Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sonucunda atanırsanız hangi illeri tercih edersiniz?

alyazmalım;

Her yer bizim :D

biz de olsunda her yere gideriz demek isterdik alyazmalım ama hastalıgımız buna izin vermiyor malesef yasadıgımız yerden başkası olmaz.

ilk terchiim antalya olurdu :) bu şehri çok seviyorum ikincisi izmir yaşanacak güzel bi yer sonrasında mersin muğla aydın kıyı şeridi deniz olmadan yapamam gibi :)

arkadaşlar Rabbim inşallah hepimizin gönlüne göre versin, hakkımızda hayırlı olan yerlerde çalışmayı, yaşamayı nasip etsin
ben denize kıyısı olan bir yerde yaşamak isterim tabii önce bir sonuçlar açıklansın da hayırlısyla, gerisi olur...

Bnce sen hiç durma git oranın sana ihtiyacı varmış :d

fatolist;
vaz caydım,bir başkadır benim memleketim..her köşesine giderim..yeterki memurluk olsun :)

ismail papua yeni gineye gidersin de orada ömss geçerli mi ki acep, bilemedim:confused::D:D:D

bi de başka sınvlarla uğraşma

gül2011:
hayırlısı olsun arkadaşım..devlet bizi memur etti de şuraya gitmemmi dedik :D demi

içime süleyman demirel kaçtı yine :D

golden_heart;
amin arkadaşım aminnnn....
yerleşelim de hayırlısıyla, gerisi boş:D

Inşallah müjdeli haberlerimizi yazarız buraya amin :)

aydın balıkesir çanakkale izmir cevre iller uygundur

sonuçlar açıklandığında eğer atanmamın mümkün olduğu bir puan aldıysam,tercih kağıdından önce büyük harflerle buraya yazacağım :) şimdi yazarsam ve yetersiz puan almışsam, hayal kırıklığımın kat sayısı artar :D

anlıyorum.doğrudur.another day ben de zaten kendi adıma söyledim..kısmet artık.

Bio;
Hacı sınırları zorluyorsun, zorlamısken sınırları aşaydın ismail gibi papayenigineye :)))

Sonuçlar açıklansın türkiye harıtasını açacam önüme nere denk gelirse yeterki adımı atalım memurluğa.
Bu arada kaç tercih hakkımız olacak tahmin eden varmı ?

ay evet o konuyla ilgilide bilginiz varsa yazın kaç tercih hakkımız olacak acaba?

Boş tercih olacakmı neresi olursa giderim manasında?

centirmen;
haritayı koy önüne gözünü yum,koy parmağını rastgele :) haydi rastgele :D

hemşerim sana 5 tane ekstradan yerleştirme hakkı ;) çaktırma

bende yazim bari hoş kazancağımı hiç sanmıyorum ya neyse ben ısparta deniizli ve rizeye çok gitmek isterim;)

golden_heart;

Balığamı çıkıyoz bilader :)) yok biz bio ile kararlastırdık rusyaya yakın olacak sınırları yazcak demi iboo :D:))

aynen cavit kaardeşim aynı zamanda akdeniz iklimine sahip ığdırı yazacaz:D

Doğuda olacağız ama akdeniz havasını soluyacağız vayy uyanık vayy :))

Üst Alt