Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Orman genel müdürlüğü başvuru yaptım. Süreç nasıl ilerler?

Konular
14
Reaksiyonlar
2
Arkadaşlar orman müdürlüğüne engelli işçi alımı için basvvuru yaptım nihai listede adım çıktı daha sonra kura da asıl listede 12 kişide 7 sırada adım çıktı belgeleri verip yazılı sözlü mülakata başvuru yapacagim ama yazılı mülakatta ne tarz sorular gelir ve bana çıkma olasigi nedir iki yıllık muhasebe mezunuyum üni yardimci olursanız sevinirim hiç biryerde birşey yazmıyor

Bu sorunun cevabını burda zor bulursun o kurumda çalışan birisi sana faydali olabilir bende basvurdum

gökyüzü12 kura sonuçlarını paylaşımısınız ben link bulamadım.. atamanız hayırlı olsun diyelim şimdiden

Atama değil bu sozlesmeli personel daha belli birşey yok işte bu yazılı sınav nasıl birşey bilgisi olan var mı onu sormak istiyorum

Sözleşmeli büro personeli alıyorlar muhasebe mezunu

12 kişi var 7 siradayim 3 kişi alacaklar gelme olasiligi nedir bilgisi olan yardımcı olabilir mi

gökyüzü12

Muhasebe üzerine alım olacaksa, alanınıza göre yazılı sınav yapabilirler. Ya da genel kültür, genel yetenekte olabilir. Sözlü sınavda bilgi ölçümü için yapacağınız işle ilgili sorular sorabilirler.

gökyüzü12; sözleşmeli personelleri genelde hangi alanda personel eksikse ona göre alırlar. Sizinki muhasebe. Muhasebe derslerine iyi çalışın genel olarak maaş hesaplama vs konuları çıkar.

Engelli işci olarak geçiyor -buro personeli

Birkaç kişi de genel kültür çıkar diyor muhasebe mi çalışayım genel yetenek kültür mu bilmiyirum kafam karişti iyice

Genel kültür tarzı sorular gelir, ve olaylara tepkiniz giyim kuşamınız gibi şeylere dikkat edilir. Mevzuatla ilgili soru gelmez boşuna muhasebe bakmanıza gerek yok. Ama az çok ne olur ne olmaz diye kasa, banka hesabına bakın. Saygıda kusur etmeyin.

listelere göre tekrar kura mı çekilecek sonra mı sınava gireceğiz

Bende asıl olarak ciktim 20 kisi mulakata girecek 5 kişi alinacak hadi hayırlısı dua edin arkadaslar

OGM büro işçisi kura sonuçları açıklandı!?

Ogm büro işçisi

gökyüzü12

Torpil olan girer ben torpil yaptirmayacam vicdan meselesi inşallah merkezi atama dan atanirim gerek kalmaz
Ekpss ye onlisans tan mi girdin puanın kac

Benim de kayseri orman müdürlüğü asıl listede çıktı adım

1/10 şubatta evrak teslimi var
28 şubatta mülakat tarihi belli olacak
Dua edin arkadaşlar

Orman genel müdürlüğü sözlü mulakat nasıl oluyor

Arkadaşlar daha orman genel müdürlüğünde çalışan yada orman genel müdürlüğü mulakatlarina giren varsa yardımcı olabilir mi nasıl oluyor mülakat ?

Ogm engelli büro işçisi mülakatta ne sorarlar?
Tahmini olan var mı ?

Mülakata girdim ?

Tarım orman bakanlığında mülakata girdim mülakatta 2 soruyu bildim birini bilemedim sürekli olumsuz şekilde yapabilir misn ilçeye gönderebiliriz gibi sorular soruldu yapabilir misin diye sizce nasıl oluyor olumlu olmadığını nasıl anlariz

3 soru soruldu 2 soruyu bildim genel kültür tarzı şeyler fakat bence önemli olan soru değil kurulun tepkini olçme şekli

gökyüzü12

Özel mesaj ların dol mus mesaj gonderemiyorum mesajlarını sil :eek:

Mulakata girdim genel olarak iyi geçti ortaya fanus var iki tane içinde sorular var soruyu çekip soru numarasi ve soruyu sesli olarak okuyorsun cevap veriyorsun ve önündeki imzaladığı n kağıda yazıyorsun tabi ilk önce kendini tanıtiyorsun yaptığın isler okul aile filan kısaca kendini tanıtiyorsun 3 tane soru cekiyor sun 3 soru çektim 3 soruyu da bildim sorular genel kültür ve okullarda verilen eğitimlerle ilgili bir Coğrafya bir genel kültür bir de Üniversite de aldigim dersden soru çektim sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum ogm sitesinde ilan edilecek kazananlar herkeze başarılar dilerim

mülakat sonuçları açıklandı mı veya açıklanan sonuçları nerden öğrenebiliriz?

Mesut bey halen mülakatların sonucunu beklemekteyiz bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Üst Alt