Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Haziran ayı 2. dönem 2022 maaşı alan iller ve tutarları..?

DURSUN_08;

sevgili arkadaşım bu konuda kesin bilgi sahibi misin? Gerçekten 2022 maaşını aylık olarak mı alacaz. Peki bu ne zaman yürürlüğe girecek. TEMMUZ AYINDA tekrardan 2022 maaşını aylık olarak alabilecezmi? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını esirgemesinler lütfen.

yok arkadaşlar ordaki (1 aylık) yazısındaki durum şudur.. aldığınız son aylığın 1 aylık tutarıdır o.. üç ile çarptığınızda aldığınız üç aylık miktarı çıkar ortaya..
her ay maaş vereceklerini sanmıyorum..vede öyle birşey söylenmedi..

LORİS arkadaşım ben sgk başkanlığı ankara balgat a dilekçe gönderdim bana geri yazıda aylık olarak alableceğimi söylediler ayrıca alo 170 i aradım ordada aynı bilgiyi verdiler yani aylıklarımız 3 ay yerine aylık olarak ödenecek ve kesinleşmiş dediğim gibi 1 ay kadar zaman olabilir bakalım inşallah aylık olarak ödenir herkez sıkıntıdan kurtulur.ve zaten maaş evrak takiptede gerekli açıklama yapılmış yasal dayanak Sosyal Güvenlik Kurumu - ES 2022 Evrak Takip Uygulama bu adresten TCKN sorgulayarak maaş sayfasınıı açıp bakmanızdada fayda vardır. bilginize sunarım...

inşallah da sen aylık olarak alıbnması için dilekçe vermişsin ondan dolayı sana özel aylık olarak vrebilme ihtimali doğabilir. Özel olarak dilekçe verdiğin için sana özel aylık olarak maaş verebilirler yani. Ama bu durum dilekçe vermeden herkes için geçerli olacaksa çok iyi olur. Ama sen kesin diyorsun kaynak olarakta evrak takip sitesini veriyorsun bence o sgk statüsünde her alınan maaş aylık türünde tekabil ettirildğinden orda ondan aylık kısmı yazılmış olabilir. Bakalım aslında alo 170'i birde benarayım bakalım ne diyecekler. Ama yarın cumartesi olmaz. O zaman pazartesiye kalır oazamn sounucu yazarım..

arkadaşlaar hiç heyecenlanmayın öle bişey yok.şimdi 170 aradım seyhen nh. cevap verdi 2022 maaşları her ay değil gene 3 ayda bir ödenecekmiş .ilgilenenlere duyurulur.

peki istesek aylığa çevirebiliyormuyuz 2022 üç aylık maaşı?

LORİS ARKADAŞIM:alo 170 i aradığın zaman müş hizmetleri arkadaş çıkıyor.ve kendi adına forum oluşturuyor.ama aylık almak isteyen arkadaşlar SOSYAL GÜVENLİK KURUMU PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL YARDIMLAR DAİRE BAŞKANLIĞINA ANKARA ŞEKLİNDE VE AYLIK İLE İLGİLİ DİLEKÇE GÖNDERİRSENİZ KURUMDAN 15 GÜN İÇERİSİNDE YAZILI AÇIKLAMA GELECEK VE EĞER YÜZDE 70 VE ÜSTÜ RAPORUNUZ VAR İSE AYLIK 316.14KRŞ EĞER 70 ALTI RAPORUNUZ VAR İSE 210 TL 65 YAŞINI DOLDURMUŞ YAŞLILIK MAAŞI İSE HER AY AYLIK ÖDEMELERİ 105.33KRŞ DIR.BİLGİ EDİNİLMESİNİ RCA EDERİM.

arkadaslar bu aylıgı 3 bolme yolu yokmuymus bılenınız varmıdır

Üst Alt