Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Eylül ayı evde bakım maaşı yatan iller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keşke düzenli ödense herkes rahat bir nefes alacak ama nerde....

eylül ayı evde bakım aylığı aln iller ;........

Çanakkale
Balıkesir
Ş.urfa
Kırıkkale
Bursa
Osmaniye
Tekirdağ
Samasun
D.Bakır
Edirne
Kocaeli
Kastamonu
Konya...........

19 Eylül 2011 Saat:17:55 İtibari İle Ankara Evde Bakım Ücreti Yatmıştır Saygılar.....

bu ay zamanında da olsa banada lazım onun için sakın 8 çizim deme

kuzeyde horon doğuda halay güneyde misket batıda lambada çekensin ama istanbul a gelince gülün ele değil göze batanısın yalnız

son rutuşların istanbul 8 çizim deme 64 e katlanırsın....
:confused::confused:

S.a arkadaşlar .herkese hayırlı günler .ankara maaşları yatmıştır. Güle güle hercayın.

Ne oldu bizim Kütahya,ya 10-17 arası yatardı.Bugün ayın 20 si bankaya sordum maaşlardan haber yok.

Çanakkale
Balıkesir
Ş.urfa
Kırıkkale
Bursa
Osmaniye
Tekirdağ
Samasun
D.Bakır
Edirne
Kocaeli
Kastamonu
Konya
Ankara
İzmir
Karabük....

Adıyaman / kahta evde bakım maaşı yatmıştır. 599.24 tl

Ordu İli 12'sinde ilgililerin hesabına yatırılmıştır.

Ordu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü

Çanakkale
Balıkesir
Ş.urfa
Kırıkkale
Bursa
Osmaniye
Tekirdağ
Samasun
D.Bakır
Edirne
Kocaeli
Kastamonu
Konya
Ankara
İzmir
Karabük
Ordu
Adıyaman... to be contined...:)

evde bakım maaşı almıyorum ama dikkatimi çekti...heray bu forumda maaş alan iller hangisi kimler aldı diye konu açılıyor...birbirlerini haberdar etmeleri açısından güzel bir davranış..benim öğrenmek istediğim bu maaşı hakedenlere neden 2022 gibi kımlık nolarına göre aynı günlerde verıldiği halde bu maaşda farklı tarihlerde veriyorlar..aynı zamanda verilemez mı ..neden heray engellileri yoruyorlar..madem bu maaşı alma şartını taşıyorlar herkese aynı günde verin yormayın diyesim geliyor...

bosverMUSTAFA bey gerçeken haklısınız,bende uzun süredir takip ediyorum bende çocuğum için alıcam kısmet olursa buay,takip ediyorum her ay bugün yattı şugün yattı diyerek insanları burada değişik durumlara sokuyorlar.

bosverMUSTAFA;

türkiyede işler böyle yürüyor birileri cebe indirecek diye milleti bekletiyorlar

selam istanbullular arkadaşlar muhtemelen p.tesi alıcagız inşalalah yanılaırım biz hep ankaradan 1 hafta sonra alıyoruz bu zamana kadar hep böyle oldu p.tesi ankara aldı bizde ayın 26 alıcaağız galiba inşalalah yanılırım ama sanmıyorm söyliyeyim deidim ben çok dikkat ettim hep böyle oldu....

geçen ay 23'ünde yattı istanbul, yarın belki yatar.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt