Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB atanamayanlar buraya dertleşelim

ne oldu geldiniz mı sözüme hizmetli için 80 ve üstüne memır için 60 olur hayırlı olsun diyenler nerede ????????????
en başındaqn beri hizmetli için 90 altına düşmez dediğimde suat 46 hakaret etmişti
o kadar insanı ümitlendirdinizde elinize ne geçti ????????????

Ne yapalım bizimde dayımız yok işte böyle sap gibi kaldık işte

Sağlık olsun arkadaşlar. Daha çok imkan çıkacak inanın. Daha da kadrolar açılmaya devam edecek. Hayal kırıklığı yaşanıyor ilk başta... Ama bence zaman denen bişi var. ve zamanın siizn lehinize işleyeceğine olan inancım tam.
Geçecek bunların hepsi ve bir gun masanızda bugünkü duygularınızı gülümseyerek anacaksınız sadece... Masal olacak bu günler:)
Zaman sizden yana.

Ek yerleştirme konusunda bilgisi olan varmı meb için yada ek yerleştirme olacakmı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

ek yerleştirme yada yedek diye bir şey olmaz bu sınav bitti artık yeni alım olursa tekrar sınav yapılır..

.önümüzdeki maçlara bakalım :)

Ek yerleştirme ek kontenjan filan yok, münhal bulunan kadrolara atama yapılır kişi o veya bu sebeple gidip göreve başlamaz ise o kadro bi sonraki alıma kadar boş kalır . .

90 puan ile atanamadım arkadaşlar.tercihlerimden 3 tanesi 90 da kapandı ama yinede bana yer açılmadı bi türlü yaş 24 mezuniyet 2003 demekki bütün beni geçen 90 puan alanlar daha yaşlı ve önce mezun olmuş.rabbim neylerse güzel eyler.herşeyde hayır vardır diyebiliriz başka söze ne hacet olmayınca olmuyor arkadaşlar.

sağlık bakanLığına kaç kişi başvurcak arkaDaşlar biLen varmı?

>>>>> istikamet sağlık bakanlığı.<<:))>>

ben de 86 ile acıkta kaldım zonguldak 92 ile kapattı.saglık ve ormana da basvuru yapmadım cünkü alım az bence ve torpil işleyebilir diye düşünüyorum yakın cevremden duydugum ve gördüğüm kadarıyla.atananlar için sevindim umarım haklarında hayırlısı olur.eylül de kpss var ve benim bütün moralim alt üst oldu ondan da birsey beklemiyorum artık.ümitliydim ama olmadı malesef işsiz güçsüz nereye kadar gider ki hayat. malup olmak bıktım artık bizlerle oynamayıp herkesi bos yerlere koysalar yaa ama olmaz biz at gibi 7 yaşında baslıyoruz maratona kimse laffımı yanlış anlamasın her yerde bi sınav bi yarış var hep koşuyoruz her dafasında düşüp dizlerimizi kanatsalarda yine ümitle inanıp kalkıp kosmaya calııyoruz tabii ki böyle olmalı ama ... bizimde bi canımız var yaaa duygularımız hayallerimiz var kendi ayaklarımızın üzerinde durmak kendi paramızla aldıgımız ekmeği yemek istiyoruz çok mu zor bir istekte bulunuyoruz.bizler bu kadar canla basla çalışmak isterken cogu yerde yüzü asık görevlerini yapmayan kişileri görüyorum ve gercekten hak edenleri bizleri düşündükçe gelecegimden korkuyorum malaesef...

sizlerle paylaşmak istedim içim öyle doldu ki bagıslayın

Olmayacak ama ekim kasım dönemi alımları olacaksa bunun için gerekli yere mail atmalıyız diyorum.Açıktan atama yapılsın

90 la atanamadim 1.adana 2.ankara 6.red idi en yuksek alim yapan oralar olmus kendimi yuzyilin salagi gibi goruyorum

mrb arkdaşlar üzüldüm yerleşemediğinize ama umudunuzu kaybetmeyin. ben iktisat 2. sınıftayım. iş bulmazsam bnde engelli sınavlarına giricem. pek bi bilgim yok bu sınavlardan ne zaman oluyor. sınavda hangi derslerden sorumluyuz. sağlık bakanlığına atanmak için ne mezunu olmak gerekiyor. son sorum da hizmetli olarak atanan arkdaşlarımızın görevleri nelerdir?

Bist ablam sen iş bulamadıysan okurken çalışmak yerine burs ya da 2022 aylığı ile idare etsen olmaz mı? 2 yıllık mı okuyorsun yoksa?
Bu süre içinde de rahat rahat iş takibi yaparsın hem. Sınavlar, başvurular ile ilgili güncel bilgiler hep sitede olacak zaten.

ilk önce meb sınav sonuçlarına göre atanan arkadaşlara İŞ HAYATLARINDA başarılar diliyorum,hayırlı uğurlu olsun...

benım puanım 70.atanamadım,fakat çok şükür çalıştığım için bana pek koymadı atanamamam.

elmaşekeri;

yazını okudum,inan yüreğim burkuldu.yazındakı kurgulamış olduğun düşüncelerını ınan ben çok ıyı anlıyorum,çünkü senın anlattığın o derın duygularını zamanında bende yaşadım,hatta o zamanlarımı unutur gıbı zannederken senın yazını okuyunca tekrar hatırladım.sana ne desem hatta kılı kırk yarsam sana yalan gelır.senınde iş sahıbı olacağın gun gelecek desem ınanırmısın bana.ama ınankı bu lafıma ınan kendını oyle hemen karamsarlaştırma,hayata daha sıkı tutunmaya bak.herkez nasıbını kısmetını yer.sen ne kadar o ıstediğin hayal ettiğin parlak gunlerden uzaklaşacağını zannedıyorsanda daha beter o gunlere yaklaşıyorsun.senın canın sağolsun,canından değerlı bır şey varmı hayatta.onun için geleceğinden korkmanada gerekS yok.şimdı sana anlattıklarım hıkaye gelır ama gun gelır snde benı anlarsın.........

))))))))))))))(((((((((((((((

Hayat devam arkaya donup bakmaya gerek yok nasıp degılmıs .bızım orda hasıp le nasıp vardı.hasıp nasıpe hep nasıp degılmıs der dururdu.

abla 4 yıllık okuyorum. daha 3 yılım var bitmesine. 2022 aylığı nedir bilmiyorum. eylül ayında bi hocamın sayesinde okulda işe başlıcam inşallah. özürlü sınavlarına hiç girmedim. atamadan falan bashesdilyor. neye göre atandıklarını neler sorduklarını bilmiyorum. aslında ben bu sınavları son çare olarak görüyorum abla. okulumu bitirdiğimde açıkta kalırsam mecburen bu sınavlara giricem. bazı arkdaşlar bu sınavlar da torpil olduğunu söylüyor. o yüzden buna bel ağlamak istemiyorum.

arkadaşlar bende 86 puanla atanamadım of ya
ÇORUM922İSTANBUL903AMASYA944ANKARA945KOCAELİ90

86 atanamadım sağlık olsun
kazanan bütün arkadaşlara hayırlı olsun

yaa arkadaslar bişey sorucam bende 88 aldım tercihlerm 90 la kapattı ve atanamadık tmm belkş sectigim iller cok yuksekti peki ama o son secenek işaretliydi bende ve turkiyenin her yeridemi 90 ustu aldı ben bunu anlamıyoum...arastırılması lazım ayrıca kendi oldugum memlekette mebe gidicem ve bunu sorucam gerekirse dava acıcam giren kişilerin puanlarını gormek icin...

bende memurlukta 74 puan aldım tercihlerim de balıkesir 74 izmir 76 manisa 74 aydın 74 muğla 74 tü... 4 ilin puanı tutmasına rağmen atanamadım komik değil mi ????? Devlet kaç tane sınav açarsa açsın illa kendi istediklerini alıyorlar o 38bin kişi kalan kadroyu da eş dost akraba doldururlar biz açıkta kalırız illa ki...

memur olarak senin atanmaman ilginç o puanlara yerleşti insanlar hatta 70 le atanan oldu memur olarak

ben 90 puan aldım atanamadım tercihler Batman 92, Diyarbakır 94, Mardin 92, Urfa 90, Gaziantep 92 bendeki tahlisizlik bu işte

Doğu illeri başarıda ilerde , Batı illeri geride İstanbul 90, Tekirdağ 90, Çanakkale 90, kırklareli 90, Yalova 90, Hatay 90, Bursa 90, İzmir 90, Kocaeli 90, Aydın 90, Manisa 90, Denizli 90, Nevşehir 90 sonuç bu işte

30 yaşındayım hayatım boyunca gördüğüm en fiyasko sınav oldu
kazanan herkese hayırlı olsun

Arkadaşlar yapacak birşey yok. ALLAH hakkımızda hayırlısını versin. Bende 88 Puanla Hizmetli olarak Atanamadım. 90 aşağı atanan da duymadım.
Benim anlamadığım şu. Bu yılın başında basında çıkan haberlere göre Devletimizin Engelli kadrsounda yaklaşık 33-38 bin boş kadro bulunduğunu herkez duymuştur. Eeeee MEB sınavına bir bakalım, yurt genelinde Hizmetli için yaklaşık 24 bin kişi, Memurluk için 6 bin kişi, Öğretmenlik için bin kişi girmiş sınava. Toplam yaklaşık 31 bin kişi. Hepimizi sınavsız alsalar bile hala boş kontenjan kalıyor. Artı zaten çoğu engelli arkadaşımız ya 2022 Maaşı ya Yetim Maaşı yada bilmem ne parası alıyor. Yani hepimizi kadrolara yerleştirseler, hem kadrolar boş kalmaz hemde devlet daha ucuza memur çalıstırmıs olur. Bize çektirdikleri şu sıkıntılara bakın :( Birde bu yıl o 30 binli boş olan kadrolar doldurulacak deniliyor. Zaten 1 yılda 3 dönem alım oluyor. İkisi geçti. iki dönemde toru topu 7 bin hadi siz deyin 10 bin kadro açıldı. İki dönemde 10 bin kadro açılmşken son dönemde 23 bin akdro açılacağını HİÇ ZANNETMİYORUM. Kimsenin hayallerini yıkmak istemem. Bu benim düşüncem. Hatırladığım kadarıyla MEB'de açık olan Engelli kadrosu 16 bin civarıydı galiba... Ama alıma bakın 5 bin :mad:
Bu sınavda Torpil dönmüş yada dönmemiş kesin bilmiyorum. Ama kafamda ??? gitmiyor.
Şuna inanıyorum ama: açık ara puan alırsak eğer kazanma şansımız olur bence :)
Onun içn ÇOOKK ÇALIŞMAMIZ LAZIM ÇOOOOOKKKK :)

meb tekrar ne zaman alım yapar arkadaşlarrrrrrrr bilgisi olan var mı?????

88 aldım atanamadım sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :)

Üst Alt