Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önlisans mezunu olup 3249'dan tercih yapacaklar kaç puan aldınız?

Teknikerlik seçebilirsiniz bayanlar baylar. Yanlış bilgilendirdiğim için herkesten özür dilerim.

taho;

evet arkadaşım ilk tercihim bursa olacak nasipse.artık diğerlerinide teknikerlikden sıralyacağım inşallah en güzel yer olur.Allah kimseyi üzmesin.

arkadaşlar
fırsat bbu fırsat
dedim memur işletmen veri ortaya ulkemden bir karma yapıp tercihlerimi bildirdim

elimizdeki mal bu :)
işletmen memur vhki fazla takmayalım
bi şekilde girilir memur girer işletmen olur
antalya kazanır izmirle becaiş olur

bunlarıda dusunmek lazım

yüksek puanlılar teknikerliği yazsalar güzel olur. 15 tercih var 25 kişi alıyorlar. 85 puan üstü oraları yazsa iyi olur. Kaç kişiyiz onun hakkında bir bilgi sahibi olabilsek keşke

Ben bursayı 6.sıraya kattım ama daha bildirmedim bekliyorum birileri daha çıkarsa oynama yapacam.tornedoyu gönderdiysek sıkıntı yok :)) aç önümü aç kardeş 6 yıldır bu anı bekliyorum :))

tornado sizin bildiğiniz başka yüksek puanlı var mı ?

AYKAN;

Ben daha Java Belgesi olan birini görmedim gerçekten var mı ben elektronik mezunuyum ve programlama ile ugrasmaktayım ve favori dilim java eğer bu konuda belge alabilecek bi şansımız varsa bilgilendirirseniz sevinirim Saygıılar ...

Bazı eğitim kurumlarının programlama bölümlerinde böyle bir eğitim ve sertifika alma şansınız var. Araştırabilirsiniz. Bilge-Adam örnek

abi bekliyorum ama bursanın 2 kişilik tekniker kadrosunu düşünüyorum. 25 yaşındayım sıkıntı yok hepimiz kardeşiz.hucurat suresi 10.ayette allahu teala öyle buyuruyor :)

huderix;

ucretsiz olarak olanlardan bahsetmistim bilge adamdan haberim var cevapladığın icin tesekkürlerimi sunuyorum

halk eğitim merkezine başvur açılınca çağırıyorlar kardeş.

taho;

hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kardeşim. şu puanlarını yazanların hepsini topladıysan tercihlerle beraber paylaşırmısın hepsini birden?

3249 arkadaşlar bende bilgisayar tek ve prog mezunuyum 66 .800 flan 3380 sıradayım galiba ama mutlaka tercih yerlerimizde kesin yazalım ben ilk tercihimi osmaniye olarak yaptım herkes yaparsa aradıkı durumlar bı anda cözülür lütfen tercih yerlerimiz yazalım

tercihlerim netleşmedi halen yüksek puanlı biri çıkamrı diye bekliyorum ama yazanlarınkini yazabilirim.
77,5 tokat
92 bursa
74 istanbul
74 osmaniye
82,53 adapazarı
80.54
74,93
62
61 istanbul
76 ankara
76 tokat
78 samsun
71 kocaeli
66,9 istanbul
64
71 istanbul
75 ısparta
73 elazığ
69,65 adıyaman
81 aydın
89 antakya
78,27 bursa
83 Mersin.
66 .80
77 istanbul,
85.87 balıkesir

şuan bu kadar atladığım var mı bilmiyorum varsada ekleriz.

çok teşekkürler tahir kardeşim

balıkesir vardı bi tane onu unutmuşsun dur bulayım

Akın Aydın
Öncelikle şunu hatırlatmak isterim
BilgeAdm , TCM, Smartpro vs gibi şirketler sertifika değil eğitim verirler
bu firmalardan parasını veren herkes eğitim alabilir ve bu eğitim sonunda katılım belgesi alırlar :) adı her ne kadar sertifika olsade bu bir katılım belgesidir her parası olan olabilir :):)

gerçek anlamda uzmanlık sertifikalarına yönelik aldıgın eğitime dair bir belgedir bu
ama önemli olan senin okula devamsızlık yapmayıp gittiği gösteren belge değil sınavlarla aldıgın karnen yani sertifikandır

işte bilgeadam ve türevleri senin belirttiğin gibi java ve diğer alanlar için türkiyede yetkili sınav merkezlerindendir

ki bunlardan en bilinen prometric dir

örneğin silverlight için veya java için eğitim almaksızın bile prometricden sertifika sınavına başvurabilir ve belirlediğin saatte bilgeadama gibip sadece sınava girebilir ve geçersen sertifika sahibi olabilirsin

ki iş dünyasında da geçerli olann bu sertifikadır katılım belgeleri değil
yoksa emin ol gunumuz de herkesde bir çanta dolusu katılım belgesi vardır ancak bir işe yaramazlar :)

daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten öğrenebilirsin

Sun Certified Professional - Wikipedia, the free encyclopedia

örnek sorular için ise
Sitting for the Sun Certification Exams

bildiğim kadarı ile java sınaavları 300 dolar ve microfottan %200 pahalı :)
geleceğin dili java oldugunu burdan bile anlayabiliriz

sana java dünyasında başarılar hocam

taho
birde bu arkadaşlarınn hangileri başka illeride tercih edecek o bilgileride toplayıp başlaşırsan süper olur

hatay yazdığın zaten antakyalı kardeşimiz, ben 92 puanlıyı ekledim diğer 2 kişiyle beraber en son liste yukarda güncelledim kardeş.

ben yazılacak yerlerin facebookta grupta yayınlanmasından yanayım ?

facebooktada yazmışsın ztn kardeşim sıkıntı yok ben bunlara göre eliyorum önümdeki kağıttan

o 92 yazdığım başka birinin puanı aynı kişinin değil. nereyi yazacağını öğrenmeye çalışıyorum. samsundan bi arkadaşta vardı hatırladığım kadarıyla

bizim grupta ben kpss ile atandım diyen biri vardı onumu diyorsun, eğer oysa ben tercih yapmayacam demişti.

ben samsundan 86.8 puanım var 3001 tercih edeceğim samsun dışını yazmayacağım

o değil kardeşim. memurlar.nette hackerbomber diye biri yazmıştı.

iyilmaz;

3249 mezunusun sanırım. hayırlı olsun kardeşim.yazdığın için çok sağol.

Üst Alt