Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık bakanlığı sınav cevap anahtarı ve sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
telefonda görüştüm ne sallayacağım inanmak zorunda değilsin

ben bırsey anlamıyorum kımısı dıyorkı fax cektım engec salı gunu acıklanacak kımısı dıyorkı telfon ettım oyle dedı sızmı yalan yanlıs yazıyonuz yoksa onlarmı sızı boyle oyalıyor anlamadım gıttı neyse yarında olur persembe cıkar nereye kadar gıtcek boyle gnc yanlıs anlama bu laf sana deıl bazı ark boyle yazıyor bosuna ogunu umutlamaya baslıyoruz yanlıs anlama

bunların yuzunden sınava calısamıyorum kpss den bır konu kaldı onu ısleyecem kafam hep burda oluyor sonra ders calısamıyorum acıklasınlarda kurtulum artık
stres bıryadan zaten

ben arıyacam saygısızlık yaparım dıye aramıyorum zaten neyse burda kımsenın kafasını utulemıyım

4545;

sence onca millet yalanmı söylüyordur asıl yalanı bize söyleyenler yapıyor eğer dürüst birisi olsaydılar sınav soruların cevaplarını dedikleri gün verirlerdi

gnc bende ordakı gorevlere sitem ettim burda kımseyı sucladıgım yok ordakı gorevler dedıgın gıbı 15 acıklasaydılar bunlar olmıyacaktı en azından bı duyuru yapabılırler bayram nedenıyele su gun acıklıyacaz dıye sıteye bıle yazdıkları yok burdakı tum ark sucladıgım yok onları sucluyorum

slm

arkadaslar sınav 3 gun sonra acıklanacak benım babam baskan

Saglık bakanlığı sınavı soru ve cevapları ne oldu ....

fatma kartaloglu;

Arkadaşlar hiçbir yere ulaşılamıyor ne olduğunu bilen yok :pacaba meb sınavı gibi son dakika gölü mü atacaklar.vaziyet onu göşteriyor.herkes için hayırlısı olsun.:):):):)

bence resmi katında mahkemelik bir suç işliyorlar, nedemekya ayın 15 te açıklanacak diyorlar aradan 10 gün geçti hala birşey yok

idari dava açılmalı bence

bence arkdaşlar bunlar yine birşeyler yapıyor bu ne yaa artık bu saatten sonra açıklasalar herkes unut soruları kırşehirde görevlinin biri yanında söylediler böyle adaleti o kişi bilmiyor ki kul hakkını yediğini ama hayırlısı bakalım bende yeni katıldım aradaşlar herkese slmlar...

Sayın yetkili işiniz gücünüz yalan dolan, nasıl bir lakayt devlet kurumusunuz ki söylediğinizle yaptığınız birbirini tutmuyor.

Dalgamı geçiyorsunuz çocuk mu avutuyorsunuz? Yoksa adam kayırmak için hazırlık mı yapıyorsunuz?

Ne kılavuzdaki tarihe uyuyorsunuz nede kesin açıklayacağız dediğiniz tarihe…

NE ZAMAN AÇIKLAYACAKSINIZ SORULARI VE CEVAPLARI ???

Saygılarımla diye bitireceğim mesajımı ama sözünde durmayan kuruma kim saygı duyar ki ben duyayım.

From: cagrimerkezi@meb.gov.tr [mailto:cagrimerkezi@meb.gov.tr]
Sent: Monday, November 22, 2010 4:30 PM
To: .........@.........com
Subject: Yanıt (ÇAĞRI-1....296)

Sayın A......... ,
Çağrı merkezimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz ÇAĞRI-1..............296 numaralı çağrıya ait yanıt aşağıda yer almaktadır.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Sınav soru ve cevaplarınız en geç yarın gün içinde yayınlanacaktır. ---------------------------------------------------------------------------------------------

Mesajınız:
---------------------------------------------------------------------------------------------
13.11.2010 Tarihli Sağlık Bakanlığı Özürlü Personel Alım Sınavının soruları ve cevapları ne zaman açıklancak? ---------------------------------------------------------------------------------------------

İyi günler dileriz,
Eğitek Çağrı Merkezi

hey yavrum benim be kaç gün geçti aradan biz burda eşşek gibi anırırken eğitek tınlamıyor bile bu ülkede en çok hakemler hakaret yer diye düşünüyordum ama bunlarla yarışacak başka kurumlarda varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt