Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üyeliğini sildirmek isteyen birinin yasaklanması

denizkızı

Aktif Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
4
Evet,bana bunun açıklamasını yapacak birini arıyorum. Sırf üyeliğini sildirmek istedi diye neden bir üye yasaklı üyeler arasına alınır? Bunun dışarıdan nasıl göründüğünü farkında olan var mı? Sanki kurallara aykırı davranmış,sanki ahlaksızca mesajlar atıp gönderiler paylaşmış,sanki özelden insanları taciz etmiş, uluorta birilerine hakaret etmiş... Evet bahsettiğim kişi Taz ve yaptığı sadece üyeliğini sonlandırmak istemekti ama nedense bir çok isteyenin bu isteği karşılanıp üyeliği silinmişken Taz yasaklı üyeler arasına alınmış. Burda adamına göre mi muamele yapılıyor? Madem öyle Fatih size ne yaptı da yasaklı üyeler arasına aldınız? Daha önce de alakamın olmadığı insanla hesabımı birleştirip benim burda rezil olmama sebep olmuştunuz ya neyse o geçti. Ama sırf üyeliğini sildirmek istedi diye birini yasaklı üyeler arasına almak oldukça garip...

Şilan, üyelik silinince forum sitelerinde yer kavgası baslar silinmesi gerekmez askıya alınması daha mantıklı

Ben askıya alınmasından bahsetmiyorum direkt yasaklı üye olmuş.

Ayrıca gir üyeliğini sildirmek/kullanıcı adını değiştirmek isteyenler başlığına üyelikleri silinmiş insanlarla dolu ama nedense taz yasaklı üye olmuş.

Bir yanlışlık olmuştur yada kural ihlali yapmıştır asabi bir kişiliğe sahipti taz, hatırlarsın mükerrer üyelik sanılmıştı senin başına gelen mutlaka bir yanlış anlaşılma olmuştur.

Taz kendi ricası ile üyelık silin veya askıya alın dedi .

Mükerrer girişler olmasın diye tüm üyelık silme işlemlerini askıya alma ile yapıyoruz . Kişisel ayrım veya hak olarak değil tüm üyelik silinme işlemlerinde uyguluyoruz .

Üstüne basa basa tekrar söylüyorum,askıya alınmamış yasaklanmış. Benim bildiğim yasaklama site kurallarına aykırı bir davranışta olur,taz ne yaptı da askıya alınmak yerine yasaklandı? Başka üyelerin talebi üzerine üyelikleri silinirken veya askıya alınırken Fatih yasaklanacak ne yaptı diğer üyelerden farklı olarak?

denizkızı sana katılıyorum, kesinlikle ayrımcılık var burada, aynı şeyi bi başkası yazsa kimseden ses çıkmıyo, ben yazınca toplu olarak saldırıyolar, sebep nedir, çözemedim yani,kimseyle sorunum yok, olamaz da, çizerek mi anlatcam bunu yani

Mod -DORLION- abi gerekli açıklamayı yapmış dağılabilirsiniz

Muhtemelen bu yorumdan sonra yine banlanırım😂 ama onlardan korkan onlar gibi olsun ... Defalarca banlandım

Burda mod sana hakaret edebilir ama sen edersen banlanırsın😂 elimde özelde yazılanların ekran görüntüleride var.:.

Sana bir üye hakaret ederse o üyenin hakaretini sildirir saklar karşılık verdiğğn için yine seni banlar😂

Şurda engelliler yararına paylasım yapan kaç kişi var? Adamlar oyun oynuyor aksama kadar yararlı paylasım yapanlar banlanıyor

Biz ettiğimiz hakaretinde lafında arkasındayız siz arkasında olamazsınız çünkü haksızlığınız ortay çıkar adamlık yetki ile olmuyor😂

Sistem hata verdi mod yok mu mod mac72 cevab hakkı dogru yönetime

Kardeş mac72 yi bilmem gördüğüm kadarı ile kendi halinde orta yolcu efendi bir insan ama banlayan kimse hodri meydan tüm forumun önünde özeldeki mesajları dökelim ortaya bakalım kim hakaret etmiş kaldıki adı üstünde özel foruma mal olmayan bir yerde banda olmaz adam hakaret ediyor sen edince seni banlıyor 😂

Oryantalizm i dansözler ile karıştıranlar var yanlış biliniyor oryantal baska bisey oryantalizm baska birsey

Doğrusu

Oryantalizm ya da diğer adlarıyla Şarkiyatçılık, Şarkiyat; Yakın ve Uzak Doğu toplum ve kültürleri, dilleri ve halklarının incelendiği batı kökenli ve batı merkezli araştırma alanlarının tümüne verilen ortak ad.

OturanBoğa evet kendisne sordum,aldığım cevap üyeliğinin silinmesi/askıya alınmasını ve açtığı başlıklardan üç tanesinin kişisel bilgilerini içerdiği için silinmesini istemek olduğunu söyledi. Hala bunların siteden yasaklanmak için yeterli sebepler olduğunu düşünmüyorum. Burda yasaklanıp sonra başka nickle gelenler oldu,askıya alınıp yine başka nicklerle gelenler,yazdığı ttüm mesajları sildirip burda paylaşıma devam edenler... Bütün bunkarın içinde fatihin neden yasaklandığına anlam veremedim ben. Desiğim gibi fatih yani taz dönmek,siteye gelmek istediğinden değil ama burda bu kadar zamandır siteye katılım sağlamış bir insan ve onun bu şekilde yasaklanması dışardan hiç de hoş görünmüyor. Özellikle yukarda verdiğim örneklerde olduğu gibi bir çok kişiye toolerans tanınmışken taz üyeliğini ve açtığı başlıkları sildirmek istedi diye neden yasaklı üye oldu?

denizkızı

TAZ'a özel bir durum yok. Bunu düşündürecek ne var onu da anlamış değilim. Olayı da anımsamıyorum. Sadece gitmesin diye dil döktüğümü anımsıyorum o kadar. O bana "dönememek üzere yasakla" demiştir ki ben o şekilde yasaklayayım. Kendisi bundan rahatsızsa ve askıya aldırmak istiyorsa, email yazsın, ben ne istiyorsa yapayım

Askıya alınmak olayını bir türlü anlamamışımdır kişi girmek istemezse girmez, kendilerine söz geçiremeyenlerin yöntemi mi bu?!

selda* Katılıyorum ama şöyle bir şeyde var. Burası belli bir zaman sonra alışkanlık yapıyor; adı üstünde engelliler sitesi; eskiden hırçınca kendime engel olamazdım. Şimdi 7-8 gün bile kendiliğimden girmediğim oluyor. Yani anlık karar çok veriliyor ve karşı tarafında bakış açısıyla bakmak gerekiyor. Karşımızdaki insanı bu davranışa sürükleyen şeyi bilemeyiz. En iyisi anlık karar vermemek.

Bence yıpranan kişi bi anlık öfke ile askıya aldırıyor gendini selda* haklı girmesin diyor işte sorunda burda öfkesi dinen insan anlık karar değişir

Tüm mesajlarımı silsinler ve üyeliğimi iptal etsinler. Bu platforma hiç üye olmamış biri olmak isterdim. Eskiden bilgi paylaşımı ve fikir alışverişi yapardım. Kaliteli, saygılı, saf ve temiz engelliler vardı.
Şimdi bakıyorum hep psikolojik sorunları olan insanlarla doldu.
Bizimde psikolojimizi bozmaya başladılar.
Artık bilgi paylaşımı yapmıyorum. Platformu sosyal ağ olarak kullanıyorum. Sadece arayan kişilerle bilgi paylaşımı yapıyorum.
Yönetim platforma daha kaliteli duruma getirmediği sürece artık böyle takılacağım.

Helsinki seni nasıl bankadılar yada sen kendini nasıl banlattın hayret ettim. İlginç

Muhtemelen bu yorumdan sonra yine banlanırım😂 ama onlardan korkan onlar gibi olsun ... Defalarca banlandım

Burda mod sana hakaret edebilir ama sen edersen banlanırsın😂 elimde özelde yazılanların ekran görüntüleride var.:.

Sana bir üye hakaret ederse o üyenin hakaretini sildirir saklar karşılık verdiğğn için yine seni banlar😂

Şurda engelliler yararına paylasım yapan kaç kişi var? Adamlar oyun oynuyor aksama kadar yararlı paylasım yapanlar banlanıyor

Biz ettiğimiz hakaretinde lafında arkasındayız siz arkasında olamazsınız çünkü haksızlığınız ortay çıkar adamlık yetki ile olmuyor😂

Doğruyu söyleyen 9 köyden kovulur. Bu üyenin her yazdığı doğru adminler bu platformda bazı GOLD üyelerin mesajlarını silip sizi askıya alabilir ya da yasaklı üye yapabilir. Hakkınızı aradığınız zaman haklı dahil olsanız eğer adminlerle aranız iyi değilse üzeriniz çizilir. Sonra platform aktifliğini kaybeder ve çöküşe geçer. Platformda aktif yazan üye sayısı bir elin 10 parmağını geçmiyor. Yasaklı üye olayını platformdan kaldırın. Yetkiyi üyelere verin yoksa platform çöküş dönemini yaşamaya devam eder.

@Helsinki seni nasıl bankadılar yada sen kendini nasıl banlattın hayret ettim. İlginç

Asıl seni nasıl bamladılar. Adminleri yalayıp üyelere hakaret eden bir tiptin.

Aslında biraz hak verir gibi oldum,

Nasıl bir algı içinine giriliyor bilmiyorum,ama.
Bilgili olmak üyelere olduğu kadar yardımcı olmak suc gibi bir şey 🤔korkarak yorum yapıyorum.sürekli bir karalama var.bülent abiyi bu olayın dışında tutuyorum,ondan pek bir şey görmedim sağolsun..
Ama modlar vardı modlar 😁 bir kaç tane de şeytane üye, çok fazla günahımı aldılar,onlarla şöyle musallaya uzanınca hesaplaşacağız,helal etmem hakkımı.

Arkadan atıp tutacağına,kapı numarasına kadar veririz verdiğimde oldu.gel gör neymişim kimmişim,günah almak ne kadar kolay.ama ödemesi zor olur,ölüm var ...

ayy ben silicem yorumumu cafede ki qrupla muhattap olmak istemem asla çünkü...

Son düzenleme:
Hep ileri geri konuşuyoruz da,şahsım adına şeffaf olmak lazım,Bülent abi bu formu idare etmek için kim bilir nelerle uğraştı, kim bilir ne tip insanlarla muhatap oldu. bize yansıyan;sert,gaddar,astığım astık kestiğim kestik,bizde oluşan değersizlik duygusu,belki biraz daha bize karşı iyimser davranmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Ama söylediğim gibi,kim bilir nelerle uğraştı, muhatap oldu.ne tür insanlarla yüz göz oldu, kolay değil Bülent abi ye de hak veriyorum.
Sonuçta oda et kemik bir insan...
OturanBoğa

Hep ileri geri konuşuyoruz da,şahsım adına, şeffaf olmak lazım,Bülent abi bu formu idare etmek için kim bilir nelerle uğraştı, kim bilir ne tip insanlarla muhatap oldu. bize yansıyan;sert,gaddar,astığım astık kestiğim kestik,bize yansıyan değersizlik duygusu,belki biraz daha bize karşı iyimser davranmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Ama söylediğim gibi,kim bilir nelerle uğraştı, muhatap oldu.ne tür insanlarla yüz göz oldu, kolay değil Bülent abi ye de hak veriyorum.
Sonuçta oda et kemik bir insan...
@OturanBoğa

Tamam işte bende bunu diyorum. Yetkiyi üyelere versin isteyen istediğini yasaklasin admin bunlarla ugrasmasin. Twitter gibi düşün engelle gitsin üyeyi sana yazamaz ve yazılım ile filtreleme yaparsan küfür bile yazmaya kalktığı an sistem XXX olarak yazar. Platformun eksiği çok fazla daha aktif hâle getirmek lazım.

Öyle olmaz ama,
Bu sefer forumda üye kalmaz,herkes keyfi engel atar. Bu olmaz...

Senin söylediğin gibi bir yasaklama zaten var sanırım,ama biraz daha profesyonel olabilir..

bise soliyim mi kimlerin sözü qeciyorsa onlar dikkate alınıyor ...açıkçası ayrım yapılıyor o nedenle de zaten yazmıyoruz pek site de ...

Öyle olmaz ama,
Bu sefer forumda üye kalmaz,herkes keyfi engel atar. Bu olmaz...

Yanlış düşünüyorsun. Benim yasakladigim üye sana yazabilir ya da senin yasakladığın üye bana yazabilir. Yani üye atma olayı ve üzerini çizme olayı değil. Benim sevmediğim üyeyi sen sevebilirsin yani benim yasaklı üye yapmam sizi etkilemez. Platformda engelle butonu işe yaramıyor. Gelip yorum yaptığın konunun hemen altına gelip laf sokup cevap yazabilir. Yetki üyelere verilmelidir. Platformda sorulara cevap veren üye sayısı çok az ve admin tek başına cevap vermeye çalışıyor. Extra platform üyeleri ile uğraşıp mesajları çöpe taşıyıp ve konuya hâkim olmadan üyelerin üzerini çizmekle zaman harcıyor.

Bu sistem yanlış olsa twitter'da üye kalmazdı.

Senin söylediğin gibi bir yasaklama zaten var sanırım,ama biraz daha profesyonel olabilir..

Üst Alt