Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Haziran ayı 2. dönem 2022 maaşı alan iller ve tutarları..?

alan arkadaslar doğum tarihinide yazarsa dağa iyi olacak sanırım...

bugün 7 haziran salı doğum tarihinin son rakamı 1-6 olanlar bugün alacaklardı alan arkadaşlar varsa yazsın lütfen merakla bekliyoruz..
doğum tarihi , rapor derecesi , aldığı tutar ı yazın lütfen.

Aksaray'da tc numarasının sonu 2 ile biten arkadaşlardan maaş alan var mı acaba _?
not : 68 Aksaray

2022 maasını alamayan arkadaşalr umutsuzluga kapılmasın primsiz ödemerli sistemleri güncelelndiğinden bazıların bilgilerine ulaşılamıyor biraz gecikmeli alacaklar

doğum tarihin sonu 1 ve 6 bugun alıyor 948 tl.

ben aldım.

cuma günü tekrardan kontrol edin eger yatmadıysa bir sorun var yeni sitem yüklendi bu ay karışıklık oldu örnegin 18 yaş altı maas alanlar vasisi değilde kendileri alıyor gibi görüküyor bazılarınki hiç görünmüyor

SoN_sAvAşÇı;
evet bugün

18 yaş altı rapor derecesi % 74 aldığımız tutar : 632 tl :confused:

dayicim;

ben daha almadım acaba kaç güne kadar almaz isem bişey olurmu örneğin 1 hafta para içerde kaldı bir sorun olurmu ?

keşke hepsi sabit olsa bu ne ya böyle şaçmalık :mad: ayrıca derecene göre az almısın :(

ozistar haklsın ama 18 yaş altı olduğundan rapor derecesi kaç olursa olsun tutar aynı ne yazık ki :(

1 hafta önemli değil kalır paran içerde tahminimce 1 ay kalır sonra geri ankara ya dönderilir. eğer öyle bir durum olursa dilekçe ile paranı tekrardan isteyebilirsin ve alabilirsin.

az önce aldım doğum tarihi 1984 %69 632 tl aldim

%75raporluyum ve 83lüyüm ün dün 948tl aldım. Sgk'da bilgi güncellemesi nedeniyle sıkıntı yaşanıyormuş...

bızımde son rakamımız 9 acaba bugunmu alacağız bılen varsa cevaplarsa sevınırım

bızımde son rakamımız 9 az önce postanedeydim alamadım cumartesi olabilir dediler

arkadaşlar ben aldım son rakamımız 9 cıktım aldım bugun 948 lıra aldım

Doğum tarihim 1989, % 92 raporumla, Antalya /Manavgat 948 TL bugün aldım...

arkadaşlar izmirde biz alamadık sgk aradım 170 nolu tlf dan bilgi edinin dediler aradığımda sanki bendeil de onlar benden bi sürü bilgi aldılar sonrasında da yersiz ödemelede iş yoğunluğundan dolayı yatmamış olabilir dediler ayın 15 kadar taip etmemezi belirtiler eğer yatmasa bidaha 170 aramamız gerekir lütfen bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsım tşk lr..

Sevgili perwer, şu anda sgk bu maaşlar hakkında güncelleme yaptığı için sizin gibi birçok arkadaşlarımız maaşını alamadı. Ancak telaş etmenize gerek yok, biraz daha sabırlı olun önümüzdeki hafta içi mutlka alırsınız...

KONYA
11 Haziran 2011 cumartesi
doğum tarihinin son rakamı 4 rapor oranı %70 %100 arası 948 tl aldım

arkadaşlar ben biraz önce postaneye gittim oglumun ozurlu maasını almak ıcın.18 yasından kucuk oldugu ıcın ben alıyorum.yatmamıs dedıler 170i aradım onlarda bu ay bi karısıklık oldu oglunuzun kımlıgıyle bırdaha baktırın dedıler baktırdım ancak oyle alabıldım orayı aramasam boyle bıseyden haberım yoktu.sonunda alabıldım 632 lıra:eek:

huso aynen bizim ki de öyle oldu ama ben aramadım hiç bir yeri önce baktık yatmamış ertesi günde baktık yatmamış diyince çocuğun kimliğini gösterdik öyle alabildik :)

merhabalar benim oğlum 8 yaşında dawnn sendromu ORANI YÜZDE YETMİŞ.ve 2 yıldır 2022 alıyoruz .en son aldığımız 3 aylık maaş toplamı 648 lira.NASIL OLUYORDA 948 VEYA 830 ALINIYOR ANLAMADIMKİ

2022 den yatan tutar sgklı çalışan içinde geçerlimi peki

ihstanbul.bildiğim kadarı ile sgk lı 2022 den faydalanamıyor.gerekçe ise.ya sgklı olarak devam edeceksin yada yeşil kartlı olacaksın .

mrb.bsb allah bağışlasın .çok tatlı bi kız.benimde oğlum var 8 yaşında.hayatım ömrüm herşeyim onun.halbuki ikizi var .ama tüm vaktimi oğluma ayırıyorum diyebilirim.işimiz çok zor biliyorum hep bi mücadele içindeyim .böylede olmak zorunda .allah sanada diğer annelere yardımcı olsun.

Üst Alt