Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rize fotoğrafları

Ali Bey merhaba..Benim memlekette Gümüşhane.Trabzon'u gezdim fakat Rize tarafına geçmek nasip olmadı.En son Akçabat'ta köfte yemiştik .Kalın sağlıcakla...

.

Bir arkadaşım 1 haftalık karadeniz turuna katılmış , oaralrı anlata anlata bitirememişti.."Hayatımda görmediğim kadar güzel yerler "diye bahsetmişti..
Bu fotoğraflara bakınca onun ne demek istediğini çok daha iyi anlıyorum...
Çoook güzel resimler..çook güzel yerler...
Hani derler ya "Ömre ömür katar " işte öyle...

Ceren çok güzel özetlemişsin hakikaten Ömre ömür katacak kadar güzeldir Doğu Karadeniz. Bunlar benim çektiğim resimler. İnş sizde gidip görme şansına sahip olursunuz..

Ali Bey merhaba..Benim memlekette Gümüşhane.Trabzon'u gezdim fakat Rize tarafına geçmek nasip olmadı.En son Akçabat'ta köfte yemiştik .Kalın sağlıcakla...

Ahmet bey slm memnun oldum evet bayburt yakın tabiki oraları gezip görme şansınız yüksek. Ama size şunu söyleyebilirim tam sınırdan dönmüşsünüz Akçaabat/Trabzon ve gel geri dön olacak şeymi:) İnş. bir gün Yeşil Rize,mizide ziyaret edersiniz. Biliyorsunuzdur Dünyada Yeşilin bu kadar yoğun olduğu iki yer var birisi İsviçre/Alpler ikinciside Türkiye/Rize... Sağlıklı Huzurlu Mutlu Günler Dilerim

Resimler muhteşem.. Karadeniz mutlaka görmek istiyorum ama bir türlü kıslet olup gidemedim.. O doğa o yeşillik ve en güzeli o yayla evleri çok hoşuma gidiyor.. İnsanın ömrüne ömür katar gerçekten ne stres kalır ne dert herşeyden uzaklaşır insan o ortamda herhalde.. Eh çayıda sevdiğime göre bu resimleri bardağımdaki çayın kokusunu alarak izliyorum şimdilik.. İnşallah günün birinde o yeşilliğin içinde bir çay keyfi yapacağım..

Baskan53 paylaşıma teşekkürler harika yerler...
Doğayla içiçe yeşilin bu kadar hakim olduğu yer :)

Yeşil ile mavinin buluştuğu güzel yerleri henüz görmedim ama fotoğraflarla bile harika bir yer olduğu belli oluyor.
Teşekkürler arkadaşım

.

Resimler muhteşem.. Karadeniz mutlaka görmek istiyorum ama bir türlü kıslet olup gidemedim.. O doğa o yeşillik ve en güzeli o yayla evleri çok hoşuma gidiyor.. İnsanın ömrüne ömür katar gerçekten ne stres kalır ne dert herşeyden uzaklaşır insan o ortamda herhalde.. Eh çayıda sevdiğime göre bu resimleri bardağımdaki çayın kokusunu alarak izliyorum şimdilik.. İnşallah günün birinde o yeşilliğin içinde bir çay keyfi yapacağım..

Mediha hanım son derece haklısınız emin olun 0 stres ben gidince Tansiyon ve Anti depresyon haplarını almıyorum orada ihtiyacım olmuyor inanın. Sadece resimler değil Rize'nin her yeri muhteşemdir:) Umarım gidiP görme fırsatınız olur. Siz çayı birde orada için ah ahhh :)

Baskan53 paylaşıma teşekkürler harika yerler...
Doğayla içiçe yeşilin bu kadar hakim olduğu yer :)

Rica ederim Melike lafı olmaz, beğendiyseniz ne mutlu bana...

Yeşil ile mavinin buluştuğu güzel yerleri henüz görmedim ama fotoğraflarla bile harika bir yer olduğu belli oluyor.
Teşekkürler arkadaşım

Eshat kardeşim tam,da dediğin gibi yeşil ve mavi Zaten ÇaykurRize spor,un rengide Yeşil/Mavi,dir:) Umarım görme fırsatın olur oraları.. tşk.

ülkemizin her yeri ayrı bir güzel ama Rize bir başka güzel temiz havası ,şelalelerden akan mis gibi temiz suyu Ayderin ,Kaçkar Dağlarının bol oksijeni insan aldıkça hayattamıyım acaba demekten kendini alamıyor.ordan Ankaraya geldiğimde nefes alamadığımı hissetmiştim:):):)şimdi resimleri görünce orada olmak istedim:confused:

Nasibe hanım inş nasip olur'da görürsünüz..

ülkemizin her yeri ayrı bir güzel ama Rize bir başka güzel temiz havası ,şelalelerden akan mis gibi temiz suyu Ayderin ,Kaçkar Dağlarının bol oksijeni insan aldıkça hayattamıyım acaba demekten kendini alamıyor.ordan Ankaraya geldiğimde nefes alamadığımı hissetmiştim:):):)şimdi resimleri görünce orada olmak istedim:confused:

Size katılmamak mümkün değil...

yeşilin her tonu orda sanırım umarım görmek nasip olur bizde oraları

Valla Karadeniz'li olmamara rağmen tekrardan düşünüyorum Karadeniz turu yapmayı.O doğayı,o yeşilliği gördüğü an insanın içi açılıyor,oksijenli temiz havasını içine çekerek derinden insanın bi ohhh çekesi geliyor.heleki sabahları,yataktan ilk kalkıyorsun, bi evin önün çıkıyorsun hava nasıl diye bakıyorsun ya,offf o keyif daha başka,kuşlar cik cik cik,tavuklar üüürüüü :) oh ne güzel ne güzel....gitmeyenlere tavsiyem olur, bi Karadeniz turu yapın derim :)..
Canım memleketim özledim ya havasını suyunu :(

:)) bir başkadır benim memleketim ( bende trabzon of işçesindenim :) )

Bende of tanım, uzun senedir köye gidemedim ,resimlere bakarak avunuyorum.

arkadaşım paylaşım için çok teşekkürler baktıkça insanın içi açılıyor bir başkadır bizim türkiyemiz .....

Karadeniz.. pfff bir başka güzel yaa...emeğinize sağlık...:)

mavi ve yeşil. çok güzel resimlerdi teşekürler

Güzel kareler emeginize saglık...

Üst Alt