Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Prof.Dr. Ahmet Alanay'a skolyoz ameliyatı olan var mı?

Bende muayene olmak istiyorum Ahmet beye önerirmisiniz arkadaşlar ?

Merhaba benim kısımda 2 hafta önce Ahmet Alanaya ameliyat oldu. Bugün dönerken sırtımda çıt diye ses geldi dedi çok korktum. Sizde vida kırılması ip kopması oldumu

Ameliyat başarılı geçti. Memnun kaldık

Ahmet hoca benim doktorumdur. Hiç tereddüt etmeyin direk gidin arkadaşlar.benim 130 derece skoyuzmu ameliyt etti .hic bi doktor bu zorlu süreci göze almadı. Ahmet hoca ise bana resmen bi mucize yarattı. Geç kalmdan gidin.

Bende kendisine muayene olmayı düşündüm fakat 1000 tl muayene ücretini duyunca vazgeçtim

telve

Merhaba Çok geçmiş olsun, halen periyodik olarak Ahmet beye gidiyor musunuz, sağlıgınız yerinizde mi?

@ben-ozlem

sizin adınıza sevindin geçmiş olsun yaş kaçtı Ahmet Alanay hoca şu an hangi hastanede görev yapıyor?
Maslak Acıbadem hastanesinde gorev yapiyor ayni zamanda Altunizade Acıbadem hastanesinde de görev aliyor.Ben araştırdım 1 ay sonraya randevu verdiler.
Ayrica iki hafta önce Maslak Acimadem hastanesinde orta kulaktan ameliyat oldum.cok memmun kaldim hic kesi olmadan edoskopik ameliyat oldum.Doktorları ve hizmetiyle son derece mukemmel bir hastane.
ben-ozlem Özlem Hn.bana ulasabilir misiniz?

semih87

Bu durumda yine ona gitmen gerekiyor bence git bir görün daha önce amaliyat olduysan bakar belki.
Zaten şu parasızlık hepimiz içinde ayrı bir engel.

yok artık ya ne kadar söylemiş öyle, sağlık ne kadar hiçe sayılıyor paran yoksa öyle kal diyorlar resmen.Özel sağlık sigortan yoksa zor zaten orada ameliyat olman.Ama başka doktora da nasıl güveneceksin.

Slmlar kızım 9yasinda.5 ay önce de bizim uzayan manyetik rodlar kırılmıştı,2 ay önce amaliyat olduk.dr ahmet alanay,halkalida olmuştuk ilkinide,orasi sgkli ama genede baya para gidiyor.titanyum çubuklar kırılabiliyormuş.bende çok şaşırdım allah yardımcınız olsun geçmiş olsun

Üst Alt