Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık bakanlığı sınav cevap anahtarı ve sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sorular zor değildi. bence. gayet normaldi.. eee yaptın mı dıyeceksınız. 657 sorularını ,bu konuyla ilgılı hıç bır bılgım olmadığından mantıkla salladım. tarıhtnde çakmıyorum. onun gerısını yarım saatte bıtırdım.matematık turkce coğrafya gayet kolaydı. dediğim gıbı tarıhıde sevmem. kolay yadazor dıyemem. cunkı kolayıda zoruda yapamam.

ayrıca. ne zaman acıklanacak dıye kendınızı yıyıp bıtırmeyın...elbet bıgun acıklanacak ve bu sıtede göreceksınız.. mebdede herkes kendını yedi bitirdi acıklanmadı dıye. ama herkes kendıne yaptı... hayırlısı olsun dıyıp mbekleyın bence..kimseyı yaptıgı yada yazdığından öturu eleştırdığim yok. yanlış da anlamayınızarkadaslar. sadece şahsi fıkrım bu

fiyasko

Eğitim teknelojilerini aradım.Bu hafta içerisinde açıklanacağını söylediler.15 kasımda neden açıklanmadı diye sorduğumda bayram tatilini bahane etti.İnternet sayfasından takip edin yayınlanır dedi.

10 aralıkta atamalar açıklanacak. bu ayrı burada sadece cevap anahtarları açıklanıyor. :)

çevre orman bakanlığı sınav sonuçları nezamn açıklancak?

Az önce resmen sordum ne zaman açıklancağını çağrı merkezinden, bu gün cevap yazarlarsa sizinle paylaşırım.

biz özüerlüleri önemsemedikleri nasılda belli başka sınavlarda değil bir gün bi saat bile geç açıklanmaz

devleti de milleti de amiri de memuru da seni bizi fazlalık görüyor zaten. bu isteklerimizde haliyle onlar için çok fazla. zavallıları idare etmek lazım. 9 günlük tatil onlara az geldi. çünkü çok yoruluyorlar.

Bu kadar terbıyesizlık olmaz ya kımsenın bızı salladıgı yok ayıp be

Arkadaşlar acele etmeyin , sakince bekleyin..
Açıklanacak dediklerine göre açıklanacaktır. Hadi açıklanması hakkında bilgi vermeselerdi o zaman ne olacaktı.

sorular ne zaman açıklanacakkkkkkkkkkkkk

re

adamlar bir işi düzgün yapamıyor yaşanmaz bu memlekette madem açıklayamayacaksın neden yazıyon oraya. sanki milletle alay ediyorlar. açıklayamayacaksın belirsiz bir tarih de bu ülkeden yaşamaktan utanıyorum. sanki bu milletin insanlarında bir sorun var.

hakikaten memur olmak var bu ülkede hiçbir sorumluluğun yok iş yetişirse yetişir yetişmesse salla gitsin

açıklansa ne yazar ki şu saatten sonra? aradan kaç gün geçti millet sorulara verdiği cevabı unuttu :eek: örneğin ben ;) iyi ki o gün aklımda kalanları yazmışım siteye... 20 sorumu biliyorum... :D eee geri kalanı ne :confused: açıklansa ne olacak? sorular bana, ben sorulara bakacağım; acaba ne cevap verdim diye... en iyisimi 10 aralığı beklemek :) tabi gününde açıklarlarsa sonucu.... :rolleyes:

Ben bu sitenin sakinlerini anlayamıyorum arkadaşlar milli eğitim sınavında ne kadar bekledik herkez biliyor. şimdi sağlık bakanlığının neden erkenden açıklamasını bekliyorsunuz ki... Memurlarla ilgili yan gelip yatıyorlar denmiş unutmayın ki sizlerde memur olmak için sınava girdiniz (yan gelip yatmak için) Sabırlı olun bence, kendinizi yormayın... Relax arkadaşlar... :):)):):):

Bu hafta içi açıklanacakmış öyle dediler ama şu gün demediler, fiyasko çıkmaz umarım :confused:

zehirliyaprak;

zehirli yaprak arkadaşım burda yanlışın var. bu sitenin sakinlerini anlamıyorum falan demişin. bende seni anlmadım valla şimdi adamlar tarih vermişler ayın 15 bunu erkeni geci olamaz bu işler resmi işler. hadi oldu bir aksilik bir açıklama yaz oraya , nedenini söyle o da yok. ama merak etme o eski kafa memur aklında olanlar tek tek ayıklanıyor.
birde millet yan gelip yatmak için sınava girmiyor ki ; hayatını kazanmak bu ülkeye hayırlı birer vatandaş olmak için katılıyor. hayırlı olmasa zaten kimse girmez. sende bence relax ol.

[FONT=&quot]From:[/FONT][FONT=&quot] cagrimerkezi@meb.gov.tr [mailto:cagrimerkezi@meb.gov.tr]
Sent: Monday, November 22, 2010 4:30 PM
To: .........@.........com
Subject: Yanıt (ÇAĞRI-1....296)[/FONT]

Sayın A......... ,
Çağrı merkezimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz ÇAĞRI-1..............296 numaralı çağrıya ait yanıt aşağıda yer almaktadır.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Sınav soru ve cevaplarınız en geç yarın gün içinde yayınlanacaktır. ---------------------------------------------------------------------------------------------

Mesajınız:
---------------------------------------------------------------------------------------------
13.11.2010 Tarihli Sağlık Bakanlığı Özürlü Personel Alım Sınavının soruları ve cevapları ne zaman açıklancak? ---------------------------------------------------------------------------------------------

İyi günler dileriz,
Eğitek Çağrı Merkezi

Arkadaşlar günaydın cevap anahtarının verilmesi sizin için nekadar faydalı olabilecek ki sonuçta bulunduğunuz ilde yüksek puanı sizin alıp almadığınızı yine bilmeyeceksiniz bu sınavı tam kazandığınızdan ancak 100 puan alırsanız kazandığınıza o zaman emin olabilirsiniz

bunların başına sorumlu koyanlar acaba amırlerıne nasıl mazeret bulupta acıklamıyorlar anlamadım sonucda sonuclar acıklanmıyor sınav soruları acıklanıyor sınav soruları onceden hazırladılar bızı 13 kasımda sınav yaptılar eee daha ne acıklamıyorlar sadce bılgısayarda yapcagı tek iş meb sayfasına yuklemek bu kacgunluk kacdakkalık kac saatlık ıs anlam veremıyorum

arkadaşlar nezaman açıklanıcağı hakkında bilgi olura banada bilgi verin
bari soruları yayınlasınlar :(

24.11.2010 tarıhınde saglık bakanlıgı sınav soruları mıllıegıtım bakanlıgının sıtesınde ılan edılecekdır duyrulur.

qnc;

ılan duyurusnda goremdım nerden buldun da yazdın yoksa kafadanmı salladın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt