Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazının hortumunu havalandırma deliğin olması mı daha iyi olmaması mı?

Graham Bell yazmıştı da merak ettim. Başka bir arkadaşa daha ücretsiz veriyorlarmış ama yıllardır ona gidiyormuş tanıdığı için samimiyetten veriyor galiba
Genelde ücretsiz verilmez babasının hayrına.
Rastî

sorularıolanbiri Ee müşteri memnuniyeti önemli. Sorulur ya bazen cihazı nereden aldın, memnun musun diye... Bir de cihaz satarken yeteri kadar kar etmiştir, 10-20 liralık hortumun lafı mı olur...

sorularıolanbiri En son ne ödediğimi hatırlamıyorum kalıp için ama hortumun maliyeti o kadar değildir. Ne zaman yaptırdınız kalıbı?

Birkaç hafta oldu muhtemelen. Birisine sordum normal dedi ama bilmiyorum. Artıyor fiyatlar. Siz ne zaman yaptırdınız en son?
Rastî

sorularıolanbiri Geçen kıştı, kalın giyindiğimi hatırlıyorum sadece. Evet valla normal... Fiyatların anormal artması artık normal. Siz hangi ildesiniz?

sorularıolanbiri Ben Diyarbakır. Babasının hayrına, sözünü çok kullanırız ondan merak ettim. Demek başka iller de kullanıyor :)

sorularıolanbiri
aaa sen ısıtme cıhazında ıyıcene acemısın arkadasım:)
tek hortumla cıhaz kullanılırmıymıs
terlersın dısarıdasın hortumun ıcı bugu seslerde gıttı tabıı
cıkarırsın kutundan yedegı takıverırsın kupkuru hortumu duymaya baslarsın
olmadık zamanda hortum eskımıs arızalanmıs fı fı otmeye baslamıs cıhaz
kutunda hazır duran yedegı takarsın sesler duzelır cızırtılar gıder
benım cantamda cıhazı muhafaza ettıgım kutuda kucuk bır mıkrofıber bezle yedek hortumum hep durur
bunu sana bedavayamı verecekler tabıı ucretı karsılıgı at deve olmasada
aldıgım zaman 5 10 tane alıyorum ısıtme merkezının kapısına abone olmuyorum

Anladım. Haklısınız ama hiç yedek hortum al vs denmedi bana. Ama dayanıyor yine de kulağımdakiler. Siz hangi merkezden alıyorsunuz ? Belki ben de aynı şe yaparım. GRAHAM BELL

aynı şeyi*

Üst Alt