Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Orman genel müdürlüğü başvuru yaptım. Süreç nasıl ilerler?

telefondan aradıklarım harıç tel nosunu yazanlar yanı onları aradım zaten
diğerleri için soyluyorum secimden önce açıklanması mumkun değil
secımden sonrakı ılk ıkı hafta ıcınde açıklanır hemen (teyıtlı ılk adresınden bılgı) herkese

Abdlsmd67

rıca ederım herhese ısım ısım yardımcı omaya calıstım umarım herkes ıstedıgı yerde olur

Arkadaşlar merhaba bende en son yapılan ogm daimi büro işçi alımında asil olarak çıktım 31.05.2023 tarihinde açıklandı mülakat sonuçları
mesut4141 arkadaşımıza özelden mesaj da yazdım ama bundan sonra süreç nasıl işliyor bilen varmı acaba aramızda güvenlik soruşturması olacağı yönünde bilgi edindim sizi arayacağız diyorlar ama benim bulunduğum yerde telefon çekmiyor bu konuda biraz endişelerim var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

qarm

sana ulaşamama durumu varsa bunu atandığın orman bölge müdürlüğü personel şubesıne bildir extra olarak sen olmasan bıle aılenden bırının numarasını ver onlara anne baba kardes amca dayı ver bırınınkını sorusturma sonucu ne zaman bellı olur bılmıyorum ama ıletısımın olsun onlarda genel mudurluge bıldırır bır sekılde ıyı akşamlar dılerım hayırlı olsun bu arada

Orman Genel Müdürlüğü Daimi İşçi ALımı

Arkadaşlar merhabalar,

Orman genel müdürlüğünün yaptığı en son alımda mülakattan asil olarak çıkan arkadaşlarımız var ise edindikleri bilgileri bizimle paylaşabilmeleri için bir konu açmak istedim ben Balıkesir Ogm ye asil olarak girdim ama süreç hakkında en ufak bir bilgim yok güvenlik soruşturması olduğunu öğrenebildim sadece farklı bilgileri olan veya soruları olan arkadaşlarımız var ise aramızda bu konu altında umarım paylaşım yaparlar.

Amasya orman işletmede aynı şekilde işe girdim büro işçisi olalak genelde aliyollar
Ofis işlerinde çalışacak elemanlar mesela sizi katip yapabilirler genelde bu alanda ihtiyaç oluyor. Yada mezun oldunuz tecrübeli.oldun bölümde büro işleri size kalıyor muhasebe bölümünde üst yazı çalışma cut işleri süreç duruma göre baya üzüyor
Mulakatda herşeyi sorabiliyorlae nasıl diyim.ornek genel kültür den. 100 tane soru topu oluyor bunları küp e koyup 3 tane last gele 3 top cektiriyollar yani 3 soru
Bana çıkan sorular
1-Covid 19 virüsün ilk resmi adı
2- yerli milli ilk elektirik araç (tok)
3-Ramazan ayı imsak neyi ifade eder
Diğer arkadaşlara mesela
Istanbul son yapılan boğaz köprüsü adı
Çanakkale Savaşı'nda ilk kurşun kim ateşledi
Gibi sorular sordular 3/3 yaptım 2 aydirda calisiyorum kısaca mulakatda en çok
Kendini nasıl ifade ediyorsun giyim kuşam konuşma tarzı diksiyon nasıl bunlar. +++ puanlar
Mülakata gündelik giydiniz kıyafetle asla gitmeyin bunlar ---- puanlar. Ve son olalak engel durumunuz isi yapmaya ne kadar müsait. Onada dikkat ediyorlar şimdilik aklımda bunlar var sonra takildiniz yer olursa yazin özelden

Üst Alt