Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Eylül ayı evde bakım maaşı yatan iller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tüm herkesin cuma mübarek olsun yarın cuma yani hafta içinin son günü yarında yatmazsa artık p.tesiye mi başka günemi kalır onu bilmem ama iş iyice gerçekten çığrından çıktı bazı illerimiz yaklaşık 2 hafta sonra 2 inci maaşını alacaklar ve bizim gibiler hala alacak diye bekliyoruz zamanıda gelince aynı ayda almıyonmu diyolar bumu aynı ayda almak bu konuyu es geçiyom yalnız es geçmeden önce tüm herkesten demiyim alamayan illerden destek bekliyom yarında eğer verilmezse sizlere 4 mail adresi verecem 2 bakanlık 1 kalem müdürlüğü 1 özel kısacası vereceğim bu mail adreslerine sizlerinde mail atmanızı rica edecem konuyu uzatmak istemiyom nisan mayıs ayını hatırlayın konulara bakın ne demek istediğimi anlarsınız ve çoğuda biliyo
ben şimdiden üye olduğum bir çok sitede bu konuyu açtım ve beklemedeyim burda olduğu gibi unutmayın özellikle facee de yakından veya uzaktan sanalda olsa dost olduğunuz kişiler manevi sorunlarınızı birbirinize böyle vb destek vererek aşabileceğiniz kişilerle paylaşın onlara özel msj atıp anlatın şimdilik çıkmak zorundayım tşklr...

Adanada haala yatmamış.Az önce 444 00 00 nolu Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradım.Geçen ayın kalan bakiyesini söylüyor ancak...

istanbul yattııııııııııııııııı.
herkese hayırlı olsun
iyi günlerde harcayın arkadaşlar.

evet ceydacık yatmış bende az önce baktım güle güle harcasın herkez

tşkler :)

unutmadan günün ilk saatlerinden itibaren hepsini kapatıyorum cumanız mübarek olsun

istanbul kesinmi arkadaşlar ona göre gidicem iyi günler

istanbul yattıya olay bitti almıyan iller alanların umrunda degil

Ekrem Kanar;

Hislerime tercüman oldun arkadaşım. Ben de İstanbul'un bu ay erken yatmasına üzüldüm. Herkes aldığı paranın hayrını görsün, ama bu ay erkenden millet ortalıktan kaybolacak. Her ay aynı şey oluyor.

safari_054;

Arkadaşım, eminim sen de yazdıklarının bir işe yaramayacağının farkındasındır. İinsanlara aylardır aynı şeyleri yazıp duruyoruz. Özellikle de ayın sonu ya. Bu başlık ve yazdıkların bir daha kimsenin umrunda olmayacak...

:) :)
geçen yıl sadece evde bakım maaşını alıyodum kredi kartı taksitlerim vb bu maaşla eşleşmediğinden dolayı hep faiz ödemek zorunda kalıyodum şubat ayından itibaren kendim ve birçok sanalda olsa sevdiğim içlerinde görüştüğüm insanlara durumumu arz ettim ve toplu olarakdan ankaraya dilekçe yolladık bu dilekçeler yaklaşık 1 hafta gibi sürdü ve tabi sayısını da bilemem lafın özü 2010 mart ayından itibaren benim maaş ayın 5 inden itibaren yatırılmaya başlandı bu nedemek bilirmisin arkadaşlığın sevginin güvenin azmin aşamayacağı duvarın olmamasının kanıtıdır
ben imkansızı istemedim çünkü haaa şurda çok önemli bi nokta var insan tekse eğer karanlık bir boşluktaki sessiz bir çığlıktır ??? bu doğru ayrıca
peki bu sene niye herkes gibi almaya başladım bunu doğal karşılıyom çünkü 3 aylıkda bağlandı ve hatta ona rağmen geçinilmesi hatta hergün yaşaması bile nerdeyse bir mucize olan dünyamızda birçoğu gibi yine sıkıntı yaşıyordum bundan dolayı 2011 in şimdiye kadar 3 ayını herkesten önce aldım hatta 1 tanesini ankaradan ...... bey sağolsun çok yardımcı oldular...

neyse bu konuyu kapatmak istiyorum ve kapatmadan önce sana bir çift lafım olacak
umudunu azmini sevenlerini sevdiklerini sanal veya gerçek hayatta hep koru ve say bu senin yaşamdaki en büyük hazinendir kardeşim ve meyvelerinide paylaşırsınız... :confused::confused::confused:
sağlıcakla kal
yüce ALLAH-a emanetsin...

slm arkadaşlar sivas maaşı ziraata yattıgı için erken yatıyor her ayın 21 de falan başlıyor benim tanıdıklarım aldı alıyolarda,malatya da ayın 23 den itibaren yatıyor fortis bank ile anlaşmalı herkese allah güle güle harcamak nasip etsin allah devletimize zarar ziyan vermesin amin....

ADANA bugünde yatmamış...444 00 00 bant kaydından öğrendiğim kadarıyla...Geçen ay 25 de yatmıştı galiba.Yarın yatar inşallah.

Arkadaşlar Muğla bakım parası yattı mı bilen var mı.
Telefonla bankayı arıyorum bilgi vermiyorlar.Sorun çıkarıyorlar.

adanadan haber yokmu arkadaşlar.........

SAAT 15:40 ve hala adana yatmamışşş.eylülün 26 sındayız ve biz henüz ağustos ayının maaşını alamadık.
arkadaşlar ne yapmamız nereye müracaat etmemiz gerekiyorsa yapalım.
bu ödemelerin belirli bir günü olması gerekiyor.bir çok sitede maaş yattımı diye topik açılmış,herkes bu düzensizlikten şikayetçi ama kendi kendimizi yiyip duruyoruz.başka birşey yaptığımız yok.çoğunluk biziz sesimizi duyurmak kolay olmalı.nereye mail atarsak daha etkili olur? bu konuda yardımlaşalım
lütfen

galiba dün yazdıgım msj adminin hoşuna gitmemiş yazdıgım msj silinmiş hayrola buradada sansürmü var benim burada olmam önemli degil ama önemli olan herkese saygılı olmak eger siz kendi grubunuza saygı göstermezseniz kimse size saygı göstermez

ekrem kanar ;
1-Verdiğiniz isim bu bölümün admini değil Başlık amacından uzaklaşmasın tartışma olmasın diye mesajınız silinmiştir. Sansürle alakası yoktur.
2-Bu bölümde aylık alan iller yazılmaktadır.
3-Şikayetlerinizi 2009 yılında açılmış http://www.engelliler.biz/forum/evd...-ve-onerilerinizi-yazar-misiniz-lutfen-3.html bu başlığa yazar ve orda dile getirirseniz sevinirim.

iyi forumlar....

gaziantep bugün yatmıştır. g.antepli arakadaşlar her ayın 27 sinde düzenli olarak yatmaktadır bankalara daha erken giderek madur olmayın

Muğla ve ilçeleri evde bakım parası yatmıştır.Bugün Annem gidip aldı.

ADANA 19.45 saat itabari ile YATMAMIŞTI::::inşallah yarın yatar.adanalalı arkadaşlara sağlık ve sabır diliyorum..

gerginlik bitsin hadin:)kırmayın birbirinizi.. ADANA yatmıştır.600 tl.güle güle harcayın.

Evet Burcu doğru söylüyor.Bir kaç gün için bu kadar sitres yapmayalım arkadaşlar.ADANA yattı geçen aydan 3 gün sonrada olsa sonuçta yattımı yattı...Herkeze hayırlı ve Bereketli olsun İnşallah...

dün adana shçeki aradım çok itici bir şekilde kendileriyle alakası olmadıgını listenin deftarlıga verildigini ay sonuna dogru bankaya bakmamı söyledi bimer 150yi aradım onlar vali yardımcılıgına yönlendirdi vali yardımcısı çok nazik ve kibar bir uslup ile listelerde bazı yanlışların oldugunu ve en kısa zamanda bunun giderilecegini anlattı işte sosyal devlet anlayışı bu olmalı tşk sayın vali yardımcım ve nihayet adana yattı

yaa vali yardımcısı diyorsun gayet nazikti o konumuna rağmen sizi bilgilendirmiş ..ama shçek teki de aynı uslupta olmalıydı yazık ne hale geldik!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt