Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 15 Haziran 2008: Boğaz'da kahvaltı ve sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
böreklerde kadirden mişşşşşşşşşşşşş :D :shock: :shock: :D :D

gürle gürle yağar elbet....verir allah veren el alan elden üstündür :wink:
bu cümlen yeter evvallah kral.... :D

15 haziran az kaldı eminim tüm katılımcılar çok heyacanlı ve pazar günü iple sabırsızlıkla bekliyorlar
işte o gün geiliyor arkadaşalar keşke bende gelebilseydim neyse sizleri kalbimde ve yüreğimde his ediyom inş bir gün sizinle oluruz herkese o gün için mutlukluklar ve emeği gecen arkadaşalrı da kutlamak istiyorum tabi buyucu başta olma üzere sevgiyele dolu olsun o gününüz.A:L:M:A:N:İ:

ben listeden silermisiniz? gelemiyorum size iyi eglencelerr görüsüzz

Sıcaklık azalmıycak, yaz yağmuru bu önemli değil... Uçurmaz bizi endişelenme :lol: hem daha romantik olur kanaatindeyim... :roll:

Selenayyla ben de gelemiyoruz arkadaşlar.Sizinle tanışmayı çok istiyorduk ama kısmet olmadı...Resimlerinizi bekliyoruz...Size iyi eğlenceler...

evet arkadaşalar bugün 15 haziran hava dışında inş her şey çok güzel olacak dilerim Yüce Rabbimden ve başka bir buluşmada inş bende olurum dıyor ve tüm kahve ve çaylarınız benden olsum bugün için hepinize çok ama çok eğlenceli bir gün dilerim sevgi ve en kalbi duygularımla.kalın
A:L:M:A:N:İ:

NE RESİMLERRRRRRRRRR VAR ŞOKKKK :D :shock: :shock:
KAYDIRAKTAN BİLE KAYDIK BEEEEEEE......
:D :D :D :D POZ OLSUN DİYE :D

İstanbul güzeldi.
siz İstanbul kadar güzeldiniz.
biz İstanbul'un kucagında bir araya gelen dostlardık.
çok güzeldi herşey:)
istanbul karşıda ve karşısında da biz vardık:)
işin açıkçası dostlarım bugün, bir başlangıçtı.
inanın bir başlangıç bu sadece:)
bizim hikayemiz bugün vücut buldu.
hanginizi anlatsam hangimizi anlatsam yarım kalacak...
ki anlatmaya da kalemim yetmeyecek:)
benden pes:)
...
kısacası nutkumu durdurdunuz:)
sizleri seviyorum:)

yaşasın biz:)

kendime geldiğimde yazarım artık:)

emeği geçen arkadaşlarım black white, obrite ve buyucume sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum:)
bizi buluşturdunuz:)

ey güzel insanlar!

bahtınıza selam olsun!

HERŞEY VE HERKES ÇOK GÜZELDİ...

BU ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİREN VE BİZİ BİR ARAYA GETİREN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM..

BİR BAŞKA BULUŞMADA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..

yaşanan güzellikler anlatılmıyor YAŞANIYOR :D

...ve bizde dostlarla harika vede çok güzel bir gün geçirdik :D

black white,obrite ve buyucum emeğinize sağlık çok tşk ediyorum :D

tekrar tekrar böyle güzel günler yaşamak dileğiyle :D

fotografçılar resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz,elinizi çabuk tutun LÜTFEN :evil:

SEVGİLİ ORGANİZATORLERİMİZE GÖNÜL DOLUSU TEŞEKKURLER.. BLACK WHİTE,OBRİTE VE BUYUCU... BİZLERİ BİR ARAYA GETİRDİNİZ EMEK VERDİNİZ.. İSTANBUL BOGAZINDA O MUTHİS MANZARA ESLİGİNDE VE HER BİRİSİNİN YUREKLERİ İSTANBUL KADAR GUZEL İSTANBUL KADAR ENGİN OLAN GUZEL İNSANLARLA TANİSMA FIRSATI VERDİNİZ.COK COK COK TŞK EDERİM....

ORG.KATILAN CANIM ARKADASLARIM SİZLERLE SARMAS DOLAS OLMAKTAN SOHBET MUHABBET ETMEKTEN İNANİLMAZ KEYİF ALDIM...
İYİKİ VARSINIZ... SİZLERİ COK SEVİYORUM....
EN KISA ZAMANDA YENİDEN BİR ARAYA GELMEK DİLEGİYLE HEPİNİZİ HASRETLE KUCAKLIYORUM... SEVGİLERİMLE....

slm 15.haziranı hazırlayan tüm dostlara slm katılına tüm katılımcılara slm dostlat inş birgün bende diyarbakırdan sizinle olacağım güzel gecen gününüzün resimlerini görmek dileğiyle buyucu hanfendi sana ve ekibine bende tşk eder bir kez daha A:L:M:A:N:İ:

Organizasyonda emeği geçen çok çok değerli sevgili arkadaşlarımıza teşekkür ederim, güzel bir gün geçirdim hepiniz ayrı ayrı tat ve lezzetteydiniz :)
Hepinizin sevgi, neşe, mutlu günler geçirmeniz dileğiyle:):)
Bir sonraki organizasyonda buluşmak üzere :)

[size=6]İSTANBUL ÇOK ÇOK GÜZEL
KARŞIMIZDA RUMELİ HİSARI
RÜZGAR GÜNEŞ DENİZ
SİZLER İSE MÜKEMMELDİNİZ
[/size]

BLACK WHİTE , BÜYÜCÜ BU GÜZEL VE NEZİH ORTAMDA BİZLERİ BULUŞTURDUĞUNUZ İÇİN SİZLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

EMEĞİNİZE-ELİNİZE VE YÜREĞNİZE SAĞLIK.

Boğazın melekleri

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar süper bir gündü emeği geçen güzel insanlara çokkk teşekkürler..

Yine yeni bir günde buluşmak ümidiyle esen kalınn :lol:

gerçekten güzel bir gün daha geçirdik arkadaşlarla beraber,organizasyonda emeği geçen her keze sonsuz teşekkürler ediyorum.

ARKADAŞLAR,

BİZLERİ UTANDIRIYORSUNUZ.... KENDİ ADIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDER, HERHANGİ BİR HATAMIZ OLDUYSA DA AFFINIZA SIĞINIRIZ....

SEVGİLİ BLACK..

EVET HATANIZ VARDI..KUŞ SÜTÜ EKSİKTİ ARKADAŞIM...RİCA ETCEM BİR DAHA OLMASIN :eek: :eek:

ŞAKA BİR YANA ERŞEY MÜKEMMELDİ.EMEĞİNİZE SAĞLIK

" biz" bi aradaydık ve Yine süper bi gün oldu:)

Önce emek verip bizi bi araya getiren, BLACK&WHITE, Obrite ve büyücüye çook teşekkür ediyorum..

bizim için hazırladıkları üzerinde nicklerimiz , yer ve tarih yazan yaka kağıtları çok ince düşünülmüş bi detaydı.. Obrite emeğin için saol :wink:

ayrıca;

kalem ve beni aracıyla alıp oraya getiren Senolağa'ya özel teşekkür..

Beni kırmayıp yorgun olmasına rağmen katılan sevgili dostum metehandro 'ya ayrıca teşekkür ederim:) seni tanımak güzeldi..

metehandro' Alıntı:
roaccutane' Alıntı:
Ben bu kıyafet kuralına uymasam olurmu :D Malumunuz tarzım gereği sade ve siyah giyerim hep :wink:

roci aynen dediğin gibi simsiyah geldin...yani dedim kız acaba Cenazedenmi geldi buluşmaya... :shock:

tarz tarzdır illede siyah dedim imi :D
ben düğünümde de s,yah gelinlik giyecem mete:) kararlıyım :wink:

Sevgili skystar, O da beni kırmayıp aramıza katılanlardan.. Ne iyi etin de geldin :wink: Sahil turu için ayrıca teşekkür ederim canım:)

MESUTCURA, geçen sefer sohbet edememiştik.. Umarım busefer dilediğiniz gibi bi gün geçirmisinizdir.. rock sohbetimizi de yapma şansı bulduk.. iyiki geldiniz:)

Anti miz, yine fotoğrafçılığını konuşturdu :wink: bekliyoz resimleri antiiiii :D

vertigom canım ablam.. seni tekrar görmek çok güzeldi.. İnşallah misafirin olcam gitmeden:)

kalem ablam.. valla alıştırdın beni:) yakında yerleşecem evine :D

Akşahin..
telefonla rapor vermekten sohbet edemedi pek :p ankarada inşallah bool bool sohbet edecez..:)

Kansım şirine; yaw yine uzun uzun sohbet edemedik senle :( ama bi arada olmak güzeldi..:)

Öyküm, mükümmm:) genç annemiz:) seni de görmek çok güzeldi :wink:

Prenses58 im çince bilenim:) fotoları bekliyoz :wink:

Gargamelllll ,uyus ÖSSden çıkıp damladı yanımıza:) tee tekirdağdan:) neşen eksik olmasın inşallah uyusum:)

karanlıklar prensi ve güçlüşirin.. yine beni uyus etmeyi başardınız size bunun için ayrı teşekkür :D

tarelif, seninle tanışmak güzeldi:) bebişi de görmek isterdim ama nasip değilmiş:)

leydiim, pozim ve eşi;

pozimle sohbet edemedik ama tanışma faslına yetiştim:) sizleri tanımak güzeldi..

çelik , eşi ve bebişlerii:)

beni kırmayıp bebişi de getirdin sağol:) maşallah gözleri pek güzeldi bebişimizin.Allah bağışlasın nazarlardan korusun onu :wink:

Hazanım , nursanım;

canım bacılarımm:) kıyafet yönetmeliği çıkardınız başta kendiniz uymamışsınız olmadı yane :D

YİĞİT34;

bana az ye deyip tabağı süpüren insan :) tekrar görüştüğümüze sevindim:)

LEVENT-RETİNİS-PİGMENTOZA ;

siyah giydiğim için beni göremedin ama allahtan sesimi duyuyodun da sohbet edebildik :D

fuatdönmez;

sessiz arkadaşım sessizliğini korudu yine:) Bi dahaki sefere Eminecimle gelmeni bekliyoz ona göre:)

KRAL, yargıc, salim52 sizleri tekrar görmek güzeldi..

hepinizi uzuunnn uzun yazmak isterdim arkadaşlar :) şimdilik bu kadar anlatabiliyorum.. Unuttuğum arkadaşım varsa affola :oops:

arkadaşlar inanın ki bu son buluşmanın ne kadar güzel geçtiğini harflerle anlatamcam galiba.

sadece bu tür organizelerin - bu güzelliklerin tekrar geçmesi dileğiyle..

organizeyi hazırlayan siyah&beyaz - büyücü - obrite arkadaşlarımıza başta olmak üzere katılan herkese sonsuz tşkler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt