Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı engelli memur sınavından kaç puan aldınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben 78 aldım zonguldaktan lise düzeyinden

sen kaç aldın kenan17 ve hangi kategori

Arkadaşlar bu sınava kaç kişi girdi sınavın sonucunda kaç kişi atanacak ?

önlisans memur 80 mersin çevre teknikeriyim ama tekniker olarak mersinden müracat edememiştim :(

İlköğretim istanbul 74 almışım hiç şansım yok yani..

118 80 80 80
Seksen almşım yaa
olmaz gülüm olmaz

kaç kişi alınacak lise memur bilgin varmı

zonguldaktan

samsundan hizmetli 86 puan

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum anketede katıkdım ama orda tercih dışı il seçtinizmi diye bir soru var sınav zaten 81 il merkezinde yapılmadımı sınava girdiğiniz il dışını şeçme şansımız varmı acaba lütfen bilgi verin benim bir bilgim yok

Samsun ilköğretim 86 yerleşirmiyim bilmiyorum 6 kişi alınıyor hayırlısı

sadi acar;

6 kişi diye biliyorum, kesinbilgi değil ama...

puanları nerden öğreniyoruz..<link verebilirmisiniz...birde kazanılıp kazanılmadığı yazıyormu...arkadaşım acele cvp bekliyor..:)

Sağlık bakanlığı engelli sınavında kaç puan aldınız?

Arkadaşlar bilecikten lise seviyesinde sınava girenler varsa puanlarınızı yazarsanız sevinirim. Benim puanım 74

herkez aldığı puan kadar yumurta ata bilseydi bende tam 82 yumurta fırlatacaktım :p :p

Siirt

82 almışım lise düzeyi

www.meb.gov.tr

den öğrendik

bende ilk ögretim olarak girdim 88 aldım ama bir şey demek zor allah bilir nasıpse olur

sadece yumurta olmaz domates biberde at menemen yapsınlar:)

96 ilkögretim.

kayseriden 92 ve 80 alan arkadaşlarım da var.

anketi yapmışlar ama biz farklı iller ve 6.tercih neresi olursa gibi bir tercih yapmadıkki.sınava girerken herkes sınava girdigi ilde göreve başlayacak denmiyormuydu.aklım karıştı şimdi.bu site neye dayanarak böyle bir yorumda bulunmuş anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt