Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vizyondaki Filmleri Bu Başlıkta Önerebilirsiniz..

Nadide Hayat

Çağan Irmak yine harika ir iş çıkarmış ortaya..Eşinin ölümünden sonra boşluğa düşen ve kendine yeni bir hayat kurmayı başaran Nadide'nin, Nadide'lerin hikayesi..Zevkle,keyfle izlediğim ve birçok şey öğrendiğim bir film oldu...

limitless-poster-7.jpg

SphiNX, Limitsiz eski bir film değil mi?Ben onu yıllar önce izledim diye hatırlıyorum..

[FONT=helvetica]

Gelecekte dünya için yeterli kaynak bulunmamasıyla birlikte, oksijen miktarı azalmakta ve yeni bir nesil için uygun bir yaşam ortamı ilerleyen yıllarda beklenmemektedir. Tüm dünyadaki insanlar toprağı işlemeye odaklanmış sadece yemek ihtiyacı için çalışmalarını sürdürmektedir, işte bu çiftçiler arasında eski NASA pilotu mühendis Cooper’da yer almaktadır. Cooper 2 çocuğu ve babası ile birlikte çiftlik hayatı süren zeki bir insanken, NASA’daki çalışmalarını dünya şartları yüzünden icra edememesi her zaman içinde ukte kalmış birisi olarak karşımıza çıkmakta, yakın zamanda eşini kaybeden Cooper tüm sorunlara kendisinin göğüs gelmekte olduğunu bilen birisidir.[/FONT]

[FONT=helvetica]Bazı anormal fizik olayları neticesinde, aslında hiç var olmadıklarını bildikleri bir resmi merkez ile karşılaşan Cooper’ın, bir davet sonucunda dünyadan ayrılması gerekmektedir. İşte tüm olay burada başlamaktadır, [/FONT]

Garip bir koleksiyoncu filmi sonuna kadar izleyin

İftarlık Gazoz

Adem'in din ve siyasete çocuk aklıyla anlam vermeye çalışması ve hayatından bu uğurda vazgeçmesini anlatan,dramatik bir hikaye...

Duygusal ve komedi tarzında sıkılmadan seyredecebileceğiniz bir film.kardeşim benim

Annemin Yarası

Yönetmen ise Ozan Açıktan
Oyuncular : Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş

Bebekliğinden itiaren yetimhanede yaşayan Bosnalı Salih, 18 yaşına basınca anne ve babasını bulmak üzere ayrılır.. Sonrası ise içler acısı bir hikaye...

Spotlight filmini öneriyorum.Zaten film bu yıl en iyi film Oscar ını aldı.
Vatikana bağlı kliselerde papazların çoçuklara taciz olaylarını araştıran bir gazetenin haber servisini olayın ortaya çıkışı araştırılmasını ve yaşananları anlatıyor.Film gerçek bir hikayeye dayanıyor.
Ülkemize pedofili haberlerinin iyice ayyuka çıktığı bu dönemde izlenmesi ile yerin kişilerin değiştiğini ama zihniyet ve sapıklığın aynı olduğunu anlaşılacağını düşünüyorum.
Herkese İyi Seyirler

Size bir film önereceğim ama film 1993 yılında gösterime girmiş adı Bugün aslında dündü size izleyince saçma gelebilir ama verdiği mesaj çok önemli izlerseniz anlayacaksınız ve asla pişman olmayacaksınız

Şu sıralar vizyonda korku ve fantastik türün iki güzel örneği olan Korku seansı 2 ve Warcraft var...İkisi de çok başarılı.

Korku seansı 2 kesinlikle son yıllarda izlediğim en lezzetli korku/gerilim...Ses efektleri muhteşem...puanım 8,5

Warcraft da fantastik aksiyon. Oyunu hakkında bilgim yoktu o yüzden film olarak değerlendirdim . Fantastik dünyayı sevenler ve tanıyanların ilgi ile izleyeceğini düşünüyorum. puanım 7

Önce birincisini izlemenizi tavsiye ederim güzel bence

Sihirbazlar Çetesi 2

Vizyon tarihi 10 Haziran 2016 (2s 5dk)
Yönetmen Jon M. Chu
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson devamı...
Tür Gerilim, Aksiyon, Komedi
Ülke Abd

L3M0oG.jpg

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1
bu filminde önce birincisi ve ikincisini izlemenizi tavsiye ederim 1- uyumsuz 2- kuralsız

Vizyon tarihi 11 Mart 2016 (2s 0dk)
Yönetmen Robert Schwentke
Oyuncular: Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels devamı...
Tür Bilimkurgu, Macera, Aksiyon
Ülke Abd

bb1R5b.jpg

SENDEN ÖNCE BEN

Kaza sonucu engelli olan adamın ötenazi isteğine karşı yaşananları anlatıyor...Bazen sevdiklerimizin gitmesine izin vermek gerekiyor diye düşündüğüm ve kabullenmemde yardımcı olmuştu kitabı...Filmini de çok beğenerek izledim...İzlenmesini şiddetle tavsiye ediyorum :)

Sinema da bu yıl izlediğim iki film den Deliler i hiç beğenmedim Müslüm güzeldi tavsiye ederim ...

Son düzenleme:
Üst Alt