Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 10 Eylül 2011 Cumartesi Ankara / Mogan Parkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili vahide bu güzel organizasyona bende katılmak istiyorum. Listeye üç kişi ekleyebilir misin? :eek:

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim gelen yada gelemeyen herkese şimdiden teşekkürler kaç kişi olursanız olun büyük bir organizasyon olacağına eminim listeye isim yazmayı bilmiyorum yavv ;) gelin işte ne gerek var listeye :eek:

vahide mesajlada söylemiştim; isimlerini eklemek isteyenler buraya yazdıkça biz listeyi güncelliyoruz.
Her geleceğim diyeni listeye ekliyoruz. Şu an için liste bu durumda:
Katılımcılar:
1- vahide
2- deryaaslantürk + 3
6- gülay06
7- Kezban
8- Minerva
9- ATOM KARINCA
10- Asena
11- MiKaiL.S
12- Tolga06
13- PRENSES + 2

Arkadaşlarımızın gelenleri görmek istemesi, listede kimler var görmek istemesi, en önemlisi buluşma organizasyonları düzenlemek için forumun bazı kuralları gereği gibi sebeblerden listenin olması hem gerekli hem şart.
Bence sende bi a4 üzerinde elinde liste bulundurursan iyi olur.
Şimdiden herkese iyi eğlenceler:)

Ben niye yokum listede .. katılmıorum ozamn :))

selam listeye beni, eşimi ve kızımı yazabilirsiniz (3 kişiyiz) :)

oooooo efekt sende geliyon haa gel gell gel :D

çok teşekkür ederimde Cem abi senin adın neden yokk? ben seni de görmek isterim mangalı kim yakacak o günn;)

merhaba ben 3 kişi daha eklemetmek istiyorum. listeye 3 kişi daha eklermisiniz

bende gelmek istiyorum ankara dışından nasıl ulşım bilgi istiyorum tş

bende gelmek istiyorum ankara dışından nasıl ulşım bilgi istiyorum tş<br><br>

benide ekleyin 2 kişi

mogan parkı neresı golbasında mı yerı tam tarıf edebılırmısınız

Evet Gölbaşında Haymanaya Dönmeden 5oo mtre Solda sanırım vedde ne dogru duzgun otobusu var nede dolmuşu biraz sakat bi yerde...(

Ankara Göksu Parkı ulaşım açısından daha iyiydi bence... önünde otobüs dırağı. kızılay ulustan otobüs dolmuş mevcut. Mogan kadar büyük değil. sadece sesli düşündüm :confused:

bence gölbaşı mogan parkı daha iyi bence gerçi ben gölbaşında yaşıyorum ama:) ama hangi tarafa gitcez onu bilmiyorum karşıdaki büyük mogan parkı mı yoksa belediyenin karşındaki mogan parkı mı bilemedim:)

beni gölbaşında karşılasana gülay beraber gidelim :p

Gölbaşından haymanaya döndüğünüzde yaklaşık 500 mt - 1 km ileride solda :)

ravza gelmesse bende gelmem :D
şaka bir yana o tarihte ankarada olursam gelmek isterim

:) cok gelmek istiyorum ama yol bilmem iz bilmem kurtlara çakallara yem olmak var işin ucunda:) iyisimi gelmim:)

katilan herkese iyi eğlenceler dilerim arkadaşlar inşallah bir gün bende bu buluşmalara katılırım...

alptug06;
:) yani bilmedigim biyer tanımadıgım biyer bikere gelmiştim merminalde sorgu yagmuruna tutulmuştum:(

nasip - kısmet bakalm.. ben hiç böyle buluşmalara katılmadım ama sizlerle tanışıp, vakit geçirmek istiyorum. bana dua edin ki, gelmek nasip olsun :)

Arkadaşlar Engelliler hizmet merkezleri ile görüşmelerim sürüyor kızılay dan yani en merkezi yerden araç kalkacaktır, il dışından gelenler için bir öneri AŞTİ den kızılaya metro var metro ile kızılaya gelip bizim araçlarımız ile moğan parkına gelebilirsiniz... çokkkk güzel olacaakk bu arada bu organizasyona katılan kaçkişi Üç Damla Mutluluğu dinliyor merak ettim yada kaç kişi facebook sayfamızı beğendi bu sormamın nedeni gelecek konuk saysında hata yapmamaktır ve sayfamı beğenmeye davet ediyorum sizi... Unutmayın bu organizasyon Üç Damla Mutluluğun kutlamasıdır...

biraz geç haberim oldu eğer aranızda yer varsa katılabilir miyim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt