Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üyeliğini sildirmek isteyen birinin yasaklanması

Şöyle düşün benim yasakladigim üye platformdan atilmiyacak. Ben zaten yasaklı üye olayina karşıyım. Bunun nedeni bazı üyeler diğer üyelerin üzerine gidip hakaret ederek admine özelden mesaj yazarak askıya ya da yasaklı üye yapmak için ellerinden gelen her yöntemi deniyor. Bunu yapan üyeler cafe bölümünde geyik muhabbeti yapar ama platformda forum sorularına asla cevap yazamazlar. Bunun nedeni bilgisiz ve deneyimsiz olmalarıdır. Tek bildikleri goy goyluk yapmak.

Anladım anladım😁
Saygı duyduklarımda var,Hepsini dahil etmemekle beraber,Biz onlara gereksiz diyoruz,boşa sistemi yorma diyoruz,
Bülent abi bir temizlik yapar diye umuyoruz.tutup beni temizliyormuş🤣🤣
Haydi ALLAHA emanet. Uyku tutmuyor,hiçte uyumadım .kötü bir gün yaşadım,biraz kendime gelmeye çalışıyorum..iyi geceler...

bu bahsettiniz adaletsiz durum tam da bana yapıldı cafe de bir qrup tarafından...birileri beni destekledi diye benim uzerime qelmeye baskı yapmaya taciz etmeye başladılar cevap verince de siteden attiriyorlar insanlari ...beni tehdit etmediqi kaldı bu qrubun sadece heralde yakında tehdit de ederler beni böyle zorba insanlar qormedim ben ...koruma ve dokunulmazlik istiyoruz tıpkı diqer üyeler qibi...birilerinin beni desteklemesi bu cafede ki qrubun bana saldirmasina neden oldu ...açıkçası tehlikedeyim can quvenliqi istiyorum cafede ki qruba karşı..birileri beni cafe de destekledi diye beni öldürecek bu qrup resmen lutfen bana koruma quvenlikci verilsin...bana hanqi hakla bu şekilde baskı yapiyo cafede ki bu qrup sirf birileri beni destekledi diye ...lütfen cafede ki iki kişiden beni kurtarın !!!!!!

Son düzenleme:
üyeliğimi silmek istiyorum. yardımcı olurmusunuz

Bende ne gereksiz yaygara yapmışım yahu :D
Engelledilerse engellediler,ne bu tantana :D
Özürlerimi iletiyorum sayın yönetim :)

Benim kanaatime göre en zor iş insanların ağız kokusu çekilen işler. Veya bir başka şekilde şöyle de diyebiliriz, en can sıkıcı işler insanlarla muhatap olunan işler. Nedir bunlar? İlk akla gelen taksi şoförlüğü, tezgahtarlık vs. Lâkin sanal alemde yani bizim bu sitede yöneticilerin işi zor. Binlerce kişi ile uğraş babam uğraş. O nedenle yöneticilere yardımcı olmak ve ortamı haddinden fazla zorlamamak/germemek gerek.

Selametle..

Üst Alt