Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 15 Haziran 2008: Boğaz'da kahvaltı ve sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eltim sen yalnız geçmişsindir :D bende hep bereber geçerken taşımaz dedim zatiii :D evet inşallah bir aksilik olmazsa orada olacağız

hee abi tokattan geliyorum ve babannem almuslu bende almuslu sayılırım herhalde :D :D :D

bende geleceğim

arkadaşlar bende 15 haziranda ordayım
görüşmek üzere

Sevgili büyücüm,
Kahvaltıya gelecek arkadaşlara giysi konusunda bir duyuru yapmanı ve herkesinde uygulamasını rica edebilirmisin:)))))) sana yardımcı olmak için aşağıya yazdım :)

Bayanlar renkli allı pullu göz kamaştıran türden elbise vs :))))))))))) (çok dekolte olmasın ama)
Erkeklerde takım elbise ve kravat şart olmalı :))))))) (simokin demediğime şükredin)

Bu şekilde giyinmek mecburidir :)))))))) Sevgili gönül dostları :)

SEVGİLİ YARGICIMIZ BULENTİMİZ SEN GELMEZSEN İSTANBUL AGLAR YAHU.. NE DEMEK GELEMİYORUM... KESİNLİKLE GELMELİSİN BOGAZ MANZARASI ESLİGİNDE SENİN O GUZEL SESİNİ VE EŞSİZ YORUMLARİNİ DİNLEMEK KULAKLARİMİZİN PASINI SİLİCEKTİR...

NURSANCIM BENİM GELİŞİM HENUZ NETLİK KAZANMADİ AMA BEN YİNEDE KIYAFETİ GARANTİ ETMEK ADINA YARIN, EN ALLI ,EN PULLUSUNDAN BİR KIYAFET ALMAK İCİN ALİŞVERİŞE CIKICAM...EŞLİK ETMEK İSTEYEN ARKADASLARA DUYURULUR...:)))))

hazancım alışverişe mi eşlik edeyim yoksa allı pullu kıyafete mi :D hazan ben seni tanımayı çok istiyorum gülüm netlik kazansa iyi olur gelişin... bak sen gelmezsen allı pullu giymem siyah giyerim :wink:

abi hayırdır ne kırığı :D gel gel bende seni tanımayı istiyorum :D :D :D

şirine+ 1 yazarsanız çok memnun olurum....
kardeşimde gelecek inşallah :D

eger ucak gidis-dönüz ayarlayabilirsem bende geleçem sadece kişiye özel:)

BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM :)

[size=7]ben gelmekten vazgeçtim :D :D :D [/size]

Ben bu kıyafet kuralına uymasam olurmu :D Malumunuz tarzım gereği sade ve siyah giyerim hep :wink:

Roooo'cum kıyafet konusunda beni hayal kırıklığına uğratma lütfen :)))))))))

Bir dahakine kıyafet balosu düzenleriz mesela pijama nasıl fikir ? :lol: :lol: :lol:

15.haziran

oh ne güzel hep böyle birlikte olmak varya keşke bende aranızda ola bilseydim ama sizleri hayaletmek bile güzel hadi sizlere en iyi bir gün dilerim kalın sevgi ve sevgiyle hepiniz a e o bye:A:L:M:A:N:İ:

&Öyküm&' Alıntı:
ŞİMDİ BU YAZIYI GÖKSEL OKUYUNCA BİLİYODUM DİCEK AMA NAPİM ELİMDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI BEN GELEMEYEBİLİRİM ANKARAYA GİTME İHTİMALİMİZ VAR ÜZGÜNÜM ARKADAŞLAR SİZE İYİ EĞLENCELER :(

KESİNLİKLE ÖLE BİŞİ DEMİYECEĞİM, ÇÜNKÜ ONU DÜŞÜNECEK NE VAKTİM NEDE BOŞ YERİM VAR.....

[size=6]ARKADAŞLAR BUGÜNDEN (09.06.2008) PAZARTESİ İTİBAREN ORGANİZASYONA ÜYE ALIMI ve LİSTE GÜNCELLEMELERİ, MEKAN İLE YAPILACAK REZERVASYON ve SÖZLEŞME İMZALANACAĞINDAN DOLAYI DURDURULMUŞTUR. KATILACAK ve KATILAMAYACAK ARKADAŞLARA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. UMARIZ 15 HAZİRANDA ÇOK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRİRİZ...BİLGİLERİNİZE SUNARIM...[/size]

KRAL' Alıntı:
Göksel merhaba, Ben sana Abdonun durumunu bildirmek istiyorum.Biliyorsun o bu siteye artık giremiyor.Eşi rahatsız ve memleketten misafirleri gelmiş.Tam net değil ama büyük ihtimalle gelemeyecek.Neyse ben 2 kişilik sandalyede oturur yada bir arkadaşımla gelir telafi ederim :lol: Ne yapalım ? Bazen elimizde olmayan sebepler oluşabiliyor.Ama ben 2 elim kanda da olsa gelcem :wink:

kRAL kARDEŞ,

Abdonun eşi rahatsızsa zaten gelmesin, gelse de almam onu zaten içeri... Lütfen Abdo Kardeşime ulaşırsan geçmiş olsun dileklerimi ilet, yapabileceğimiz bişi olursa lütfen çekinmeden arasın...

Kral Üye alımı durduruldu dediysek, organizasyona katılamama da durduruldu demedik :D:D:D:D... ama senin yerin bizim için 3 kişiye bedel rahat ol :D:D:D:D

15.haziran

o gün çok güzel olcak hislerim kuvetli hepinizi şimdiden kutluyorum.A:L:MA:M:A:N:İ:

o gün aranızda olmayı çok istiyordum hala da istiyorum ama cuma gece sendikamızın yemeği varmış davetiye elime az önce ulaştı. o yemeğe katılmak zorundayım. bu durumda gelemeyebilirim ama elimden geleni yapacağım...

elim kolum uzundur öğrenemedin mi hala :D anında yeterimm :twisted:

gelirsin sen pazar günü hehe :lol: :lol:

9 koca sayfa olmuş tamamını okuyamadım kusura bakmayın neymiş bu kıyafet yönetmeliği, kamusal alanda mı yapılacak kahvaltı :D hayır bilelim de ona göre katılalım. Sonra "cıks, yassah hemşerim" demesin kimse kapıda :wink:

Aaa havaya bak :roll: :roll:

Haziran'ın Ortası Parçalı bulutlu :roll:

Şemsiye ve Hırka alalım bari yanımıza :lol: :lol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt