyorlar ihtiyaçlarınıda karşılamak için zamanında alınması gerekiyor o yüzden böyle şeyler olmaması gerekiyor bizi böyle oraya buraya email atma laf atma küfür etme durumlarına sokmasınlar çözüm bulsunlar alan arkadaş var ise haber verirse iyi olur ona göre haraket edelim tekrar teşekkürler

safari :)(F)

Herkese selam vallahi haftanın ilk günü maşallah sosyal hiz.müd.her ay oldugu gibi bu ayda canımızı sıktı kısacası istanbul yattımı aldım diyen varmı.....

BU ARADA SAFARİ EMEGİNE SAĞLIK.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt