Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 10 Eylül 2011 Cumartesi Ankara / Mogan Parkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vahide hanım barça ve aydede gelmek istiyruz bizide yazarmısnız

''çılgın fizikçi''bende ilk defa katılacağım..aynı durumdayız

ben +1 yada 2 kişiyle konyadan geleceğim ayrıca tekerlikli sandalye kullanıyorum yazmayı unutmuşum..ayrıca kızılay mogan parkına uzak değil mi ??

Üç Damla Mutluluğun Etkinliğine katılacak Arkadaşlar nihayet yerimiz kesinleşti Mogan Parkı içi 6 nolu otoparka gelecekler, Mogan parkı girişlerindeki güveliklerdende bilgi alabilirler saat 10:00 da isteyenler kahvaltılarını kendileri getirmek şartı ile kahvaltı içinde gelebilirler Saat 11:00 da etkinlik başlayacaktır...
Ankara Gölbaşı Mogan Parkı İçi...
vahide.cakir@ucdamlamutluluk.com
tel: 312-318 09 40 Rukiye Kuralay gerekli bilgiler alınabilir...

Not: Buluşma noktası Mogan Parkı 6 nolu otopark olacaktır, Ayrıca serviste Sandeviç Mangal Ve Meyve suyu Var ama isteyenler kendileri evlerinden hazırlıkta yapabilirler Çünkü öğlen mangal yanacağı için uzun ve güzel bir gün olacak bu gün mogan gölündeydim manzarayı görmenizi çok isterim arkadaşlar ayrıca süpriz isimlerin katılacağınında müjdesini vermek isterim ....

Bu Arada Arkadaşlar ailece gelmenizde hiç bir sakınca yok aileleriniz ve tanıdıklarınızla kendinizde hazırlık yapıp güzek müzik eğlence ve moganın eşsiz manzarasını yaşamak radyo aracılığı ile ankaraya sesimizi duyurmak basın aracılığı ile bakın bizzz kocaaamannn bir topluluğuzzz deyip halka mseaj vermek güzel bir etkenlik olcakk arkadaşlarrrr hemde çookkkkk güzeelllll ;) ne kadar kalabalık o kadar sesss demekkk...

güzel haberler geliyorda sorumun cevabını alamadım. kızılayın neresinden saat kaçta kalkcak servis? biz kızılayda kaç gibi olalım o gun?

Teşekkürler Vahide kardeşim ve eşinide getiriyorum o zaman.

Birde engelli bir arkadaşım daha var eşi ve oğlu ile gelecek.

Ömer Şahin +2 onlarıda ekleyebilirmiyiz listeye.

Beni de ekleyiniz vahide hanım. Gelmeye çalışacağım aksilik çıkmazsa.

Arkadaşlar tekrar ediyorum Engelliler hizmet merkezinin verdiği araçlar doldu... kızılaydan otobüs için tekrar belediyelere talepte bulundum otobüs sağlıyoruz derler ise sizlere hemen yazacağım ama cevap gelmez ise 10:30 da moganda buluşma noktamız olarak belirlendi...

merhaba vahide hanim servis kac tane ayarlandi? acikta kalan kac kisi? eger serviste bizlerde var isek servis kizilayin neresinden sac kacta kalkcak? ona gore ayarlamamiz gerekiyor kendimizi? lutfen cevaplandirirsaniz sevinirim. son bir not daha acikta kalan arkadaslar icin kendi araclariyla gidecek olanlar yardim etmesi de benim nacizane fikrim.

Çok doğru söylüyorsunuz efekt bir birimize yardım etme konusunda haberleşirsek çok iyi olur kendi arabası ile gelecek arkadaşlar diğer engelli arkadaşlara yardım edebilirler ben bir otobüs için daha talepte bulundum bana haber gelir gelmez yazacağım bir otobüs sadece bize ayrılacak bende büyük bir heyecanla bekliyorum...

318 09 40 rukiye kuralaydan bilgi alınabilir

vahide hanım şimdi. servis 2 tanemi ayarlandı? b i tane daha mı ayarlanacak? aşagı yukarı listedeki herkes yer bulabilecek mi bu ayarlanmış olanlardan? ayrıca kızılay zannediyorum servislerin kalkış yeri olcak ama saaati ver kızılayın hangi tarafı nda durmamız gerektiğini açıklamamışsınız? zannediyorum 3. üncü servisi de ayarlayınca nereden kalkılacağı kaç kişi için yer ayarlandığı saat kaçta kalkış duragında olmamız gerektiğini yazacaksınız. sizden haber bekliyoruz.

Arkadaşım servisler kendi üyelerini getirecekler insanlar burada rumuz kullanıyor ben hangisi burdan nerden bilirim belediyeler kendi engelli üyelerini kendileri alacaklar ve getirecekler ama buradaki arkadaşlarımız için eksra dan bir otobüs ayarlama çabasındayım ayarlayabilirsem yarın belli olacak rukiye hanımdan bilgi alabilirsiniz ayarlayamazsam eğer kendi mkanlarımız ile katılacağız... aranızda guruplaşıp arabası olan arkadaşlar ile gelebilirsiniz aslında... elimden geleni yapıyorum desteksiz tek başıma bu organizasyonu gerçekleştiriyorum katılımcılardan para alınmayacak ve mangal yanacak size düşen sadece katılmak..

ilk sayfadaki listeye göre şehir dışından tek ben katılıyorum...:D benimde sorularım var...:cool: gölbaşına hızlı tren yok sanırım hızlı tren ile gelirsem tam olarak nerde inmiş olacağım..? ayrıca otobüs ile gelirsem gölbaşında bir gece kalmayı düşünüyorum malum 8 saat yolculuk yapmak sıkıcı olur acaba ucuz hotel var mıdır ?? ilk kez katılıyorum inş başka sorularım çıkmaz...

hayirli geceler diliyorum oncelikle. bende dusunuyordum neden net bir cevap alamiyorum diye. simdi anladim eger yarin servis ayarlanmayacak olursa sitemizden katilmayi dusunenler ya yakinlari vesilesiyle katilacaklar yada katilamayacaklar. keske servis isini bu kadar net ilk gun yazsaydiniz. belediyeler kendi gruplarina servis bulmus sitemiz katilanlarina belkide servis bulunmayacak. yarin ins. ayarlanir servis ayarlanmaz ise gelemeyebilirm cunku son gun kimin arabasinda yer bulalim, kimden rica edelim. otobus gidiyormu bilmiyorum. cabalarinizi alkisliyorum ancak sordugum sorulara net cevap vermediginiz icin ikilemde de kaldim suan. sozun kisasi servis ayarlanirsa gelebilirim ayarlanamamis olursa gideceklere iyi eglenceler dilerim.

Kezban ablam, Asena, minerva ve ben, biz 4 kişi katılamıyoruz, katılacak olan arkadaşlara iyi eğlenceler

Efect eskişehir yolundan bir yerden alabiliriz seni. Bizde temelliden gelcez çünkü. Uygun bir yer yazarsan seni eşini ve minik kızını alabiliriz. İstersen özelden sana telefonumu gönderebilirim.

ablacım teşekkür ederim. eşinle konuştum. sözleştik sağolasın ilgilendiğin için.

Arkadaşlar Mangal etleriniii Aldımm ;) azıcık kasada yüzüm düşsede çok eğeleneceğimiz için feda olsun dedim haaa basında gelecek :cool: çok güzel olacakk çokkkkk !!!!!!!! servis için ise 2 saate kadar net cevap yazacağım hala baber bekliyorum büyük ihtimal olumlu gibi arkadaşlar!!!!!!!!!

Basın olmadan olurmu arkadaşlar.
Vahide o kadar zenginmi. Reklam lazım reklam.

Efect beni bir daha arayabilirmisin özelden mesaj atamadım nedenini de anlayamadım.

dostlar vahide hanımla görüştüm. otobüs ayarlandı, buluşma noktamız kızılay/ güven parktakı heykelin önündeki havuzlu alan. saat 9 30 ila 9 45'de serdar beyle buluşulacak. 10'da otobüsmüz piknik alanına haraket edecek.

lütfen bilenler bilmeyenlere duyursun.

özelden yazarsanız vahide hanımın telefonunu verebilirım, erdemle...

Arkadaşlarrr müşdeee otobüs ayarlandı... yarın sabah saat 09:45 te arkadaşımız serhat sizleri güven parktan havuzun kenarından alacaktır !!!!! lütfen bir birinize haber verin .... görüşmek üzere,

ilk tebrik benden olsun güzel bir organizasyondu vahide hanım. teşekkürler. bu arada oldukça şeker bir insansın... :)

Hakikatten çok güzeldi Vahide.
Biz Arslantürk ailesi çok eğlendik ve gördüğüm kadarıyla herkes çok beğendi.
Tekrarını istiyoruz.

vahide hanim tesekkur ederim ailem adina. guzel bir gun gecirdik. yureginize saglik.

Hepinize ben Teşekkür ederim arkadaşlar sizler orada olmakla bana güç verdiniz... efekt hele senin o dünnyaaaa tatlısı kızın varyaaa onu görmekte çokk güzeldii çok şeker bir bebeğiniz var Allah Bağışlasın İnş....

Güzel, eğlenceli bir gün geçirdik. Tanıdığım, tanımadığım bir çok arkadaşım vardı. Çok kalabalıktı. Tanımadığım arkadaşlarla da tanışmış oldum. Öncelikle sevgili Vahide'ye ve emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.

büyük, kaliteli bir organizasyondu. ortam, muhabbet büyüleyiciydi. daha da güzeli çok kalabalıktık. dilerim darısı değer buluşmalarımıza...

başta vahide hanıma, tüm emeği geçenlere ve katılımcı arkadaşlara gönülden tesekürler...

sizden iki ricam var:
1- ogün çekilmiş video ve fotoğrafları lutfen yayınlar yada özelimden gönderir misin?
2- gelen arkadaşları burda nik kullanıldğı için, kim kimdir pek anlayamadım. dolayısıyla üzüldüm demeliyim. katılanlar kendini tanıtabilir mi?

erdemle...

teşekkür ederim vahide hanım o güzel dilekleriniz için. Allah razı olsun. darısı hayırlısıyla başınıza inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt