Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rize fotoğrafları

Harika doğa resimleri. Emeğinize sağlık. Paylaştıınız için teşekkürler.

Evet Yaren tahmının doğru orası benim memleketim Rize Son resimdeki gördüğünüz fabrıka Çay-kur,a ait çay fabrikası öyle duman çıktıgına bakma mis gibi çay kokar:)

Şu 3. resimdeki evin içinde olmak istedim birden. Çayımı demleyip bu güzelim yeşilliğe doyasıya bakmak, o havayı solumak geldi içimden. Çok canlı, çok iyi çekilmiş fotoğraflar. Elinize, gözünüze sağlık.

Rica ederim arkadaşlar begendiğinize sevindim

Şu 3. resimdeki evin içinde olmak istedim birden. Çayımı demleyip bu güzelim yeşilliğe doyasıya bakmak, o havayı solumak geldi içimden. Çok canlı, çok iyi çekilmiş fotoğraflar. Elinize, gözünüze sağlık.

Yazın orada olacağım tabiki nasipse O ev bizim dededen kalma takriben 200 yaşında yığma taş ve ahşaptan yapılma sen gel çay kolay lafımı olur... etleri getir sana mangal bile yakarım :)

Karadeniz yeşilin her tonunu barındırır kendinde, resimleriniz çok güzel emeğinize sağlık...Paylaşımınız için teşekkürler...

BaSKaN53;
Offf teklife bak yaaaa. Muhteşem :)
Taş evlere bayılırım zaten. Ben de Gümüşlük'te yaşarken hep bir taş ev kiralardım. Yazın serin, kışın ideal sıcaklıkta olur. Bu arada ben de ucundan Karadenizli'yim. Amasralı'yım. Kan çekti herhalde, o evle aramda bir bağ oluştu. :) Gerçekten bayıldım. Şöyle çay tarlalarından görüntüler yok mu sayın başkan :)

UYY Başkan hacan bende rizeliyimda ama hic kitmedumda hacan cok güzeldur oralar
ben rize cayeli kemer köyündenum dedemler gelip buraya yerleşmişler sonrada satmışlar oraları
hacan oralarda mangal yakılmaz havası iştah acar zararlı cıkarsın

hemşerum beni unutma

Hemşerum bende varum Rize fındıklıdan .Yeterki gelin arkadaşlar bizim gönlümüz ve soframız
herkese açık.........

Bayılıyorum Karadeniz'e... Yemyeşil ne güzel...

Şöyle yeşilliğin içinde, göl kenarında bir evin olacak...

Off ki ne offf... :) :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1xSCu90lqwg]YouTube - dokadak kulübü -ardeşen-rize--çat[/ame]

BaSKaN53;
Offf teklife bak yaaaa. Muhteşem :)
Taş evlere bayılırım zaten. Ben de Gümüşlük'te yaşarken hep bir taş ev kiralardım. Yazın serin, kışın ideal sıcaklıkta olur. Bu arada ben de ucundan Karadenizli'yim. Amasralı'yım. Kan çekti herhalde, o evle aramda bir bağ oluştu. :) Gerçekten bayıldım. Şöyle çay tarlalarından görüntüler yok mu sayın başkan :)

Dostum 3 ve 4,cü resimlerde çay tarlası mevcut mesela 3 resimdeki evei önündeki o yeşillik çay tarlası işte henüz toplanmamış hemde 4 resimdeki ise toplanmış hali..

UYY Başkan hacan bende rizeliyimda ama hic kitmedumda hacan cok güzeldur oralar
ben rize cayeli kemer köyündenum dedemler gelip buraya yerleşmişler sonrada satmışlar oraları
hacan oralarda mangal yakılmaz havası iştah acar zararlı cıkarsın

hemşerum beni unutma

Sevgili kardeşim ne yazıkki Rizeden kopukluğun kelimelerinden anlaşılıyor kulakdan doğma aksan kullandın :) Ayrıca mangaldan zararlı çıkmam etleri misafir getirecek ben sadece pişirecem yaaaa :)

Hemşerum bende varum Rize fındıklıdan .Yeterki gelin arkadaşlar bizim gönlümüz ve soframız
herkese açık.........

Oy oy oyyy Lazın hasosu burada fındıklılı :) Arkadaşlar Bilmeyenler için söyleyeyim Her karadenizli laz değildir Ben Rize merkezliyim ama laz değilim İşte size harbi safkan laz Sadık BAYRAM kardeşim öyle değilmi Sadık bey.?

ben rizeden kopmuş olabilirim ama rizelilerden hic kopmadım cünkü istanbul beykozda gecti gecligim
başkan galiba sen lazca bilmeyene laz demi yosun

Zeki kardeşim esf olurmu öyle şey yanlış anlama sakın yazdıgın aksan Türk filmlerindeki uydurma karadeniz aksanı olduğu için onu vurgulamak istedim aslında yoksa sorun yok ayrıca Rize merkez ve bir kaçı hariç diğer ilçelerindeki yaşayanlar LaZ değildir lazcada bilmezler aksan başka ayrı bir dil konuşmak başka şeydir Biz laz değiliz yani :) Bak Sadık kardeş var aramızda Rize/Fındıklı,lı orjinal laz işte sor bak lazcada bilir yaa :D

EFTAFURLAH abicim ben oylesine yazdım saglıgımda bir kere gelmek nasip olmadı bundan sonrada olması cok zor oraların güzelligini cok iyi bili yorum

buralarda oyleidi şimdi her taraf ev doldu beton yıgını oldu

biz rizenin cayeli kemer köyün deniz babamda annemde ordan gelme sonra satmışlar oraları cok güzel yerlerimiz varmış
denize yakın deniz ayagının altında of of boyleyer satılırmı
babam hic istememiş ama dedem dinlememiş bile

Eşsiz doğa ve manzara harika..Çay bahçeleri yeşilin tonları iç açıyor..
Rize..Gezisi için teşekkürler..Kara deniz bölgesi bir başkadır..
Emeğinize sağlık..

KaPtAn 16;
Zeki kardeşim Allah,cc işine karışılmaz hikmetlerinden sual olunmaz bakarsın bir gün bir sebep doğmuş ve sen baba ocağı ata diyarın memleketin Yeşil Rize,yi görme gezme havasını doya doya soluma imkanı bulmuşsun inş. Kardeşim bu arada mahsuru yoksa rahatsızlığını ve yaşını sorabilirmiyim.?

Kaptan14;
Rica ederim Kaptan14 Cengiz bey benim için zefkti en azından gidip görme imkanı olmayan arkadaşlara biraz olsun tanıtmaya çalıştım.. Saygılarımla

ben 40 yaşındayım başkan 7 yıldır motor noron kas hastasıyım son iki senedir ne duyuyor nede konuşa biliyorum gectigimiz yazdan itibaren kimsenin yardımı olmadan yuru yemiyorum oda enfazla on metre

ne yapalım kaderimiz boyleimiş Allah cc beterinden saklasın
siz istanbulda oturuyosunuz heralde ne iş yapıyorsunuz

yaklaşık 4 sene önce karadeniz turu yapmıştık..görülmeye değer yerler...

Defnex turlamı gittiniz? haklısın gerçekten gezilip görülecek yerler...

ben 40 yaşındayım başkan 7 yıldır motor noron kas hastasıyım son iki senedir ne duyuyor nede konuşa biliyorum gectigimiz yazdan itibaren kimsenin yardımı olmadan yuru yemiyorum oda enfazla on metre

ne yapalım kaderimiz boyleimiş Allah cc beterinden saklasın
siz istanbulda oturuyosunuz heralde ne iş yapıyorsunuz

Büyük geçmiş olsun kadeşim Amin inş Allah'cc beterinden muhafaza etsin..
evet ben ist yaşıyorum iş yerimi 2008 yılında kapatmak zorunda kaldım şimdi boştayım..

rüya-gibi aman aman bayılma kolanya bitti nasıl ayıltacaz seni :d

süpermiş ya...inşallah gitmek kısmet olur.

şu an için orda olmak vardı...çalışmaktansa....

Gül inş bir gün sanada nasip olur tavsiye ederim oksijen deposu:)

Bir arkadaşım 1 haftalık karadeniz turuna katılmış , oaralrı anlata anlata bitirememişti.."Hayatımda görmediğim kadar güzel yerler "diye bahsetmişti..
Bu fotoğraflara bakınca onun ne demek istediğini çok daha iyi anlıyorum...
Çoook güzel resimler..çook güzel yerler...
Hani derler ya "Ömre ömür katar " işte öyle...

evet aynen dedigin gibi
soyum oralı oldugu halde birkere gidemedim
hersene niyetlendim işden dolayı gidemedim
şimdide özürlü olduk olsun busensde yapalım niyet bakarsın olur kısmet

Üst Alt