Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sonucunda atanırsanız hangi illeri tercih edersiniz?

buna kendi içerisinde özel konum diyoruz cavitcim:D:D:D:D:D coğrafya öğretmeni gibi olduk iyimi böle:D

Bio;

Yakışır kardeşime haa memur haa öğretmen ne farkı var :))

Sıanvdan sonra işçisin sen işçi kal giy dedi tulumlarını söylemeye başladık:D:D:D

Bio;

Aynen çok pis geldi ama hayırlısı hadı bakalım :)

İlk başlarda her yere giderim diyordum şimdide yaşadığım şehirde kalayım istiyorum ben bir yere gidersem ailemde gider düzen bozulur o yüzden
kısmet daha kaç alacağız da nereleri seçeceğiz bakalım

evet çok soğuk miray bilirim oraları ama güzel yer

Erzurum'a gelin diyicem ama :rolleyes: Soğuk Soğuk ;)

evet miray çok soğuktur bilirim oraları

Arkadaşlar doğunun puanları daha düşük olacaktır ben hep doğuyu yazıcam bu yüzden işi riske sokmak istemiyorum ilk tercihim adıyama:D

Sıralama çok önemlidir ilk 10 a girenler tercih edebilmede problem yaşayacağını düşünmüyorum. Hak eden yerleşir inşallah

hakkari yüksekova heralde bnm puan anca oraya yeter:D

81 ilin hepsi :) ama o kadar tercih olmayacagı için nere olursa olsun..

ben Adana yı seçecem,hastalığımdan dolayı ailemle beraber yaşamak zorundayım :(

15 günde bir hematoloji bölümü olan bir hastanede tedavi görmek zorunda olduğum için tercihlerimi mecburen bu perspektifte yapmak zorundayım çünkü her ilde hemotoloji bölümü yok..tabii önce memleketim bursayı isterim..

Genel olarak sağlık durumlarımızı düşünerek hareket edeceğiz anlaşılan.

adana yazacagız ama duyumlarıma göre adanadan 2000 küsür başvuru olmuş işimiz zor

Genelde adana evet,mersini yaz güzeldir memleketim :d

engelimden dolayı başka ili tercih edebilseydim şimdi bi işim olurdu herkes dursun durduğu sehirde yabancı istemıyorum kalabalık etmeyin :D

Ama siz tercih yapamıyorsunuz onlar yerleştiriyorlar tabi bulunduğunuz ile göre atama olacak ama hangi kurumu olacağını siz belirleyemiyorsunuz..

Sevgili arkadaşlar öncelikle herkes için hayırlısı neyse o olsun ben ise atanırsam mersin de yaşadığım için kayseri konya eskişehir izmir bu şehirler olursa güzel olur tabiki atanırsam tekrar herkes için hayırlısı neyse o olsun

Hakkari,Şemdinli,Yüksekova,şırnak:p

Gaziantep (diyor annem) inşaallah hayırlısı olsun herkes için

inşşalh herkes gönlünden geçen yrlere atanır. ben kendim tercihlerimi hatay-adana-konya kayseri gibi yerlere yapmayı düşünüyorum. tabi atanma şansımız olursa inşallah

Kendi memleketim hariç farklı bir ile gitmeyi istiyorum, şöyle soğuğu olmayan mümkünse deniz olan il olarak ayırmıyorum ancak Ege ya da Akdeniz bölgesi öncelikli sıra benim için.

Önce bir Kazanmaya bakınız Kazandıktan sonra canınız nereyi isterse orayı alırsınız daha sonuçlar belli olmadan hayalperest yapmayalım :)

Üst Alt