Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı engelli memur sınavından kaç puan aldınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kayseriden hizmetli bölümüne girdim 74 bekliyordum 24000 gelmiş sınav soru kitapcıkları karıştırmışlar galiba ankaraya itiraza gitmeyi düşünüyorum

kayseri ilköğretim 74 bekliyordum 24000 gelmiş itiraz etsem bir faydası olurmu

kırklareli 68 puan...

kırklareli de giren arkadaşlar, puanınızı yazar mısınız

çorum lise memur 74 puan
neden illerin puan tablosu verilmedi kazanan lar zaten belli olurdu

merhaba bende çorum da sınava önlisans memur düzeyinde girdim aldığım puan 82 çorumda sınava giren hemşerilerim puanlarınızı yazarsanız sevinirim herkese bol şanslar

Enesbayram isimli arkadaşımız kendi sitesinde 'sağlık bakanlığı engelli personel alımı' konusunda detaylı açıklamalar yapmış..sanırım, açıkladığı her bir madde aklınıza takılan sorulara güzel bir cevap olacaktır..

sitede yazılanlar kopyalamaya kapalı olduğu için buraya taşıyamadım..aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz

Enes Bayram [Ağasarlı]

İzmir ortaöğretim hemşirelik : 82 puan

Tc. inkılap tarihinde I. dünya savaşını okumamak bana 4 soruya mal oldu, bu kadar yanlışı matematikte bile yapmadım

afsinlibey;

Sormuş olduğun kurayla atama; Diş tabibi ve eczacı kadroları için geçerli afsinlibey

bunun dışındaki diğer kadrolar için sınav yapıldı

benim de merak ettigim bi konuydu bu kurayla atanma...

nihalsadik;
galiba 15 gün boyunca sınav sonuclarına itiraz etme suresi var itirazlar degerlendirildikten sonra
puanlama kesinleşecegi icin liste yayınlanır..bu sure yaklaşık bir ay surer tahminen

Ceylanpınar

Mardin lise 82 puan
mardin lise 78 de var biliyorum

Meb e yerleşenler ne olacak kazanırlarsa bilgisi olan varmı

selamlar arkadaslar ben istanbuldan ilk ogretim orta okul giridim 78 almısım istanbula kc hizmetli alınıyor bilenler varmı

Arkadaşlar merhaba acaba sınava girdikten sonra herhangi bir başvuru vs. yapılacak mı yoksa? atamalara kadar beklenilecek mi?
Bu arada atamlar 21 aralık mı? 21 ocak mı? herkes ayrı bişey diyor.Kesin bilen var mı? hangi tarahte açıklanacağı.

zehirliyaprak;
Dur bakıyım arkadaşım atanıp atanmadığın daha belli değilki atanamadığını nerden biliyorsun belki atanacaksın.

2010 Yılı Özürlü Personel Alımı Sonuçlarına Göre Atamalar Hakkında Duyuru

Bakanlığımız 2010 yılı özürlü personel alımına dair Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce yapılan sınav sonuçlarına itirazların anılan Genel Müdürlükçe değerlendirilip sınav kesin sonuçlarının Bakanlığımıza intikalini takiben;
1- 21 Ocak 2011 tarihinde başarı sırası ve Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkındaki Yönetmeliğin 22 nci maddesine göre ataması yapılacaklar ve atanacakları yerler, Bakanlığımız T.C. Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü internet adresinde ilan edilecektir.
2- Atama işlemleri bu tarihten sonra sonuçlandırılacaktır.
İlgililere duyurulur.

İçimdekiDeniz;
Al sana sağlık bakanlığı sitesinden resmi açıklama:

2010 Yılı Özürlü Personel Alımı Sonuçlarına Göre Atamalar Hakkında Duyuru

Bakanlığımız 2010 yılı özürlü personel alımına dair Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce yapılan sınav sonuçlarına itirazların anılan Genel Müdürlükçe değerlendirilip sınav kesin sonuçlarının Bakanlığımıza intikalini takiben;
1- 21 Ocak 2011 tarihinde başarı sırası ve Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkındaki Yönetmeliğin 22 nci maddesine göre ataması yapılacaklar ve atanacakları yerler, Bakanlığımız T.C. Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü internet adresinde ilan edilecektir.
2- Atama işlemleri bu tarihten sonra sonuçlandırılacaktır.
İlgililere duyurulur.

ceylanpınar;
Mebe yerleşip burayada girip kazanırsalar atanamayacaklar çünkü yönetmelik değişmeden önce başvuruldu yeni yönetmelik Ekim - Kasım döneminden itibaren geçerli.[/B]

sağlık bakanlığı ankara hizmetli puanlarını buradan paylaşalım arkadaşlar!!!!

ben hizmetli ankara 90 aldım ortaokul mezunuyum. hizmetli sınav sonuçlarını buradan yazalım yerleşebilecekmiyiz acaba!!!

ilköğretim istanbul hizmetli 94

biraz zor galiba :(

istanbuldan hizmetli olarak girenler lütfen yazın puanlarınızı yaaa

İstanbuldan lisans mezunu 76 aldım benim merak ettiğim konu şu biz il tercihlerinde bulunmadık bununla ilgili nasıl bir işlem olacak ben duyuru da geçen yönetmeliğin ilgili maddesini okudum ama yinede muallakta kaldım

serdaruz;

Başvurduğunuz il sağlık müdürlüğü ile sınırlısınız. Yani İstanbul'da başvurduysanız sadece İstanbul yerleştirmelerine gireceksiniz.

Arkadaşlar atama ve ya tercih Hakkı Yok Bu anketi Yapan Arkadaş MEB sınavının anketi üzerine oynama yapıp Sağlık bakanlığı diye yazmış o seçenekler onun kendi kişisel istediğine bağlı olarak yazılmış resmiyetle bir alakası yok

MEB ANKETİNİ SAĞLIK BAKANLIĞI'na UYARLAMIŞ

Burada Benim yaptığım anket var Burda öyle bir seçenek yok :)

https://spreadsheets.google.com/formResponse?formkey=dE8tdUN6RV93WmVhSFBDZ20zVGlRQkE6MQ&ifq

Sağlık Bakanlığı İLLER bazında Puan Analiz (İlkokul-Lise-Önlisans-Lisans)

Arkadaşlar Aşağıda oluşturulmuş Anket bildileri doğru bir şekilde doldurup gönder tuşuna bastıktan sonra grup halinde Bütün branşları kapsayacak şekilde grafik olarak analiz karşınıza gelir.Kendi istediğinize Bağlı olarakta ayıklayabilirsiniz.DÜZGÜN OLMAYAN VERİLERİ SİLİYORUM.Günlük olarak inceliyorum.Değerlendiriyorum.Gerçeğe aykırı bir bilgi gördüğümde siliyorum.Bu yüzden Doğru bir şekilde dikkatli olarak doldurmanızı rica ederim.

Anket
https://spreadsheets.google.com/formResponse?formkey=dE8tdUN6RV93WmVhSFBDZ20zVGlRQkE6MQ&ifq

SONUÇLAR
Verileri Genel olarak İncelemek isterseniz

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AuL-SdXILo6OdE8tdUN6RV93WmVhSFBDZ20zVGlRQkE&hl=tr

Kendi İstediğinize Göre İncelemek İsterseniz.

https://spreadsheets.google.com/lv?key=0AuL-SdXILo6OdE8tdUN6RV93WmVhSFBDZ20zVGlRQkE&f=0

Sonuçları Genel Olarak Grafik halinde İncelemek isterseniz
( Burada Grafik sonuçları Bütün Grupları kapsamaktadır GENEL'dir )

https://spreadsheets.google.com/lv?key=0AuL-SdXILo6OdE8tdUN6RV93WmVhSFBDZ20zVGlRQkE&f=0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt