Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB atanamayanlar buraya dertleşelim

Arkdaşlar torpillilerin soruları düzeltilmiş yanlışlar silinmiş doğrular eklenmiş bimere yazın şikayet edin

Yedek kadrosu yokmu diye soran arkadaşlar,
90 puan alıpta yerleşemeyen 350 kişi var deniliyor.Atanıpta gitmeyenlerin yerine yine bunlardan alırlar sanırım.

Baraj olmaması bencede kötü oldu.Yada puana göre tercih yapılsaydı keşke.İnsanlar bilmeden rastgele tercihler yaptı.
Yerleşen arkadaşlara hayırlı olsun

kardeş yaklaşık 9000 ilan oldu ne 3 bini yani 27000 kaldı sadece memurt almıyorlarki her branştan alıyorlar oda bizim şansımızı zorlar

basarı listelerinin asılması için baskı yapmalıyız bence. kaçıncı sıradaydık ne olduk bilmek hakkımız resmen kapalı kutu yaptılar kim ne yaptı belli degil.en azından kaç bindeydik kim ne nasıl kaç puan almış ne olmus aklımızda ????? varken nasıl rahat etmemizi bekliyor bu meb.

atanamamıs olabilirim atananlara sözüm yok yanlış anlasılmasın sakın ben sadece basarı sıramı görmek bilmek istiyorum

86 puan aldım. 2 soruyu kendi ellerimle heba ettim. doğru işaretlediğim halde emin olamayıp değiştirdim. demek kısmet başkasına imiş ne yapalım.

evet elmaşekeri.bende kaçıncı sıradayım.bilmek isterim.bu bizim hakkımız.ben 90 puan.hizmetli olarak. atanamadım..çok üzüldüm.ya.tercihlerim. 1 sivas- 2-niğde 3-yozgat 4-malatya 5- maraş dı. umutluydum.puanım iyi diye.öbür sınavlara umudum kalmadı.çünkü alımlar az olabilir.sınav daha zor olabilir.

mavera;

ben öbürlerine basvuru yapmadım bile 86 ile girebiliriz diye düşünmüştüm hiç ümidim kalmadı sadece kpss sınavı var önümde 26 eylül de ama konsantre denen birsey kalmadı bende birsey okumak çözmek bile gelmiyo içimden allah yardımcımız olsun inş bizede devlet işi nasip etsin hayırlı ile... bu basarı listesi konusu ne yapabiliriz bilmiyorum kim sorsa atanamadım diyince kaç bin arasındaydın ki diyorlar bu meb neden böyle bişi yaptı anlayamıyorum :mad:

Ben önlisans memur 68 ile atanamadım bu cümleyi yazmak çok üzücü :(:(:( kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim mutluluğunuza şahit olmak ne güzel... göktürk ,soykan ,ali asker ,emr-osm diğer arkadaşlarım çok sevindim sizler için..5000 kişiden kurtulduk en azından :D Hayırlı olsun şimdiden iyi çalışmalar :)
Tercihlerim konya malatya muğla sinop amasya idi sinop ve amasya min puan 68 le tutuyordu ama öncelik yok yazıo , 6. tercihde evet demiştim ayrıca ben itiraz dilekçeside yazmıştım onunla ilgili hiç açıklama olmadı.. O 90 üstü aldım diyenler nerdeler puanlar 68 düşmüş insanları aylarca üzdünüz ...Ders çalışmaya dewam ...

arkadaşlar personel listesi başarı sıralaması var be bu sırlamaları incelerken bir eksik nokta dikkatımı çekti daha dogrusu hata hatay hizmetli kadrosu için sıralamada en son 90 puanlı atamada fatma kahir adlı bayan meziniyet tarihine göre seçilmiş fakat işin ilginç yanı dogum tarihi ile mezuniyer tarihi aynı.eger meb bu listeyı atam verilerinden direk yayınladı ise buyuk bir hata yapılmıstır ve kazanamamsı gereken birisi kazanmıstır isterseniz sizde indirin bakın

benim yandığım tek konu orda gerçek anlamda özürlü olmuyupda atanan birçok arkadaş var.. rapor konusuna çok diretenler oldu buda çakma engellilerin yerleşmesine bal kaymak gibi yaradı..
idda ediyorum şimdi yeni rapor istense 200 kişiye yakını% 5 altında kalır oranı
diğer dünyada hakkımın peşinde düşecegim ama bu dünyada kuvvetim yok
kalın sağlıkcakla kader arkadaşlarım

gerçek anlamda engell olmayan derken nası yani.anlıyamadım.gerçi bende torpilin çok olduguna inanıyorum.

hayırlısı olsun üzülmeyin daha çok sınav açılır inş.

arkadaşlar üzülmenin kimseye faydası yok. şimdi bu hükumeti ve ilgili birimleri geri kalan özürlü alımları konusunda uyarmak ve bu süreci hızlandırmak lazım. yapmamız gereken ilgili tüm birimlere email atmak süreci hızlandırmak. oturan boğa bülent beyin açmış olduğu bölüme tıklayıp, ilgili birimleri email yağmuruna tutmaktır. üzülmek neye yarar.

sağlık için müracat edenler başvuran sayılarını ögrenenniz oldumu?

arkadaşlar dertleşmesine dertleşinde oturan boğa bülent abi forumda bi başlık açtı sizlerde destek verin ki burda atanamadım diye üzülmektense en azından bişeyler yapılmasını sağlayabilirsiniz

yerleşen arkadaşlar hayırlı olsun diyorum
aklıma takılan 2 soru var ve bunlara cevep bulamıyorum lütfen bilen varsa cevaplasın
1.soru MEB yeni alımında 4 temmuz da yapılan sınav puanlarından mı alacak?
2. soru atanıpta başlamayan arkadaşların yerine yedek liste oluştu mu?
lütfen sağlıklı bilgi verin!

ben cevap vereyim m.e.b yeni bialım yapacaksa ki yapmaz.aynı puanlarla almaz.akıl mantık varya diğer girecekler neolacak rutin bi sınav değilki bu her sene yapılan kpss gibi.yani sınav yapsa bile tekrar girmemiz gerekecektir.2.si ise atanamayanların kadrosu boş kalacak yani işe başlamayanların.bundan sonra ki dönemlerde alım olursa boş kadrolar o kadrolara eklenecek...

Arkadaslar bilemiyorum ne kadar inanir,guvenirsiniz ama meb sinavinda hic kimseyi tanimadan kendi basarisiyla atanan arkadaslarim var.Eger torpil varsa bile bu sinav simdiye kadar torpilin en az uygulandigi sinavdir heralde(Torpil iddasi olan arkadaslara)Arkadaslar inancinizi kaybetmeyin calisin sonuna kadar kovalayin elinizden geldigince giriceginize inanin torpil olsa bile inanin hakkiyla atananlarda var ben sahidim.

Üst Alt